Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs plaukų šviesinimo/tamsinimo būdai

Tema apie naturalius plauku sviesinimo/tamsinimo budus.
Plaukus sviesina ramuneliu, citrinu, nuoviras.
Tamsina - juodosios arbatos antpilas...
Kas zinot dar kitkokiu budu? mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ąžuolo žievės nuoviras tamsina plaukus, bet man nepatiko, nes veliasi plaukai, zievės gabaliukų prisivelia schmoll.gif Bandžiau pora kartų, negaliu pasakyti, patamsino, ar ne g.gif
Atsakyti
Galbut ta nuovira reikia perkosti, kad zieves gabaliukai i plaukus neisiveltu?
Siandie nete skaiciau, kad lauro lapai, gvazdikeliai, cinamonas, dilgeliu nuoviras tamsina plaukus. Bet pati nebandziusi ne sykio. Ale jau mintyju smile.gif Viska pavirinti ir ataususiu nuoviru perskalauti isplautus plaukus.

Nagi, gal kas bande? Ar padejo pasiekti rezultatu? O gal zinot ka kitka?
Atsakyti
As noreciau suintensyvinti tamsius plaukus, taciau nieko nezinau ax.gif
Raset, juodoji arbata. Tiesiog atsalusia pilti ant plauku? O kai uzpilsiu, palaikyti? Ar dar isskalauti po to? smile.gif
Rasau kaip tikra blondine, nes tokia nesenai ir buvau.... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
o kas dar be ramuneliu sviesina? 4u.gif
Atsakyti
Šiandien žadu su arbata tamsinti, nežinau ar pavyks kas nors, manao plaukai kaštoniniai, bet dar tamsenių noriu. ;>>
Atsakyti
Tie nuovirai - tikra saviapgaule. Netamsina jie, ir nesviesina. Tik galvos oda gydo.
Atsakyti
QUOTE(Love_Raimonda @ 2009 02 08, 13:18)
Šiandien žadu su arbata tamsinti, nežinau ar pavyks kas nors, manao plaukai kaštoniniai, bet dar tamsenių noriu. ;>>

Tikrai nepavyks. As su svogunais kiek kartu ryzint bandziau, nors esu sviesi lotuliukas.gif Nieko neisejo. Arba nesimato skirtumo pries ir po lotuliukas.gif Bet kam tada apskritai valanda terliotis.
Atsakyti
bandziau su kava tamsinti, tai gal tam kartui ir mates kazkas, ale gal tik isitikinimas cia buvo
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 02 08, 16:07)
Tie nuovirai - tikra saviapgaule. Netamsina jie, ir nesviesina. Tik galvos oda gydo.

visiskai sutinku..esu sviesiaplauke...pavasari ir rudeni naudoju zoliu kursa plaukams.. azuolo zieve sviezia susirenku,kaip ir kitus augalus... skalavau ir skalauju...saknys sustiprejo,plaukai zvilga...ir jokio tamsinimo...gal kazkiek imeta sruogom tona..bet tiek tas yra mazai,kad tik grozio priduoda thumbup.gif
nepakeiciami dalykai norint tureti sveikus plaukus ir sveika galvos oda 4u.gif
Atsakyti
Na, isbandziau svogunu lukstu nuoviru isskalauti plaukus. Ir padaze truputi, atspalvi "uzdejo". Esu tamsi blondine, is prigimties, ta prasme.
Atsakyti
as tai zinau kad su citrina tikrai nusvieseja plaukai , reikia viena citrina isplaust ir alyvuogiu aliejaus truputeli ipilt ir palaikyt kokiu 15 min tik nzn kiek cia ta procedura kartu kartot reik, blush2.gif ir zn kad galima grynai su citrina praskiedus siltu vandeniu skalaut galva , bet issauseja labai tai manau su alyvuogiu aejuom geresnis variantas butu biggrin.gif
Atsakyti