Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(julya @ 2009 05 20, 19:10)
merginos ryt zadu isigyt nauja kremuka kokia patartumet gera,stipru be bronzatu? tinglingo neesu bandzius dar kazkaip bijau  biggrin.gif  biggrin.gif

o kokio nori pati?
as kartojuos bet gal chocolate silk, perfektly dar, gold vintage, simply divine 4u.gif
mano manymu sie tikrai neblogi, kaip ir ravishing, stunning su T45
Atsakyti
as vakar nusipirkau Swedish Beauty "Chocolate silk" tikrai labai geras kremas wub.gif ir dar nusipirkau po soliariumo kremuka australian gold "Kisses", labai jau skaniai kvepia wub.gif
Atsakyti
daug kam labai patinka, tuo paciu ir man labai geras
user posted image
Tai tikra šokoladinė palaima! Prabangus, greitą ir tamsų įdegį suteikiantis losjonas, praturtintas natūraliomis savaiminio įdegio medžiagomis. Ypatingas puikių drėkinančių medžiagų derinimas puoselėja ir maitina odą, padeda pasiekti tamsiausią įmanomą įdegį, išsaugodamas sveiką odą.
• Natūralių bronzinių medžiagų dėka jau po pirmojo seanso įgausite tamsų įdegį.
• Riešutmedžio lukšto ekstraktas sustiprina tamsaus įdegio procesą.
• Egzotiškos kiniškos baltosios arbatos ekstraktas - ypač veiksmingas antioksidantas.
• Sudėtyje esantys natūralūs, įdegį skatinantys aliejai, suteiks Jūsų odai švytintį įdegį ir sveiką išvaizdą.
• Chocolate Indulgence™ įgyvendins Jūsų svajonę apie sodrų ir tamsų įdegį.

Papildyta:
QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 20, 21:45)
o kokio nori pati?
as kartojuos bet gal  chocolate silk, perfektly dar, gold vintage, simply divine  4u.gif
mano manymu sie tikrai neblogi, kaip ir ravishing, stunning su T45

as ir uzsisakiau stunning su T45 , noriu kad kojytes grazios butu wub.gif
Atsakyti
stunning t45 nepasakyciau kad ypatingai ima kojas jei jos nelinkusios irusti, man kaip jau minejau kojom geriau nieko nera uz tonymax dark sexy legs wink.gif
Atsakyti
Merginos, pamačiau šiandien Perfectly Dark LaBamboj ir suabejojau savojo originalumu... unsure.gif pirkau sm, tai noriu paklaust, gal teko susidurt su neoriginalais?
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2009 05 21, 14:31)
Merginos, pamačiau šiandien Perfectly Dark LaBamboj ir suabejojau savojo originalumu...  unsure.gif pirkau sm, tai noriu paklaust, gal teko susidurt su neoriginalais?

teko mirksiukas.gif jie buna kitokio kvapo ir tirstesni arba skystesni mirksiukas.gif
man akivaizdu pagal kvapa ir net spalva buna kartais kita
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 05 21, 14:32)
teko  mirksiukas.gif  jie buna kitokio kvapo ir tirstesni arba skystesni  mirksiukas.gif
man akivaizdu pagal kvapa ir net spalva buna kartais kita


hm, na kvepia lyg ir panasiai... Uzkliuvo pats buteliukas man - spalvos (manojo tamsesnes), "sujungimas" tos virsutines dalies (nemoku paaiskint). unsure.gif
Atsakyti
paguglink, palygink buteliukus savo ir internete rastus smile.gif
aš savo dedu
user posted image
Atsakyti
aciu, Vitulka 4u.gif spalvos manojo panasios, o labamboj maciau ryskesni, panasu i sita: user posted image user posted image

o va cia matosi desinej toks kaip ir sujungimas, tai va tas sujungimas pas mane kairiau, priekyje, o ne sone g.gif user posted image


Vitulka, o kokia tavojo apacia? mano balta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitute737: 21 gegužės 2009 - 14:06
g.gif Dabar ir as susimasciau. Pas mane SB Chocolate Indulgence. Ta visa spalvota buteliuko virsu nulupt galima, jis toks kaip storesnio calofano-plastiko (nemoku paaskint), ir taip kreivokai ant buteliuko uzvilktas. Ar taip ir turi but? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti