Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugu skristi lėktuvu nėštumo metu

QUOTE(zenzara @ 2012 04 27, 21:28)
o ko bijoti jeigu gerai jautiesi rolleyes.gif as irgi skrisiu kai bus 28 sav


bijoti reikia to, kad 34sva vaikas jau gali laisvai pasibelsti i pasauli del kintancio slegio skrydzio metu ir plius net ir gerai jauciantis kaikurioms skrydis dukelia stresiuka, kas taipogi gali pasaukti maziuka gimti.

dauguma daktaru ne siaip sau pataria neskraidyti. aisku nieko ten tokio jau blogo nenutiks greiciausiai, bet kam tampyt likima uz ausu? biggrin.gif as su pirmu nestumu skridau 32sav, o su antru skridau gal 9sav.
Atsakyti
Jei viskas su nėštumu gerai, tai nėra ko bijoti. Dėl darbo teko skraidyti, ypač pirmam trimestre. Kelionės suplanuotos, bilietai užsakyti, negalėjau neskristi. Net nėštumo testą iš Stokholmo parsivežiau ir kitą rytą apsisiojau. Gavau gražų pliusą biggrin.gif
Save stebėjau, skrydžio metu gimda nereagavo niekaip, tonusas nepadidėdavo. Bet užtat kamavausi su nėštukine sloga kylant ir leidžiantis. Tai buvo didžiausias patirtas nepatogumas.
Atsakyti
mes skridom atostogauti i siltus krastus,kai pilvukui buvo apie 5 men.del viso pikto gydytojo prasiau,kad israsytu pazyma,bet nieks jos neprase smile.gif
Atsakyti
Priklauso nuo mamytes poziurio, teko ir man skristi, bet 34 savaiciu budama nestuke.gif nestuke.gif susilaikyciau unsure.gif
Atsakyti
Kadangi mano specialybe susijusi su aviacija noreciau jus informuoti is technines puses. Beveik visose komerciniu skrydziu bendrovese bandoma sutaupyti tad skrendant mes esame veikiami tokio slegio, kuris buna ne ant zemes o tam tikrame ausktyje kuriame dar galime isbuti, tad tas slegis tikrai nera mums geras ir malonus. Ir dar nelabai malonus faktas tas kad skrendant kvepuojame ne ytin svariu oru, kadangi didzioji dalis oro pereina per variklius, jis isvalomas ir tada pateikiamas mums. Nors oras valomas bet jis nera svarus.
Aisku cia kiekvienos moters pasirinkimas skristi ar ne, gal netgi patarciau skristi jei labai reikia, tik prasau Jusu myloekit savo mazylius ir neskraidinkit leliuku, tikrai gaila kai maziukai angeliukai praverkia viso skrydzio metu smile.gif
Atsakyti
o as paskaicius si foruma kazkaip susimasciau.. man reiks skristi kaip nestumui bus 32 savaites ir nebezinau ka daryti - anytos gimtadienis lietuvoje, dar kaip ir bilietai nenupirkti,tai gal ir nepirkti man, net nebezinau ka daryt.. 4u.gif
Atsakyti
Merginos o mums bus 7,5 sav.,kai skrendam i Turkija, daktare sako nieko baisaus... Bet taip baugu... nestuke.gif
Atsakyti
Daktarai leidzia ir pirmas 12sav. skraidyti. Svarbiausia, kad butu netolimi skrydziai - patare vengti TransAtlantiniu. Zinoma, priklauso nuo savijautos. Kitos ir ne nescios skrydi sunkiai isgyvena rolleyes.gif
Atsakyti
Prieš savaitę skridau (ėjo 15 savaitė), tai truputį baugu buvo. Ir šiaip nelabai mėgstu skraidyti, o tada tai iš viso - trūksta oro, į tualetą dažnai norisi, vis atrodo, kad kažkas pulsuoja pilve smile.gif Nusprendžiau, kad gal nebeskraidysiu iki gimdymo, nes pojūčiai buvo nelabai kokie.
Atsakyti
QUOTE(gintia86 @ 2013 05 02, 10:21)
Merginos o mums bus 7,5 sav.


jūs kaip karalienė, Jūsų didenybė bigsmile.gif
Atsakyti
Su pirmu nestumu skridome atostogu i Egipta, tuomet buvo berods 20 ar 22 savaites. Tai pamenu, jog tik skrendant atgal buvo silpna, nes labai buvo tvanku lektuve.

Su antruoju nestumu skridome i Graikija, buvo 26 savaites. Skrydis ir pirmyn, ir atgal praejo sklandziai. Aisku rinkomes kelione, kad skrydis butu kuo trumpesnis. Nereiketu persesti ir pan. ax.gif

Siaip manau, pati nescioji turi jausti ar gali skristi ar ne, isiklausyt i savo nuojauta. Taip pat pries skrydi pasitikrint pas gydytoja.

Man tarkim daugiau diskomforto vaziuojant automobiliu (ypac, jeigu nelygus ir duobetas kelias), negu skristi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2013 07 31, 01:58)
Man tarkim daugiau diskomforto vaziuojant automobiliu (ypac, jeigu nelygus ir duobetas kelias), negu skristi...  blush2.gif


Man taip pat sad.gif Ir kaip tyčia dirbu kitame mieste, todėl tenka kiekvieną dieną važiuoti 50 km pirmyn ir 50 km atgal sad.gif Jau geriau skristi...
Atsakyti