Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Sveikos mielosios darbštuolės!!!
Labai įdomu būtų sužinoti ar yra mokančių taip nerti bei mėgstančių šį meną?
Man tai dar svetima, bet norai didžiuliai: gal išeitų išmokti?
Kiek mačiau, labai gražiai išeina... smile.gif
Atsakyti
Šakute?................. blink.gif o tai kaip čia atrodo??????????????????
Atsakyti
Na, man irgi buvo labai įdomu išmokti. Tai, kai knigyne pamačiau visą šio nėrimo raštų knygą ir dar šakutė prie jos buvo pridėta, iš karto nusipirkau. Išbandžiau visus raštus, visai paprasta ir lengva. Ten neriasi tokios juostelės. O jau paskui iš tų juostelių gali daryti ką tik nori. Gal kas žinote kokių www adresų su pavyzdžiais?
Atsakyti
Čia koks nors specialus įrankis, ar stalo biggrin.gif Jei rimtai, kai parašei apie išnertas virveles, lyg kažką panašaus esu mačiusi Burdoje.
Atsakyti
nu vat ir man ta šakutė skamba kaip .. šakutė biggrin.gif tai taip įdomu pasidarė, gal ir aš ką nors išmokčiau ? kaip norėčiau.. pasidalinkit žiniomis.
Atsakyti
Gal žinote, kur yra pirkti tų šakučių g.gif
Atsakyti
as pati pasidariau: i medžio gabaliuką išgręžus skyles įstačiau du storokus trumpus virbalus. pačiam darantis galima pasirinkti atstumą.

šios pynelės sukabinimo variantai yra keli. darbelių įvairumas išgaunamas derinant siūlų spalvas, pynelės plotį, sukabinimo raštą ir jo plotį.
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 08 25, 12:29)
nu vat ir man ta šakutė skamba kaip .. šakutė biggrin.gif tai taip įdomu pasidarė, gal ir aš ką nors išmokčiau ? kaip norėčiau.. pasidalinkit žiniomis.

Įsivaizduok, kad čia toks daiktas kaip stalo šakutė, bet yra tik išoriniai jos dantukai, o virurinių nėra. Ir tie išoriniai dantukai yra ilgi. O šiaip tai tą šakutę laisvai galima pačiam pasidaryti iš kokios tvirtos vielos, kad jinai standi būtų ir sulenkti nebūtų taip lengva.
Atsakyti
ragatkė be gumtės? jau įsivaizduoju. bet kaip su tokia ką daryti.. m?
Atsakyti
Ne, ne ragatkė! biggrin.gif Koto, tokio kaip pas šakutę, iš viso nereikia. Žodžiu, jei paimtum vielos gabalą, ir vieną galą lygiagrečiai sulenktum su kitu galu. Nemoku paaiškint! doh.gif

__________________________
(__________________________ Kažkas panašaus... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 25 rugpjūčio 2005 - 15:33
aišku. smile.gif
Atsakyti
Žodžiu esmė yra tuose vielos galiukuose, ant jų neri siūlą, vis tą šakutę apsukant į vieną pusę. Viduryje šakutės siūlas susineria į tam tikrą raštą, o ant virbų lieka tokios "orinės" kilpos, kurios paskui ta šakute nuslysta. Ir taip neri juostelę tam tikru raštu.
Atsakyti