Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliukai

QUOTE(Asio @ 2008 10 26, 14:51)
Gal kuti turit toki obuoliu pyrago recepta, zurnaliuke is kurio kepiau ir dabar jis stebuklingau dingo  unsure.gif  sis pyragas vadinosi "Prasmatnus obuoliu pyragas" bigsmile.gif ten tesla reikia dalinti i dvi dalis saldyti saldymo kameroj, dali teslos kepti skardoje, tada sukresti ant virsaus tarkuotus burokine tarka obuolius ant vissaus atsargiai sudeti plaktus kiausiniu baltymus ir sutarkuoti likusia tela ant virsaus ir baigti kepti pyraga mirksiukas.gif  Gal kuri kepat toki g.gif Zodziu neprisinemu kiek ko deti ir kiek laiko pakepti ta pirmaji skluoksni, bet skonio sio pyrago negaliu pamirsti-jis tiesiog fantastiskas tongue.gif

Aš atrodo turiu mastau.gif eisiu paieškot.
Kepiau vieną kartą matyt braškių uogienės padauginau tai jis manęs nesužavėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(L'Occitane @ 2008 10 26, 15:55)
Aš atrodo turiu mastau.gif eisiu paieškot.
Kepiau vieną kartą matyt braškių uogienės padauginau tai jis manęs nesužavėjo  verysad.gif

aciu visagaliui googlui 4u.gif radau http://209.85.135.10...1...&lr=lang_lt clap.gif
kad cia nesideda uogiene mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 26 spalio 2008 - 15:02
QUOTE(Asio @ 2008 10 26, 14:58)
aciu visagaliui googlui 4u.gif radau http://209.85.135.10...1...&lr=lang_lt  clap.gif
kad cia nesideda uogiene  mastau.gif

Ne, ne toks tada mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 13, 22:08)
Kaip ji gali nesukristi ,jeigu nesideda kepimo milteliai blink.gif

1 STIKLINE MANU
1 STIKLINE MILTU
1 STIKLINE CUKRAUS1
1 PAKELIS KEPIMO MILTELIU
7 DIDELI OBUOLIAI

Situ pyragu galima apsivalgyti nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif
Nespeju kepti ,momentaliai suryja doh.gif  doh.gif  doh.gif
Slapes , saldziarukstis ....... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Aciu uz recepta, kepiau kokius 5 kartus turbut, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(L'Occitane @ 2008 10 26, 16:07)
Ne, ne toks tada mano  biggrin.gif

Tai pabandyk si ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Izabele @ 2008 10 26, 18:15)
Aciu uz recepta, kepiau kokius 5 kartus turbut, super  thumbup.gif

Man manai jauciasi unsure.gif jauciu, kad sviesto mazokai dejau g.gif , o kiek jus dedat sviesto g.gif
Atsakyti
1 STIKLINE MANU
1 STIKLINE MILTU
1 STIKLINE CUKRAUS1
1 PAKELIS KEPIMO MILTELIU
7 DIDELI OBUOLIAI

Situ pyragu galima apsivalgyti
Nespeju kepti ,momentaliai suryja
Slapes , saldziarukstis .......



miargos o jums viskas normaliai siame recepte? blink.gif Kadangi recepte nenurodyta kiek kepimo milteliu tiksliai gr dedasi,tai dejau pokiuka kepimo milteliu tokiu,kokius radau prekybos centre...pokely 30gr,ir pokelis vienam kilogramui miltu.Pries dedama kepimo miltelius baisiai suabejojau del kiekio,nu bet sitiek mergu kepe ir viskas normaliai blink.gif o as iskepus didziule bleka to pyrago,negaliu jo valgyt,bo baisiai jaucias kepimo milteliai.....teks viska verst siukslinet.....naudojau Dr.Oetker kepimo miltelius
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 26, 19:36)
1 STIKLINE MANU
1 STIKLINE MILTU
1 STIKLINE CUKRAUS1
1 PAKELIS KEPIMO MILTELIU
7 DIDELI OBUOLIAI

