Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

1 tema

Tesiam ir auginam toliau
Atsakyti
Sveikos, mergaitės gal kuri patars-sudaiginau ridikelius, dabar juos reikia persodinti.
Kas kiek cm sodinti, į kokį gylį? Ar gali augti namie?
Ačiū
Atsakyti
Ridikėlius jei jau susidaiginot-pilnai galit auginti balkone. Ne kartą auginta. Tik jei sėjot retai - jie bus didesni. Retinti, persodinti nėra gerai - jie prieštarauja prieš mūsų tokius norus. Tad, jei ranka sudrebėjo ir kliūstelėjot sėklų tankiau, tad jau taip ir bus...neškit į balkoną ir lai auga. Namie augins lapus, jie grius ir jokios naudos. Jei bus šalčiai, tuomet po vazonėliu padėsit kokį poroloną ar seną striukę, ant viršaus padarysit iš plėvelės ar agrodangos uždengimą (tik jokiu būdu neturi liestis į lapus). Galiausiai, uždengsit dviguba danga...Tik neauginkit kambaryje, nes tai ne kambario augalai..išgrius kaip perkūno miežiai ir naudos jokios.
Atsakyti
Irvel,nupjautas kaip tik viršus butelio svogūnams ir butelys puikiai stovi lėkštutėje. mirksiukas.gif
Pirmą kartą girdžiu,kad namų sąlygomis galima užsiauginti ridikėlių. g.gif Jaučiu reikės bandyti.Bijau,kad nebūtų kaip su narcizais,nežinojau,kad reikia pašaldyti svogūnėlius.Pasodinau,tai dabar džiaugiuosi lapais. blush2.gif Ko gero savaitgalį kaip aš juos grūsiu šiltnamin,bus kaip bus.Nu gi gražu žiemą ir lapai,bet gi užima palangę. blush2.gif Į lauką mesti neleidžia sąžinė.Gal dar sužydės dar šį sezona? g.gif Gyveni ir mokaisi..... bigsmile.gif
Atsakyti
kaip auginti kalendra is seklu
Atsakyti
QUOTE(onuten @ 2009 02 12, 15:43)
kaip auginti kalendra is seklu

Aš sėjau tiesiai į dirvą.Ir puikiai užaugo. g.gif
Atsakyti
Kaip vadinasi vazoniniai pomidorai?
Ermitaže neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2009 02 12, 15:53)
Kaip vadinasi vazoniniai pomidorai?
Ermitaže neradau  verysad.gif

Aš pirkau maximoje.Ant pokelio užrašyta 'Vyšnia kambarinė".Ir nufotografuotas pomidoras vazone. ax.gif
Atsakyti
o kur galima rasti Daši-prieskonis.nerandu nei seklu,nei parduotuvese tarp prieskoniu.
Atsakyti
QUOTE(Shlipse @ 2009 02 12, 16:29)
o kur galima rasti Daši-prieskonis.nerandu nei seklu,nei parduotuvese tarp prieskoniu.



Aš pirkau kalninį dašį "Žaliajame centre" Žirmūnuose. Mačiau ir Schetelig'e.
Atsakyti
Na, kadangi jau viską išsiaiškinau apie svogūnus butelyje, tai šį savaitgalį reiks įvykdyt tą reikalą.

O apie daržoves, vaisius balkone radau atskirą temą. Ten gal ir apie ridikėlius yra, dar neperskaičiau. Čia pat floroje, nelabai man sekasi nuoruodą įkelt. Bet gal žinot ir taip. biggrin.gif
Atsakyti
"Vyšnia kambarinė" man atrodo, kad ne pomidorai, o koralinė kiauliauogė. Tai jau skirtingi augalai.
Atsakyti