Įkraunama...
Įkraunama...

mano spinduliuko gimimo istorija:)

labuka mergaites smile.gif maziuliunis miega, tai nusprendziau prisesti ir parasyti apie savo gimdyma bigsmile.gif

kazkaip visada galvojau, kad pagimdysiu anksciau, bet va, kad napriplanuosi tokiu dalyku, pernesiojus 2 sav. gydytojai paskyre skatinima, negalejau jau ir pati sulaukti kada savo mazyli galesiu pabuciuoti ir apkabinti wub.gif tai va sest. 27 gruodzio kaip turi buti prisistatem i ligonine su tase ir nusiteikimu, kad isvaziuosiu is ten tik su lelium ant ranku. kadangi perijodas tarp svenciu buvo, o dar ir sestadienis tai buvo labai ramu ir buvome tik trys moteros atvykusios tuo paciu tikslu bigsmile.gif . palata buvo sesiaviete ir privatuma turet galejom tik atsitrauke uzuolaida. isikurem savo kampelyje ir apie 10 atejusi daktare padare sweepa ir prijunge, kad galetu sekti mazylio tonusiukus ir mano saremius, taip prabuvome apie valanda, tada gydytoja liepe eiti pasivaikscioti kur nors, nes kita apziura turejo buti tik po sesiu valandu. niu kadangi niekas nevyko, tai mes su MB nusprendem vaziuoti namo. namuose prabuve iki 3 val ir jau prasidejus tokiems geruliams saremiukams, nusprendem vaziuoti atgal i ligonine. kaip grizome, mus vel prijunge prie masiniuko tonusiuku ir saremiu stebeti, tai dar atsiputusi ir pati stebedavau saremiu stipruma ir galvojau, niu jei jau tai saremiai tai tikrai galima bus gimdyti natural tongue.gif apie 6 val jau erelio sparnai po truputi pradejo i zvirbliuko sparniukus virsti ir jau nebebuvo juokinga blink.gif nuo 6 iki 9 val prasaremiavau kas pora minuciu, o dar daktare atejus vis liepe, kad eitumem vaikscioti blink.gif , tai dar bandziau judeti po koridoriu su saviskiu, bet kaip jis pamate, kad as jau visa balta ir jau vos tuoj snekesiu su kitu pasauliu greit nuvede atgal i lova (tiesiog turiu problema nuo jaunystes, kad negaliu pakelti skausmo, bet ne psichologiskai, o fiziskai ir menesiniu skausmams uzejus alpdavau ) . 10pm gydytoja atejo ir patikrino atsidaryma kaklelio ir jau, aleliuja, buvo atsidares 5cm thumbup.gif , o tai reiske pirmiausia, kad MB gali likti su manimi, nes mane jau perveza i gimdymo palata (jei dar nebutu pakankamai atsivere, MB butu isprase ir as buciau likusi viena saremiauti, o jam butu paskambine tik kada butu veze i gimdymo palata jau, greiciausiai to labiausiai ir bijojau, labiau negu pacio gimdymo, kad viena liksiu saremiauti doh.gif )
tai va, perveze mumi i gimdymo palata, gan jauki buvo, kiek pamenu, nes jau nuo skusmo tut pomniu tut nepomniu ax.gif MW pasitaike labai faina juoduke ir labai labai gera, iskart pasiule persirengti ligonines chalaciuku kur is galo uzsirisa, tai pizamos, tik saremiaujant reikejo, nes visa likusi laika praleidau toje ligonines pizamoje, gan patogu.
jauciau, kad nuo saremiu greit atsijungineti galiu pradeti, tai paprasiau nuskausminamu, nes pergyvenau kaip reiks maza isstumti, jei busiu visa issitasius pradzioje su MW sutarem del petidino, bet ji mane matyma blink.gif pasiule epidura, kuo buvau jai labai dekinga, nes iskart akyse sviesiau pasidare