Situ pyragu galima apsivalgyti   
Nespeju kepti ,momentaliai suryja  
Slapes , saldziarukstis .......
miargos o jums viskas normaliai siame recepte? blink.gif Kadangi recepte nenurodyta kiek kepimo milteliu tiksliai  gr dedasi,tai dejau pokiuka kepimo milteliu tokiu,kokius radau prekybos centre...pokely 30gr,ir pokelis vienam kilogramui miltu.Pries dedama kepimo miltelius baisiai suabejojau del kiekio,nu bet sitiek mergu kepe ir viskas normaliai blink.gif  o as iskepus didziule bleka to pyrago,negaliu jo valgyt,bo baisiai jaucias kepimo milteliai.....teks viska verst siukslinet.....naudojau Dr.Oetker kepimo miltelius

As dejau pora saukseliu nubrauktu, nes Dr.Oetker po 30 gr. kiti buna po maziau isfasuoti cool.gif beje kituose sio pyrago receptuose visai nieko neminima apie kepimo miltelius, gal ir kepimo milteliu galima g.gif
Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2008 09 24, 11:42)
Momima, liuksiškai čia tau gavosi, atrodo, kaip skanutėlis torto gabaliukas essen.gif  essen.gif  essen.gif einu recepto ieškot 4u.gif, kažkaip aš jį pražiopsojau blink.gif. Aš tai esu kepus irgi obuolių pyragą, kur sausi produktai dedami, bet ten nereikia visai kepimo miltelių, gaunasi kaip trapus plokštainis, atrodo va kaip, gaila tada nenufotkinau prapjauto. Reiks prie progos vėl kada išsikepti ir nufotkint normaliai. Bet šis su kepimo milteliais laaabai suintrigavo.

user posted image

Receptas toks, gal jau kažkuo panašus ir buvo, atidžiai neperskaičiau šios temos blush2.gif :

TRAPUS PYRAGAS SU OBUOLIAIS

200 g miltų,
200 g manų kruopų,
100 g cukraus,
200 g (1 pak.) sviesto (ne margarino),
obuolių (labiau tinka rūgštesni).

Sumaišyti sausus produktus: miltus, manus ir cukrų. Formą išklojame kepimo popieriumi, kurį patepame sviestu. Išbarstyti pusę sausų produktų mišinio, tolygiai per visą plotą. Ant viršaus išdėlioti pusę sviesto (jį pjaustau plonomis plokštelėmis), apdedant visą sausų produktų paviršių (tarpukai tarp sviesto gabaliukų lieka maži). Ant sviesto sluoksnio uždėti sluoksnį obuolių. Obuolius pjaustau taip: nulupu ir iš apvalaus pjaustau nedideliais gabaliukais-trikampiukais aplink obuolį (apie 1-1,5 cm dydžio). Jei obuoliai rūgštoki, įberiu truputį cukraus ir šiek tiek cinamono. Obuoliai turi pilnai uždengti sviestą ir jų reikia nemažai - tuomet labiau sudrėksta padas.
Ant obuolių sluoksnio vėl užbarstyti sluoksnį sausų produktų mišinio (likusią pusę) ir vėl ant paviršiaus išdėlioti plonomis plokštelėmis sviestą. Kepti įkaitintoje orkaitėje, kol paviršius paruduos (jei kepant matosi, kad sviestas netolygiai lydosi - ištraukti formą ir likusias sausas vietas dar padėlioti sviestu).
Pyragas gaunasi labai skanus, ypač tinka šalia patiekti išlaktos su cukraus pudra ir standikliu grietinėlės.
P. S. čia geriasiai tinka geras skanus sviestas, nes jis čia duoda pagrindinį skonį ir aromatą. Paviršiuje sviestas + cukrus karamelizuojasi - labai skanu. Jokių kepimo miltelių nereikia. Kur nuotraukoje - čia kepta iš trigubos produktų normos.

mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 26 spalio 2008 - 20:32
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 10 26, 19:36)
1 STIKLINE MANU
1 STIKLINE MILTU
1 STIKLINE CUKRAUS1
1 PAKELIS KEPIMO MILTELIU
7 DIDELI OBUOLIAI

