Įkraunama...
Įkraunama...

Įrankiai sode, darže, gėlyne

labas mamytės....
iškilo klausimas, ką saviškei padovanoti kovo 8 proga.
reikia sekatoriaus, žirklių vaismedžių priežiūrai, bet pats ten nesigaudau, o bet ko pirkti nesinori, patarkit, kas ką naudojat. Galit siųsti atsakymus į AŽ. Ačiū
Atsakyti
nu nebežinau.. aišku, tai praktiškos dovanos.. bet geriau kovo 8-osios proga padovanok savo poniai tiesiog gėlių.
dėl sekatoriaus, žirklių firmų negaliu patart. Kiek rinkaus ir kiek dirbau su kastuvais, tai žinau tiek, kad kastuvai kainavę 80 litų yra pasakiškai darbingi.

Labiausiai man patinka rinktis tada, kai gali išbandyt darbe vienos firmos įrankį, po to kitos. Ir tada jau galima apsispręsti.
Atsakyti
FISKARS thumbup.gif
vieni iš brangesnių, tačiau tikrai nevienadeiniai thumbup.gif kaip sakoma "nesu toks turtingas pirkti pigų daiktą" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 03 05, 12:42)
FISKARS thumbup.gif
vieni iš brangesnių, tačiau tikrai nevienadeiniai thumbup.gif kaip sakoma "nesu toks turtingas pirkti pigų daiktą" mirksiukas.gif

na gerai, o tai ką pasirinkt , pvz iš sekatorių.?
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 03 05, 11:42)
FISKARS thumbup.gif
vieni iš brangesnių, tačiau tikrai nevienadeiniai thumbup.gif kaip sakoma "nesu toks turtingas pirkti pigų daiktą" mirksiukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mokinuks @ 2009 03 05, 12:20)
na gerai, o tai ką pasirinkt , pvz iš sekatorių.?


http://www.fiskars.c...ategoryId=10856

cia rasit jums rupimos info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 03 05, 12:37)
nu nebežinau.. aišku, tai praktiškos dovanos.. bet geriau kovo 8-osios proga padovanok savo poniai tiesiog gėlių.
dėl sekatoriaus, žirklių firmų negaliu patart. Kiek rinkaus ir kiek dirbau su kastuvais, tai žinau tiek, kad kastuvai kainavę 80 litų yra pasakiškai darbingi.

Labiausiai man patinka rinktis tada, kai gali išbandyt darbe vienos firmos įrankį, po to kitos. Ir tada jau galima apsispręsti.

Nesutinku.
Geles labai gerai, bet va sekatorius - dar geriau. Mano pacios gimtadienis ne uz kalnu ir as pas savo brangiausiaji uzsiprasiau purkstuva, va toki: http://www.senukai.l...st_tab=articles
O kovo 8-sios proga uzsiprasiau sekatoriu, va toki: http://www.senukai.l...st_tab=articles
Man geles tegul dovanoja be progos, netiketai, is meiles wub.gif O kai yra proga tai noriu to, kas naudinga ir reikalinga.
As uz praktiskus vyrus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 03 05, 12:35)
Nesutinku.
Geles labai gerai, bet va sekatorius  - dar geriau. Mano pacios gimtadienis ne uz kalnu ir as pas savo brangiausiaji uzsiprasiau purkstuva, va toki:  http://www.senukai.l...st_tab=articles
O kovo 8-sios proga uzsiprasiau sekatoriu, va toki: http://www.senukai.l...st_tab=articles
Man geles tegul dovanoja be progos, netiketai, is meiles  wub.gif  O kai yra proga tai noriu to, kas naudinga ir reikalinga.
As uz praktiskus vyrus  biggrin.gif  4u.gif


thumbup.gif .tik kai pirksit purkstuva,gerai apziurekit uzsukima ir purkstuva,kad butu visi antgaliai ir gumos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mokinuks @ 2009 03 05, 13:20)
na gerai, o tai ką pasirinkt , pvz iš sekatorių.?

čia, supermamoj, tikrai neišsirinksi, reikia parduotuvėj žiūrėt ir rinktis mirksiukas.gif aš tik paminėjau prekės ženklą, kurio įrankius rekomenduočiau, o funkcijas reikia čiupinėtis vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 03 05, 13:29)
čia, supermamoj, tikrai neišsirinksi, reikia parduotuvėj žiūrėt ir rinktis mirksiukas.gif aš tik paminėjau prekės ženklą, kurio įrankius rekomenduočiau, o funkcijas reikia čiupinėtis vietoj smile.gif


A as tai pirkau pardei ir net i galva netaejo paziureti kas prie ko ,kai atejo laikas pasinaudoti,tai tada jau saukstai po pietu buvo,truko antgalio ir gumos.Terminas pretenzijom praejes jau buvo,tai gavom kita pirktis ax.gif .Tai dabar kai jau apsisprendziu kokia padarga pirkti tai istudijuoji ji visa nuo galvos iki koju smile.gif
Atsakyti
Aš pritariu Fiskars ir Wolf Garten įrankių pasirinkimui. Pastarosios firmos turim du sekatorius (tiesiais ir lenktais ašmenimis), grėblius žolei ir paprastą, genėjimo pjūklelį, šluotą, visokių smulkių kastuvėlių, ravėtuvų ir pan.. Visam turtui užtenka poros kotų - jei keičiami, naudojam pagal poreikį ilgesnį ar trumpesnį. Kol kas dar nė vienu daiktu nenusivylėm.
Fiskars turim aliumininį kastuvą. Pradžioj MB įtariai į jį žiūrėjo, bet kai išbandė, sakė thumbup.gif Gaila žinoma, pats jis (turiu omeny kastuvas) nekasa, o galėtų už tokią kainą...
P.S. tas kastuvas buvo pernai mano gimtadienio dovana, kurios labai norėjau.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 05, 15:13)
....Fiskars turim aliumininį kastuvą. Pradžioj MB įtariai į jį žiūrėjo, bet kai išbandė, sakė  thumbup.gif  Gaila žinoma, pats jis (turiu omeny kastuvas) nekasa, o galėtų už tokią kainą...
P.S. tas kastuvas buvo pernai mano gimtadienio dovana, kurios labai norėjau.

MB irgi Fiskars kastuvą kai išbandė, tai dabar kai tik yra reikalas kažkokiam "ūkiškai" gyvenančiam vyrukui dovaną išrinkti, tai pirmoj vietoj būna Fiskars kastuvas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2009 03 05, 15:15)
MB irgi Fiskars kastuvą kai išbandė, tai dabar kai tik yra reikalas kažkokiam "ūkiškai" gyvenančiam vyrukui dovaną išrinkti, tai pirmoj vietoj būna Fiskars kastuvas drinks_cheers.gif

nu va, daugiau galvų, daugiau ir nuomonių, taip pat ir patirties.
važiuoju ryt parsivežt pasiūlymą iš vienos firmos.....aukščiau paminėtos....
manau, kad jau tikrai išsirinksiu
siųskit dar kokius pamąstymus forumiečiai.......
Atsakyti