Įkraunama...
Įkraunama...

Roto virusas - 2

kam teko susidurt su sia lyga???Kaip ilgai gydytes????Mano dukryte susirgo ja pagulde i ligonine,man su ja pasilikti neleido,nes esu nescia...kaip manot man reiktu kreiptis i daktare kad man padarytu tirimus ar as nesu uzsikretus???????


1 tema.
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 02 17, 19:30)
kam teko susidurt su sia lyga???Kaip ilgai gydytes????Mano dukryte susirgo ja pagulde i ligonine,man su ja pasilikti neleido,nes esu nescia...kaip manot man reiktu kreiptis i daktare kad man padarytu tirimus ar as nesu uzsikretus???????

manau, kad labai nerimauti nereiketu. tyrimu nedaryciau jokiu, jei susirgsi, tai susirgsi.. as irgi nescia sirgau, bet nesunkia forma. o vaikus daznai guldo i ligonine, kad skyscius atstayti
Atsakyti
QUOTE(Inguole @ 2009 02 17, 19:41)
manau, kad labai nerimauti nereiketu. tyrimu nedaryciau jokiu, jei susirgsi, tai susirgsi.. as irgi nescia sirgau, bet nesunkia forma. o vaikus daznai guldo i ligonine, kad skyscius atstayti



sita lyga yra lengvai uzkrieciama,ir gana baisi,del to ir pergyvenu kad nesusirgciau,nes bijau kad tai atsileps vaikui
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 02 17, 20:30)
kam teko susidurt su sia lyga???Kaip ilgai gydytes????Mano dukryte susirgo ja pagulde i ligonine,man su ja pasilikti neleido,nes esu nescia...kaip manot man reiktu kreiptis i daktare kad man padarytu tirimus ar as nesu uzsikretus???????

Jokiu tyrimu sveikam nedaro. Jei esat apsikretus-sirgsit. Tik sirgimas priklausys nuo imunines sistemos-galit lengvai prasirgt, o galit net ligoninen atsigulti irgi del skysciu atlasinimo, ypac, kad umus viduriavimas neissauktu prieslaikiniu saremiu.
Rotavirusas tai ne raudoniuke kokia, pavojaus vaisiui del to viruso nera 4u.gif
Atsakyti
Pavojaus vaisiui tikrai nebus ,kad ir susirgtumet.Esu sirgus kai buvau nescia ir tikrai labai sunkia forma sirgau,bet daktare mane nuramino,kad persirgsi ir viskas..Nieko nenutiks vaisiui.Tik zinoma labai jau pergyvenau del mazylio,nes super sunke forma sirgau.Brrr niekam nelinkeciau.Sekmes jums!
Atsakyti
Seip Rotavirusinis gastroenterokolitas nera kokia nors labai pavojinga liga. Ji yra pavojinga tik maziems vaikams, nes jie viduriuodami ir vemdami netenka daug skysciu ir juos reikia kuo skubiau atstatyti pastatant lasaline. Liga pasireiskia ivairiai: pykinimas, daugkartinis vemimas, gausus viduriavimas. Jokio ypatindo gydymo nereikia: atstatomi skysciai (jei vaikas geria, jam galima duoti daug gerti), smecta, enterolis ar kitos gerosios bakterijos.
As su savo maziuku gulejom ligonineje del Rotavirusines infekcijos. Tai mes ligonineje praleidome viena para. Aisku, jis pas mane labai greitai atsistate ir as issiprasiau kad mus isleistu namo.
Beje, persirges Rotavirusu zmogus islieka nesiotojas dar apie 3men. Tad plaukite rankas pries kiekviena valgi ir tikrai isvengsite sios ligos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes taip pat sirgom vasara visi trys rota virusu.Bet nepasakyciau,kad tik maziukai vemia ir viduriuoja.As irgi lb viduriavau ir vemiau,vaikas neteko daug skysciu...I ligonine musu negulde net.Tipo nera vietu doh.gif 3dienas pragulej lovose,stengiausi duoti gerti daug skysciu, gerem metu ir ramuneliu arbatas, smecta vaistus.Po sios ligos reikia namie labai kruopsciai viska isplauti, isdezinfektuoti ir vedinti patalpas.Nes bakterija labai atspari ir gyvybinga unsure.gif
Atsakyti
Dar nesirgom, bet va drauges mergaite tai ir ligoninej gydesi ir sanatorijoj buvo, slykstus reikalas. wink.gif
Atsakyti
Labai nemaloni liga. Sirgom visa šeimyna ir net ne kartą unsure.gif Sako, kad suaugę šią ligą perserga lengvai, bet aš jaučiausi taip žiauriai, kad baisu ir pagalvot kaip tuo metu kamavosi dukra. Iš tiesų ligoninės galima ir išvengt, svarbu nepatingėt dieną naktį girdyti skysčius labai dažnai ir po nedaug, kad neišvemtų (dar smecta, o paskui bananų ir ryžių dieta). Ir žinoma kasdien virint patalinę, rankšluosčius, viską drėgnai valyt, vėdint, nepamiršt indus labai gerai išplaut. O beje kai paskutinį kartą sirgom, tai mažajai buvo apie 9mėn. Ji paskiepinta ir plius dar pati maitinu, tai išpradžių net nesupratau kas jai yra, kad serga. Tiesiog visą dieną buvo labai liūdna ir rami, o naktį vieną kartą pavėmė ir viskas. Tik kai patys iškritom, supratom kas jai buvo smile.gif
Atsakyti
Mes irgi persirgom sia liga... is pradziu mus i ligonine pagulde del plauciu uzdegimo, o salia gulejo mergaite, kuri buwo pasigawusi rotavirusa, deja, jai ji diagnozawo tik tada, kai jau mes buwom uzsikrete. Waikui buwo tik 10men ir jis labai sunkiai pernese sita liga. Weme wisa nakti, sukilo temperatura, lasine wisa nakti pralasejo, kita ryta paeme acetona paziuret, tai buwo nuo wemimo ir jis sukiles, tai lasine pralasejo dar dvi dienas.
Atsakyti
Mes rotavirusu susirgom kai gulejom ligonineje del kvepavimo nepakankamumo. Kaip mums pasake seseles,kad niekas nepades isvengti sios ligos, jeigu salia yra sergantis. Jei lemta tai nepasislepsi, uztenka tik prisiliesti pri tos pacios rankenos, kuria laike sergantis. Vaikas susirgo, dezinfekavau rankas kas 5 min, plaudavau viska ir t.t , bet pati neatlaikiau ir susirgau.
Atsakyti
maniske tai aciu dievui dar nesirgo,paskiepyta,bet sesers sunelis buvo sia liga susirges, tai baisi liga, vaikas glemba akyse, gulejo ligonineje, tai pastatate ant koju... siaip liga uzkreciama, ypac su ismatom labai daug viruso sukeleju iseina...
Atsakyti