Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

laba gal galetumete man paskyt ar homopatiniai zirniukai augina svori blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 01 31, 17:57)
laba gal galetumete man paskyt ar homopatiniai zirniukai augina svori  blush2.gif  verysad.gif

g.gif žinok, dar nei iš vienos mamos negirdėjau, akd būtų pastebėjus svorio prieaugį vartodama žirniukus. bet žinai, visko gali ir būt g.gif
O apie kokius Tu kalbi???
Atsakyti
la tie zirniukai ira homopatiniai parsiduoda kaune prie rotuses seip tai man labai padejo savo maze ismaitinau iki 6 men pilnai tik MP o dabar jai 7 men ir dar turiu pieno nemazai deka tu zirniuku tik man viena moteris sake kad nuo ju auga svoris nes dau prisiauginau po gimdimo buvau kudesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 02 01, 11:47)
la tie zirniukai ira homopatiniai parsiduoda kaune prie rotuses seip tai man labai padejo savo maze ismaitinau iki 6 men pilnai tik MP o dabar jai 7 men ir dar turiu pieno nemazai deka tu zirniuku tik man viena moteris sake kad nuo ju auga svoris nes dau prisiauginau po gimdimo buvau kudesne  g.gif

bigsmile.gif tai apie tuos pačius ir aš kalbu.
Žinok, nenoriu tikėt, kad nuo jų auga svoris mirksiukas.gif - aš pati daugiau kaip metus juos gėriau 2006m., tada ir bendraamžiuos mamytės masiškai juos gėrė, dabar vėl nemažai mamyčių naudoja dėl MP, bet nei viena neminėjo kažkokių svorio pok.
Aišku, po gimdymo tas svoris svyruoja į visas puses, tai čia nieko nuostabaus tongue.gif

o šiaip svoris dažnaiusiai auga/krenta nuo suvartojamų kalorijų kiekio rolleyes.gif

Sėkmės maitinant savo 2.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu tau tu mane siektiek nuraminai jau buvau isigandus o gal tu gali man patart mazoji neima jokio buteliuko nei puodelio
Atsakyti
ka daryti jau pienas mazeja mazoji nenori im ti kruties nei buteliuko nei puoduko g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 02 01, 12:47)
la tie zirniukai ira homopatiniai parsiduoda kaune prie rotuses seip tai man labai padejo


QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2008 02 01, 14:17)
bigsmile.gif tai apie tuos pačius ir aš kalbu.


merginos, prašau parašykit tų homeopatinių žirniukų pavadinimą mirksiukas.gif
Atsakyti
J.E. Aistė&Julijonas, ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(opium @ 2008 02 03, 17:31)
J.E. Aistė&Julijonas, ačiū aciuks.gif

jie neturi konkretaus pavadeinimo vadinasi Zirniukai laktacijai gerinti jie parsiduoda kaune prie rotuses ir ji kaina apie 5 lt reik gerti 3kart per diena po 9 zirn bet as gerdavau po daugiau sekmes tau gerti eip man tai padejo thumbup.gif gero maitinimo 2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 02 04, 11:46)
jie neturi konkretaus pavadeinimo vadinasi Zirniukai laktacijai gerinti jie parsiduoda kaune prie rotuses ir ji kaina apie 5 lt reik gerti 3kart per diena po 9 zirn bet as gerdavau po daugiau sekmes tau gerti eip man tai padejo  thumbup.gif gero maitinimo 2.gif

ačiū smile.gif
šį kartą gal jau nebepradėsiu, sočiai to gėrio turiu biggrin.gif (tfu tfu tfu topsecret.gif ) ale maž kitam kartui prireiks, o tokios temos nerasiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astule122 @ 2008 02 05, 11:52)
Ko mamos neiskencia del savo mazyliu..Dukra maitinau iki metu,problemu nebuvo.Sunus iki 6 men eme is abieju krutu,o po to jau is desines neime 2 menesius,tai teko nutraukti.Gerai,kad man nieko nepasidare krutim,kad is vieno tik maitinau.. g.gif

pritariu blush2.gif mazoji mano ir krutu pati baigia atsisakyti tik neima jokio buteliuko nei puoduko o krutu ir ne visada nori mums jau 7 men dar noreciau maitint g.gif kitiem leliukam tik pasiulyk MP o cia dar spiruojasi schmoll.gif imt neimt flirt.gif
Atsakyti
Mamos padekit.
Jauciu kad dingsta mano pienas, o del to, jog gydytoja pasake pirmadieni, kad mazhyle per mazhai sveria ir reikia primaitint. bijau, kad atsisakys kruties del buteliuko, taip norejau tik MP maitint. o ji paima kruti, siek tiek pavalgo ir uzsnusta, o po to verkia - zodziu tingi zisti ir lieka alkana [visa ta laika, as vaika badu marinau, bet nezinojau, maniau, kad jai uztenka, o pasirodo, ji neishtraukdavo pakankamai pieno]. ka man daryt? ar be shansu, kad ji pati valgytu? nejaugi reikia uzsiimt nusitraukinejimo veikla...? padekit kuo skubiau, nes jauciu, jog tai "keliu dienu reikalas"..
Atsakyti