Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Nauja tema, toliau diskutuojam apie soliariumo kremus 4u.gif

user posted image

Sena tema
Papildyta:
QUOTE(Jolaida @ 2009 05 21, 15:10)
g.gif Dabar ir as susimasciau. Pas mane SB Chocolate Indulgence. Ta visa spalvota buteliuko virsu nulupt galima, jis toks kaip storesnio calofano-plastiko (nemoku paaskint), ir taip kreivokai ant buteliuko uzvilktas. Ar taip ir turi but? g.gif


va va, pas mane irgi taip! ir apacioj neuzvilktas, taip? g.gif

beje, Vitulka, Swedish Beauty puslapy bent jau spalvos i musu abieju panasios, o ne i labambos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitute737: 21 gegužės 2009 - 14:22
QUOTE(bitute737 @ 2009 05 21, 15:03)
o va cia matosi desinej toks kaip ir sujungimas, tai va tas sujungimas pas mane kairiau, priekyje, o ne sone  g.gif
Vitulka, o kokia tavojo apacia? mano balta biggrin.gif

apžiūrėjau savo ta proga, sujungimas irgi persikreipęs irnesakyk.gif
dugnas baltas biggrin.gif

QUOTE(Jolaida @ 2009 05 21, 15:10)
g.gif Dabar ir as susimasciau. Pas mane SB Chocolate Indulgence. Ta visa spalvota buteliuko virsu nulupt galima, jis toks kaip storesnio calofano-plastiko (nemoku paaskint), ir taip kreivokai ant buteliuko uzvilktas. Ar taip ir turi but? g.gif


gal ir neturi, bet yra irnesakyk.gif
QUOTE(bitute737 @ 2009 05 21, 15:21)
beje, Vitulka, Swedish Beauty puslapy bent jau spalvos i musu abieju panasios, o ne i labambos  biggrin.gif

gal LaBamboj padielkos hihihi.gif
Atsakyti
Gal ką galit pasakyti apie šį naują kremą? Gal kur lietuvišką aprašymą galima rast pasiskaityt? Nes niekur nerandu...

"Pro Tan INCREDIBLY BLACK 250ml"

user posted image


"Pro Tan INCREDIBLY BLACK 250ml"

Tai va, dar apie vieną noriu paklausti. Radau, kur šis kainuoja 36LT. (Parduotuvėse 60lt). Ką manot apie jį? Gal bandėt? Norėčiau nusipirkti, bet bijau, nes kažkas sakė, kad jis kaip savaiminio įdėgio kremas ir plėmai lieka.

user posted image
Atsakyti
Sveikutės, nu o aš niekaip nepasiryžtu užsisakyti per tarpininkes, o taip noriu kremukų, leidžiu pinigėlius soliariumų kremukams doh.gif
Taip norėjau saulės ir neiškenčeu važiavau į pležą biggrin.gif o ryt žadėjau ait į soliariumą lotuliukas.gif tai jaučiu negalėsiu doh.gif pasikepinau normaliai už dyką tongue.gif Tik saulė lyg kitaip ima g.gif
Mergaitės labai noriu išbandyti kremuką su žvilgesiu tom dalelėm, kad kūnas blizgėtų, ar būtų ryt per daug jai dar 5min., soly nuaičeu g.gif Nu tikra ligonė nekitaip blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2009 05 21, 13:31)
Merginos, pamačiau šiandien Perfectly Dark LaBamboj ir suabejojau savojo originalumu...  unsure.gif pirkau sm, tai noriu paklaust, gal teko susidurt su neoriginalais?