tada va ir prasidejo visi idomumai unsure.gif , ji stebedama tonusiukus, pasake, kad viskas puiku, bet noretu pakviesti gydytoja, kad paziuretu, nu as pagalvojau gerai, atsarga gedos nedaro, jei nori tai kviesk, gydytojas atejes paziurejo diagramas ir man sako, as noriu pakviesti senior doctor, niu galvoju tarkites, bile mano maziukui tik viskas gerai butu, atejes senior doctor paziurejo popieriukus ir sako, kad lelius yra distressed, kad tonusiukai geri, bet rode, kad jam oro trukumas buvo, veliau paaiskejo del ko, gi grozis buvo apsivyniojes virkstele apie kakliuka 2 kartus ir karta apie kojytes ir ju spejimu dar zaide su virkstele doh.gif po tokiu atradimu nusprende dar valanda palaukti ir paziureti kaip toliau bus, bet viena beda ne beda, kaklelis sustojo ties 5cm ir nuo 10pm iki 2am niekas nebevyko, po val susirinke doctors jau siule arba dar kazkiek laukti (tik nesupratau sito pasiulymo, jei buvo kaklelis uzstriges ties 5cm, o ir mazas stresavo) arba CZ. is karto sutikau operacijai, tai 2am staigiai isveze i operacine, liepe MB persirengti melynais drabuziais ir buti kartu su manim, as kaip jau paziurejau i saviskio veida, tai issigandau uz ji nes sedejo pabales, sako nezinau kaip galesiu atlaikyti kaip tave pjaus, sako bijau nualpti pamacius, taip pagailo vargso) nuvaziavus i operacine, suleido vaistukus, iki puses nejauta, bet jie veike labai letai, ir doctors nusprende, kad jau laukti nebegalima dave pilna narkoze tada MB isprase is operacines. pamenu, kad labai krate mane nuo epiduro, kaip drebule buvau ir negalejau nustoti drebeti.
veliau pamenu jau intensyvios prieziuros palatoje kaip prabudau nuo triuksmo, viena sesele tusijo mane, kad eik maitinti vaika as dar tik prasiciukinau nuo narkozes jokio vaiko nemacius, o man sako davai kelkis ir maitink nu zodziu... doh.gif tada mano MW atejusi paklause koki misineli as noreciau, kad jie duotu mano mazyliui, nes mazius pasirodo su teveliu praleido 1.5 val kol mane sutvarke ir labai spirgutis buvo isalkes tai padare MW 50 ml misinuko, o zuikas ir ismauke visa seseles kaip pamate tai labai pasimete ir negalejo patiketi. tada MB maza idejes i lovyte ir apsikabines ta lovyte prasedejo kol visas surmulys apie mane baigesi, o as (ne labai pamenu, bet MB pasakojo) tiesiu rankas i leliuka ir vis klausiu ar viskas gerai su juo, tai jis i kita lovos puse pereina, kad as tik ilseciausi, nes buvau, sake, kaip tik gimes kaciukas, vos galva palaikau, vos pajudu, bet vis klausinejau apie maziuka ir varciausi su visais kateteriais nuo vieno sono ant kito, kad tik galeciau isitikinti, kad tikrai viskas tvarkoje su mano mazyliu wub.gif apie 4am MB liepe vaziuoti namo, o mano MW atsisedus prie mano lovos visa likusia nakti praleido ir mano maziuliuka ziurejo ir nors viskas baigesi gerai, pramiegojau isikabinus i jo lovyte visa likusia nakti, kad niekas neisveztu doh.gif
va tokia yra mano brangiausio TITUKO gimimo istorija wub.gif
Atsakyti
saunuole!
aukite sveikutes... 4u.gif
Atsakyti
sėkmės jums augant 4u.gif
Atsakyti
Aukite sveiki ir stiprus wub.gif
Atsakyti
Didelės sekmės Jums 4u.gif
Graži istorija su laiminga pabaiga wub.gif
Atsakyti
Sėkmės jums 4u.gif wub.gif
Atsakyti
stipri mamyte esi 4u.gif
saunuole, sekmes augant 4u.gif
Atsakyti
Saunuole 4u.gif aukite diduciai ir sveikuciai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif Aukit sveiki ir laimingi 4u.gif
Atsakyti
Šauni istorija 4u.gif Daug laimės ir sėkmės jums auginant mažylį 4u.gif
Atsakyti
super wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai graziai ir issamiai viska aprasei! Saunuole mirksiukas.gif Aukit diduciai ir sveikuciai wub.gif
Atsakyti