Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui III

QUOTE(artech @ 2009 06 01, 16:27)
Labas vakaras. gal kas zino kaip su fotosopu nuimt nuo nuotraukos data? aciu

irėmint nuotrauką tiek ,kad datos nesimatytu. iškirpti, uždėti kanors. ir t.t.
Atsakyti
o kaip iskirpt, kad datuos nebutu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artech: 01 birželio 2009 - 16:55
QUOTE(artech @ 2009 06 01, 17:27)
Labas vakaras. gal kas zino kaip su fotosopu nuimt nuo nuotraukos data? aciu

Paimi CLONE STAMP TOOL ,laikai nuspaudus ALT mygtuka ir spaudi su pele salia datos,paskui ALT atleidi ir jau spaudi ant pacios datos.Taip ir spaudineji kol pasinaikina.Cia sunku paaiskinti,reikia bandyti,nieko sunkaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artech @ 2009 06 01, 17:54)
o kaip iskirpt, kad datuos nebutu?

arba uždėk kokį kvietką ar meškiną ant datos nu pagal aplinkybes,,,jei fonas tarkim žolė,tai aš iškerpu žolės iš kitos vietos ir įkopinu ant viršaus,,,fantazijos mygtuką spūstelk ir PIRMYN thumbup.gif
Atsakyti
aciu visems uz pagalba, jau padariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artech @ 2009 06 01, 21:24)
aciu visems uz pagalba, jau padariau smile.gif

drinks_cheers.gif ŠAUNUOLĖ ,greitai mokaisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2009 05 29, 21:12)
jei nori parašyk man į el,pašta veesuma@gmail.com arba skypu,renata-mindaugas Kupiškis,turiu tą teamWiever programą,galėsiu pabandyt padėt,,,jei įveiksiu žinoma,nes nesu ir aš profas,tik megėja-mokinė,,,,beje be mokytojo,,, ax.gif

Aciukas labai visoms,kad padedat 4u.gif Egidarai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zywkute @ 2009 06 02, 00:03)
Aciukas labai visoms,kad padedat 4u.gif Egidarai 4u.gif

Nera uz ka svarbu, kad bent jau kazkuom padejom mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, turiu klausima:
Norint i remeli ikelti savo veida, tai as iskerpu veiduka padarau copy ir paste, bet ant remelio veidukas per didelis. Kaip man ji pakeisti kad atitiktu remeliui, visur ieskau tu parametru bet nerandu..Padekit plyzz! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisyy @ 2009 06 02, 05:45)
Kaip man ji pakeisti kad atitiktu remeliui, visur ieskau tu parametru bet nerandu..Padekit plyzz! g.gif

Varnelė turi būti uždėta Shows Transform Controls

user posted image
Atsakyti
na pvz: nemoku padaryti vaje net nezinau kaip cia teisingai isireiksti kad suprastum g.gif na paimti fona ir ideti ten veida na per ruka toki g.gif vaje ar supratai doh.gif seselio nemoku , su etiketem vargstu, nepavyksta pamoka kur aki merkia , iskirpti daikta jei sudetingas daug smulkiu detaliu g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2009 06 02, 10:58)
na pvz: nemoku padaryti vaje net nezinau kaip cia teisingai isireiksti kad suprastum g.gif na paimti fona ir ideti ten veida na per ruka toki  g.gif vaje ar supratai  doh.gif seselio nemoku , su etiketem vargstu, nepavyksta pamoka kur aki merkia , iskirpti daikta jei sudetingas daug smulkiu detaliu  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kaip matau mokais iš pamokėlių ir visvien nesigauna. aš savamokslis, pradėjau nuo to jog parsisiunčiua gražu rėmuką ir norėjau ten ikišti dukryte.suvargau ale padariau.poto BEGALYBĖ daug darbukų davė (tikiuos juos nenuvyliau ir padariau to ko ji prašė) taip ir mokinausi.iš pamokėlės tai dariau permatoma bliuskute, nors video pamokų turiu daug, bet kai nereikia niekam to tai nesimokinu. dėl rūko tai padaryčiau taip jai man nesigautu iš kito darbuko kur yra rūkas nukopinčiau sluoksni.detales kerpu su magnetiniu lasu ir jai smulkios naudoju priartinimą.
man labiau patinka daryti nei mokinti.jai reiks ką "paburti "tai galėsiu pabandyti.
Atsakyti