Situ pyragu galima apsivalgyti   
Nespeju kepti ,momentaliai suryja 
Slapes , saldziarukstis .......
miargos o jums viskas normaliai siame recepte? blink.gif Kadangi recepte nenurodyta kiek kepimo milteliu tiksliai  gr dedasi,tai dejau pokiuka kepimo milteliu tokiu,kokius radau prekybos centre...pokely 30gr,ir pokelis vienam kilogramui miltu.Pries dedama kepimo miltelius baisiai suabejojau del kiekio,nu bet sitiek mergu kepe ir viskas normaliai blink.gif  o as iskepus didziule bleka to pyrago,negaliu jo valgyt,bo baisiai jaucias kepimo milteliai.....teks viska verst siukslinet.....naudojau Dr.Oetker kepimo miltelius


aš, matyt, būsiu balta varna - man pyragas pagal šį receptą nepaliko jokio įspūdžio... unsure.gif
Atsakyti
NA KODEL TAIP ANT SAVES " balta varna " unsure.gif , cia skonio reikalas vienoms tinka kitoms - ne mirksiukas.gif

Dar del , manu , kitoms jauciasi manai , tai galima is ju isvirti tirsta kose ir ja maisyti su miltais ir cukrum , gal tada taip nesijaus ( as pati nebandziau , bet kazkur esu skaiciusi , kad viena kepejele taip padare ) ax.gif
Atsakyti
nu tai mergos kaip ten su tuo pakiuku kepimo milteliu? a? turbut realiai uztektu poros sauksteliu irnesakyk.gif




del tu manu...nu kai sako "manai jauciasi" ...jei manu kruopos jauciasi,tai pyrage aiskiai dregmes per maza buvo ir tos kruopytes tiesiog neisbrinko,gal obuoliai miltingi......o jei siaip manu skonis jauciasi g.gif tai ka as zinau......siaip neturi jaustis....
Atsakyti
Sveikos, ar priimsit i savo tarpą? blush2.gif

Šiandien ir man kepimų diena buvo, kadangi pradėjo obuoliai pūti, tai teko gelbėt.
Gaila, kad tik po visų kepimų šitą temutę atradau doh.gif Mielai būčiau išbandžius kelis receptukus. Na bet bus proga pasitaisyt.

Pasidalinsiu ir aš obuolių pyrago receptu. Labai greitas, paprastas. Gal nesikartos

REIKIA:
3 kiaušiniai
1 stiklinė cukraus
0,5 stiklinės aliejaus
1 stiklinė miltų
1 šaukštelis kepimo miltelių
Obuoliai

Kiaušinius išplakti su cukrum, supilti aliejų, vėl išplakti. Atskirai sumaišyti miltus su kepimo milteliais. Viską sumaišyti kartu iki vientisos masės. Skardą itepti aliejum (aš kepu ne skardoj, o stikliniam inde), ant dugno dėti gabaliukais pjaustytus obuolius (aš juos nulupu, išimu sėklytes, gabaliukai būna nelabai dideli - vidutinį obuolį ketvičiuoju ir gautas skilteles per pusę, bet čia nėra didelio skirtumo). Galima obuolių gabaliukus apvolioti cukrumi, cinamonu. Jei labai skubu, niekuo nevolioju. Obuolių reikia tiek, kad padengtų skardos ar to stiklinio kepimo indo dugną. Tada ant viršaus pilu gautą tešlos masę. Šaunu į orkaitę. Kepu maždaug 200 laipsnių temperatūroj, kol paruduoja (stikliniam inde matosi, kai visas iškepa).

Gaila, kad nuotraukos neturiu...


Atsakyti
Nu joooooooo..... o-pa-pa , tu ir pavarei doh.gif 30g . milteliu blink.gif , ant musu pakiuku parasyta 11 g. . tai ji ir reikia deti , o sauksteliai ten ir yra tik du mirksiukas.gif
Atsakyti