QUOTE(bitute737 @ 2009 05 21, 13:51)
hm, na kvepia lyg ir panasiai... Uzkliuvo pats buteliukas man - spalvos (manojo tamsesnes), "sujungimas" tos virsutines dalies (nemoku paaiskint). unsure.gif


Apžiūrėjau ir savo Perfectly Dark biggrin.gif
Spalvos tokios pačios, kaip ir Vitulka parodė, sujungimas irgi labiau šone, apačia balta. Buvau pirkus La Bamboj mėginuką jo, tai ir spalva, ir konsistencija, ir kvapas buvo lygiai tokie pat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 21 gegužės 2009 - 22:17
QUOTE(bitute737 @ 2009 05 21, 16:21)
Nauja tema, toliau diskutuojam apie soliariumo kremus  4u.gif

user posted image

Sena tema
Papildyta:
va va, pas mane irgi taip! ir apacioj neuzvilktas, taip?  g.gif



Aha, apacioj neuzvilktas. Atrodo, kad jei ta spalvota celofana nuluptum, tai visas butelis baltas liktu. Nu bet jei pas visas cia taip, tai gal taip ir turi but g.gif
Atsakyti
klausimas toms, kurios naudojo/naudoja tannymax dark sexy legs. Nenudegat dėmėm? dėmės, nes blogai išsitepa kremą, ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 22, 12:47)
klausimas toms, kurios naudojo/naudoja tannymax dark sexy legs. Nenudegat dėmėm? dėmės, nes blogai išsitepa kremą, ne?  ax.gif



man pirmasyki taip buvo blush2.gif kogero nelygiai istepiau... seip su karsciu noreciau pabandyti tik nerandu jo niekur unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 22, 10:47)
klausimas toms, kurios naudojo/naudoja tannymax dark sexy legs. Nenudegat dėmėm? dėmės, nes blogai išsitepa kremą, ne?  ax.gif

sesuo pirmą kart bandė tai dryžiais doh.gif Po to jau atsakingeu tepė biggrin.gif Man thumbup.gif

QUOTE(julya @ 2009 05 22, 10:56)
man pirmasyki taip buvo  blush2.gif  kogero nelygiai istepiau... seip su karsciu noreciau pabandyti tik nerandu jo niekur  unsure.gif

Žinokit atėjau pas save kur lankausi sakau noriu to mėginuko su karščiu sesesr draugei sako neturim ir nebus unsure.gif tai kodėl sakau, tipo nelabai klientės nori jo, o jai nori, tai pilsto į bonkutes tokias g.gif Tai aš be dilgčiuku 20ml sumokėjau 7lt thumbup.gif man jis super
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 05 22, 15:28)
sesuo pirmą kart bandė tai dryžiais doh.gif Po to jau atsakingeu tepė biggrin.gif Man  thumbup.gif
Žinokit atėjau pas save kur lankausi sakau noriu to mėginuko su karščiu sesesr draugei sako neturim ir nebus unsure.gif tai kodėl sakau, tipo nelabai klientės nori jo, o jai nori, tai pilsto į bonkutes tokias g.gif Tai aš be dilgčiuku 20ml sumokėjau 7lt thumbup.gif man jis super



man irgi pasake kad nebebus jo doh.gif siandien isbandziau pirmasyk gyvenime krema su tinglinu nu saaaakes zinokit visa raudona as demeta dabar skauda viska nezinau kaip cia bus biggrin.gif gerai kad veido netepiau lotuliukas.gif
Atsakyti
juo veido tept ir negalima nono.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 05 22, 15:21)
man irgi pasake kad nebebus jo  doh.gif  siandien isbandziau pirmasyk gyvenime krema su tinglinu nu saaaakes zinokit visa raudona as demeta dabar skauda viska nezinau kaip cia bus  biggrin.gif  gerai kad veido netepiau  lotuliukas.gif



Taip tepti juo veido ir negalima. O kad raudona, kaista ar persti, cia jau turi taip but. Bet uztat idegis greiciau nuo tokiu pasimato, ten kazkaip viska suaktyvina jie smile.gif as geriau pakenciu kelis kartus su tokiu, negu desimt kartu malaivotis su tokiu, is kurio rezultato jokio biggrin.gif doh.gif


Atsakyti