Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių metukų leisite savo vaiką i 1-ą klasę?

Mano sunui tika suejo 6 metai didelis klausimas seimoje ar leisti siemet i mokykla?gal kas galite padeti turite panasaus amziaus vaiku ?ka jus galvojete?as pati linkusi i tai kad sunus eitu i pirma klase buvome pas psichologe ir ji leidima dave . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karveliene @ 2009 04 01, 23:30)
Mano sunui tika suejo 6 metai didelis klausimas seimoje ar leisti siemet i mokykla?gal kas galite padeti turite panasaus amziaus vaiku ?ka jus galvojete?as pati linkusi i tai kad sunus eitu i pirma klase buvome pas psichologe ir ji leidima dave . smile.gif


Tai kad cia nesvarstomas reikalas g.gif
visi vaikai kuriems tais metais sueina 5-6 metai eina i paruosiams, o tiems kur sueina 7 tais metais eina i 1 klase.
Istatymai tokie verysad.gif ir cia nieko nepadarysi.
Antrus metus nelaiko nei paruosiamoje, nei darzelyje, tik 1 klaseje gali antrus metus palikti, jei pageidavimas ir poreikis yra.
Atsakyti
cia yra vienos mamytes ikeltas istatymas, ir diskusiju truputi apie tai.

http://www.supermama...;#entry25325712
Atsakyti
na istatymo jokio nera mamytes cia musu ismislai..kalbejau su mokyklos direktoriumi,aciu aisku uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Jokie išmislai. Jei vaikui kalendoriniais metais sueina 7 m., jis privalo eiti į 1-ą klasę.
Karveliene, į tavo klausimą sunku atsakyti. Kodėl tu svarstai, ar leisti savo šešiametį sūnų į mokyklą? Gal jis pasižymi ypatingais gabumais ir intelektu, socialinių įgūdžių vystymusi, bendravimu ir t. t. lenkia bendraamžius? Jei taip, manau gali rudenį leisti į mokyklą.
Atsakyti
QUOTE(karveliene @ 2009 04 02, 09:42)
na istatymo jokio nera mamytes cia musu ismislai..kalbejau su mokyklos direktoriumi,aciu aisku uz atsakyma 4u.gif


Neismislai, nes mano vaiko logopede man ta Svietimo istatyma dave, as ji namie turiu-atsisvieciau,pacituosiu si ta:
7 str. 3 punktas - ikimokiklinis ugdymas teikiamas vaikui nuo 1iki 5 (arba 6)metu
8 str. 2 punktas - priesmokiklinis ugdymas pradedamas teikti vaikui, kai tais kalendoriniais metais jam sueina 6 metai (taip kaip ir jusu vaikui Karveliene)

Dar turiu vienos mamos laiska siusta 2009-01-07 del 1 klases atidejimo ir atsakyma "....kad svietima reglamentuojantys teises aktai nenumato isimciu, kad vaikas, tais kalendoriniais metais sulaukes 7 m, galetu nesimokyti pagal pradinio ugdymo programa."

Vat jums ir ismislas...darykit isvadas apie tos mokyklos direktoriaus zinias
Atsakyti
na dekui g.gif
Atsakyti
QUOTE(karveliene @ 2009 04 02, 00:30)
Mano sunui tika suejo 6 metai didelis klausimas seimoje ar leisti siemet i mokykla?gal kas galite padeti turite panasaus amziaus vaiku ?ka jus galvojete?as pati linkusi i tai kad sunus eitu i pirma klase buvome pas psichologe ir ji leidima dave . smile.gif

Labuks karveliene drinks_cheers.gif Ziuriu niekaip negali apsispresti mirksiukas.gif Man atrodo as tave pazistu lotuliukas.gif
Atsakyti
Man įdomu, kaip čia yra. Įstatyme aiškiai parašyta, kad vaikas turi pradėt lankyt tais metais, kai jam sukanka 7. Tačiau vaikai masiškai eina , t.y. yra vedami, per tas komisijas, kad galėtų anskčiau pradėt lankyt mokyklą. Tai ar žmonės, esantys tose komisijose nežino įstatymų? Kaip jie gali nežinot, kad jų išvados, kad vaikas gali eit į mokyklą anksčiau kaip ir prieštarauja įstatymams? Toks pat įtarimas kyla matant kai kurių auklėtojų, mokytojų ir direktorių požiūrį....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brasa: 03 balandžio 2009 - 10:55
Mano vaikas gimes sausio 5 tai dabar galvoju į pirma klase leisti kai jam bus 6 ar kai 7. g.gif jai leisiu į pima klase kai jam bus sausį suėja 7 tai po pusmečio jis bus pirmokas aštuntmetis g.gif tai gal geriau kai jam sausį sueis 6 tada rugsėji leist į pirma klase o po pusmečio tada jau jam bus 7. smile.gif kaip jūs manot? smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(karveliene @ 2009 04 02, 09:42)
na istatymo jokio nera mamytes cia musu ismislai..kalbejau su mokyklos direktoriumi,aciu aisku uz atsakyma 4u.gif

Na jau na jau lotuliukas.gif

QUOTE(Brasa @ 2009 04 03, 11:52)
Man įdomu, kaip čia yra. Įstatyme aiškiai parašyta, kad vaikas turi pradėt lankyt tais metais, kai jam sukanka 7. Tačiau vaikai masiškai eina , t.y. yra vedami, per tas komisijas, kad galėtų anskčiau pradėt lankyt mokyklą. Tai ar žmonės, esantys tose komisijose nežino įstatymų? Kaip jie gali nežinot, kad jų išvados, kad vaikas gali eit į mokyklą anksčiau kaip ir prieštarauja įstatymams? Toks pat įtarimas kyla matant kai kurių auklėtojų, mokytojų ir direktorių požiūrį....

Viskas tvarkoj, vaikas gali eiti anksčiau į mokyklą (jei jam 6 metai sueina tais kalendoriniais metais), o va kai jau sueina 7 metai (vėlgi kalendoriniais metais) jis jau privalo eiti į pirmą klasę
beje, kitam skyrelyje yra tokia pati tema. Prašom:
http://www.supermama...howtopic=430292
Papildyta:
QUOTE(aistule28 @ 2009 04 03, 15:57)
Mano vaikas gimes sausio 5 tai dabar galvoju į pirma klase leisti kai jam bus 6 ar kai 7. : kaip jūs manot? smartass.gif

Manau, kad viskas priklauso tik nuo paties vaiko. Jūs mama, gi pažįstat savo vaiką
Atsakyti
QUOTE(aistule28 @ 2009 04 03, 15:57)
Mano vaikas gimes sausio 5 tai dabar galvoju į pirma klase leisti kai jam bus 6 ar kai 7. g.gif jai leisiu į pima klase kai jam bus sausį suėja 7 tai po pusmečio jis bus pirmokas aštuntmetis g.gif tai gal geriau kai jam sausį sueis 6 tada rugsėji leist į pirma klase o po pusmečio tada jau jam bus 7. smile.gif kaip jūs manot? smartass.gif

Manau, kad reikia žiūrėti ne į metus, o į patį vaiką. Jei manote, kad 6.5 m. jis jau bus subrendęs mokyklai, galite vesti. Maniškiui kitų metų vasarį sueis 6 m, bet nė nemanau rudenį leisti į mokyklą. Ne dėl to, kad yra žioplas. Spės į tą mokyklą. Geriau lai dar pabūna metus darželyje. Man nė kiek nekeista, kad pirmoje klasėje jam sukaks 8 m. Na ir kas g.gif Nemanau, kad klasėje jis bus toks vienintelis.
Atsakyti