Įkraunama...
Įkraunama...

Amorfofalius

Tai gele kuri ziema "eina miegot" o pavasari vel isskleidzia lapus. Zydi ji retai sad.gif Pas mane per 5 m. zydejo 1 karta. As nemaciau ziedo, taciau mociute sake kad ziedas smirdi kaip pasvinkusi mesa doh.gif . Esu girdejus vadinant ja barometru, nes pries lietu ant lapu laseliai buna ir gyvatmedziu, del margo koto. O mes vadinam lavongele del ziedu kvapo tongue.gif Gal zinot tikra sios geles pavadinima? Gal kas auginat?

user posted image
Atsakyti
Amorphfallus - kazkurioje temoje jau buvo apie ja klausta: Zaltmedis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anafora: 14 liepos 2005 - 13:54
Čia arizema arba liaudiškai žinoma akip lavongėlė smile.gif Rudenį reikia leisti pailsėti ir jai gėlytei jau yra 4 ar daugiau metukų sausio vasario mėnesį reikia ją pasodinti ir ji pradeda žydėti. Jai kambarys yra vėsus tai ir nesmirda, tačiau jai kambarį šalta tada kvapelis ne koks, bet smirdi jos žiedadulkės. Jai yra galimybė reik išnešti kol žydi į yždarą balkona. Pati tokių daug auginu, tik dar jaunos ir nežydi, bet labai gražiai prie baseino lauke atrodo. Jai yra galimybė tai ir tiesiai į žemę vasarai galima sodinti.
Atsakyti
O va jos žiedas, pas mus darbe ji auga, bet irgi jauna, dar nežydi schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Ir g.b. toks žiedas
user posted image
Atsakyti
As taip pat antri metai auginu sia gele, vadinsi ji AMORFOFALIUS
Atsakyti
Na, kiek atsimenu kai mes auginome ta ammorfofala, tai TOKIŲ žiedų nebuvo. Buvo mažesnis už kalijos, siauresnis. Aišku smirdėjo smile.gif
Atsakyti
Nu geras kokie ziedai thumbup.gif Bet kaip ji dauginasi sakes doh.gif . Su kiekvienais metais vis daugiau vaiku atsiranda. Istikruju faina gelyte, nes dideles prieziuros nereikalauja thumb_yello.gif
Atsakyti
Merginos,jusu pateiktos nuotraukos skirtingu augalu.Pirmoji foto-amorfofalio.Jo lapai karpyti,panasus i bulviu lapus,ziedai panasesni i kaliju.Ir ji vadinama lietuviskai-driezazole arba mums suprantamiau-lavongele.
Antroji foto,kur tik ziedas ir berniukas-arizema.Visai kita rusis.Zinoma,tiek viena,tiek kita vadina lavongele,del savo nemalonaus kvapo(ziedu).Tik arizemos ziedas didesnis.Tad,vienaip ar kitais abi "smirdes"..
Atsakyti
QUOTE(zuikute @ 2005 07 14, 14:46)
Tai gele kuri ziema "eina miegot" o pavasari vel isskleidzia lapus. Zydi ji retai sad.gif Pas mane per 5 m. zydejo 1 karta. As nemaciau ziedo, taciau mociute sake kad ziedas smirdi kaip pasvinkusi mesa  doh.gif . Esu girdejus vadinant ja barometru, nes pries lietu ant lapu laseliai buna ir gyvatmedziu, del margo koto. O mes vadinam  lavongele del ziedu kvapo  tongue.gif  Gal zinot tikra sios geles pavadinima? Gal kas auginat?

user posted image



Turiu lygiai tokia pat - cia tikrai amorfofalis. Tik ziedas ne toks ispudingas, kaip cia nuotraukoje - primena kalija, bet aisku didesnis, spalva - tamsiai bordo. o jau kvapas blink.gif . Pas mane zydi mazdaug per Valentino diena ir tvarkingai - kas met jau penktas kartas, bet tai turbut priklauso nuo augimo salygu.
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2005 07 15, 15:00)
Turiu lygiai tokia pat - cia tikrai amorfofalis. Tik ziedas ne toks ispudingas, kaip cia nuotraukoje - primena kalija, bet aisku didesnis, spalva - tamsiai bordo. o jau kvapas  blink.gif . Pas mane zydi mazdaug per Valentino diena ir tvarkingai - kas met jau penktas kartas, bet tai turbut priklauso nuo augimo salygu.


O gal reik kaip nors specialiai priziuret kad ji zydetu??? g.gif Gal tresi? O seip per Valentino diena pas mane ji miega g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Nuo velyvo rudens augalas uzmiega.O pabudina-ziedas.Jei jo nera-pabudimas buna veliau,nei per Valentino diena.
Atsakyti