Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(meškinija96 @ 2009 11 10, 13:52)
Sveikutės,nusižiųrėjau tokią shemą,o ten vokiškas aprašymas,dviejų akių niekaip atitikmenų nerandu.
1. U tik atvirkščiai ir per vidurį brūkšniukas.
2. > arba< ir dar po tais ženkliukais lankelis

mezgimo zenklai.
but gerai kad idetumet kaip atrodo rastas ir schema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2009 11 10, 14:41)
Sveikos merginos,
Sakykit kaip  reikia daryti  tas moherines "Statkeviciaus sukneles" ?As niekaip nesupranti kur padaryti koki uzsegima  g.gif ? Na jei padarau sijona pagal liemens ploti, toliau virsus prigludes, tai juk neilisiu i ja niekaip  g.gif .Tai kaip cia daryti ?

man atrodo nedaro jokių užtrauktukų, tu geriau suknelių temoj paklausk. mohera į kurią pusę patempsi ten ir tempias. taip kad ilindimui tikrai uzteks, o ilindus pataisai zemyn ir vel viskas ciki. vat jei kakliukas toks ale golfuko tai jauciu nugerelej sagute turi buti.
kad ir vasarines nertos medvilnines, atrodo standzios, betgi nedarom jokiu uztrauktuku, o suknele tikrai aptempta ir iliemenuota.cia gi megztas daiktas, kazkiek tempias...
Atsakyti
Sveikos,

kaip padaryti pūstas rankovytes? Pridedinėt akių kiekvienoj eilėj po daug? g.gif Noriu 1 cm aptemptas ties riešu o toliau pūsta iki alkūnių, ties pažastim siaurėjančių rolleyes.gif
Tik vat "pūtimo" niekad nedarius schmoll.gif jauč reikia tolygiai kiekvienoj eilėj pridedinėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(nebyli asara133 @ 2009 11 08, 14:05)
Sveikutes,gal galetumet pasakyti kaip ismegzti 3 akis geraja akimi( vidurine perkelti i prieki,krastines sumegzti kartu ir pertraukti per viduriniaja)? turi gautis grazi geroji akis,o man gaunasi kilputes


Gal jau nebereikia, bet ir man neseniai mergaitės čia išaiškino-reikia sumegzti kraštines akis, o tą gautąją perkišti per vidurinę. Nežinau ar suprasi, kaip aš čia paaiškinau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 10 lapkričio 2009 - 20:10
Aciu uz atsakyma,supratau paaiskinima
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 11 10, 19:18)
man atrodo nedaro jokių užtrauktukų, tu geriau suknelių temoj paklausk. mohera į kurią pusę patempsi ten ir tempias. taip kad ilindimui tikrai uzteks, o ilindus pataisai zemyn ir vel viskas ciki. vat jei kakliukas toks ale golfuko tai jauciu nugerelej sagute turi buti.
kad ir vasarines nertos medvilnines, atrodo standzios, betgi nedarom jokiu uztrauktuku, o suknele tikrai aptempta ir iliemenuota.cia gi megztas daiktas, kazkiek tempias...

Aciu, bandysiu daryti. Tikiuosi kai papus ikisiu mezginys sugris atgal cool.gif
Atsakyti

atejau su prasymeliu, su vaseliu draugauju retai, labai reikia schemutes sio modeliuko apacios apnerimo

user posted image


is anksto dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2009 11 20, 23:35)
atejau su prasymeliu, su vaseliu draugauju retai, labai reikia schemutes sio modeliuko apacios apnerimo

user posted image
is anksto dekinga 4u.gif


Sveiki,kad sis modeliukas visas megztas virbalais.Mano galva apacioje bangeliu rastas.
Atsakyti
SOS ....

mergaites, gal galit patarti, padeti man nemoksai...labai noriu draugei kaledoms sita numegzti ir uzstrigau ties tom pynem...ties juosmeniu, kaip jas graziai sukeisti, nes bandziau per puse padalinus pakeisti,...tai nesamone gaunasi, per siaura..... gal galit man zioplai paaiskinti kaip jas sukeicia cia taip graziai...

viena pyne - 30 akiu.

is anksto dekinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziwiliute: 28 lapkričio 2009 - 14:33
QUOTE(ziwiliute @ 2009 11 28, 14:25)
SOS ....

mergaites, gal galit patarti, padeti man nemoksai...labai noriu draugei kaledoms sita numegzti ir uzstrigau ties tom pynem...ties juosmeniu, kaip jas graziai sukeisti, nes bandziau per puse padalinus pakeisti,...tai nesamone gaunasi, per siaura..... gal galit man zioplai paaiskinti kaip jas sukeicia cia taip graziai...

is anksto dekinga  4u.gif


jos turbut ir nekeiciamos, o toje vietoje sumezgamos o kitoje vietj pridedama akiu,
Atsakyti
aciu delfinyte uz patarima 4u.gif

g.gif g.gif g.gif gal kuri turi pvz kaip tai daroma?
Atsakyti
QUOTE(ziwiliute @ 2009 11 28, 15:25)
SOS ....

mergaites, gal galit patarti, padeti man nemoksai...labai noriu draugei kaledoms sita numegzti ir uzstrigau ties tom pynem...ties juosmeniu, kaip jas graziai sukeisti, nes bandziau per puse padalinus pakeisti,...tai nesamone gaunasi, per siaura..... gal galit man zioplai paaiskinti kaip jas sukeicia cia taip graziai...

viena pyne - 30 akiu.

is anksto dekinga  4u.gif


Man atrodo, kad čia kokia 10 akių per kelias eiles keliama, t.y. 10 a sukeiti su kokiom 5, po poros elių tos pacios 10 perkeliamos dar per 5 a, dar po poros eiliu vel pakartoji, tiap kol per visa pyne ir perkeli.
Tikiuosi aiškiai paaiškinau...
Atsakyti