Įkraunama...
Įkraunama...

Internetiniai fotoalbumai - 2

labai gera nuotrauku talpykla yra skydrive.com jie duoda 25GB nemokama talpykla, o ir nuotraukas galima kelti is karto nors ir po 100 thumbup.gif patogu ir lengva naudotis, galima susikelti ir dokumentus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(banginiukas @ 2010 02 02, 14:15)
labai gera nuotrauku talpykla yra skydrive.com jie duoda 25GB nemokama talpykla, o ir nuotraukas galima kelti is karto nors ir po 100  thumbup.gif patogu ir lengva naudotis, galima susikelti ir dokumentus  biggrin.gif

Labai dėkui už info,išbandysim būtinai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(banginiukas @ 2010 02 02, 14:15)
o ir nuotraukas galima kelti is karto nors ir po 100 

Kažkodėl man taip neduoda g.gif
Atsakyti
Sveikos. Reikia pagalbos ax.gif
Kaip į fotki.com įkelti paveiksliuką iš interneto. Pvz. radau patikusį rūbelį internetinėj parduotuvėj ir noriu jį išsaugoti ne kompiuteryje, bet fotki, kaip tai padaryt? 4u.gif
Atsakyti
neįmanoma. prieš keldama į fotki vistiek turėsite išsaugoti kompiuteryje. galima nebent įsikelti nuorodą per 'mano nuorodas'
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 02 03, 09:03)
neįmanoma. prieš keldama į fotki vistiek turėsite išsaugoti kompiuteryje. galima nebent įsikelti nuorodą per 'mano nuorodas'

Nežinau kaip, bet pavyko biggrin.gif
O gal galit paaiškint kaip įsikelt per mano nuorodas? Ačiū.
Atsakyti
tereikia tiesiog įvesti nuorodą ir išsaugoti smile.gif
Atsakyti
noriu paklausti, kaip istrinti foto is radical.ru, jei nesu prisiregistravusi. o jei dabar prisiregistruociau ar galeciau tada istrinti?
Atsakyti
QUOTE(irinejus @ 2010 02 09, 19:00)
noriu paklausti, kaip istrinti foto is radical.ru, jei nesu prisiregistravusi. o jei dabar prisiregistruociau ar galeciau tada istrinti?

Nors kiek logiškai pamąsčius, aišku, kad ne.
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2010 02 09, 20:10)
Nors kiek logiškai pamąsčius, aišku, kad ne.

ir as taip pagalvojau, bet viena forumiete patare pasiklausti tikslesnio atsakymo
nu nepykit del to mano klausimo
4u.gif
Atsakyti
Bandau, bandau, bet visada rodo adresą o ne pačią nuotrauką schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraza: 09 vasario 2010 - 21:09
QUOTE(settle @ 2010 02 09, 18:10)
Nors kiek logiškai pamąsčius, aišku, kad ne.

O kuo čia logika dėta? Ta foto juk kažkur "nusėda" toje svetainėje? Ar automatiškai ištrinama po tam tikro laiko?
Papildyta:
QUOTE(juraza @ 2010 02 09, 20:56)
Bandau, bandau, bet visada rodo adresą o ne pačią nuotrauką

Ar paspaudžiat IMG mygtuką?
Atsakyti