Įkraunama...
Įkraunama...

kada tapote mamytė?

Apklausa: kada tapote mamytė? (861 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
sako, kad pirmagimis turėtu gimti iki mamytei sueis 25-ri. mat, tai vaisingiausias moters periodas bigsmile.gif bet šiais laikais, kai mamytės intensyviai siekia karjeros ir tiek šeimos, tiek vaikų klausimas yra vis atidėliojamas vis rečiau pasitaiko... blink.gif
Atsakyti
hmmmm g.gif as dar tik busima mamyte,bet as talpinuosi i ta 20-22 tarpsni ax.gif
Atsakyti
na tikriausiai jei butumem planave, tai dar iki siol neturetumem mazylio blush2.gif bet va likimas sutvarke savaip bigsmile.gif tai as dar tilpau i 22-25
Atsakyti
As mamyte tapau 22 metu. Vaikelis planuotas ir labai lauktas wub.gif
Atsakyti
uij kaip faina clap_1.gif 4u.gif kuo daugiau skaitau tuo labiau pati noriu.... ax.gif
Atsakyti
Papuolu i 22-25m tarpa, pirmagymio susulaukiau 23 metu,dabar man 28 ir turiu 3 pabirucius wub.gif
Atsakyti
4u.gif o jus, Burka, atkakli mamye!!! blink.gif
Atsakyti
as pirmosios susilaukiau 22-ju.
o stai man dabar 30 ir noretumem vel leliaus, buvau pas ginekologe, o ten pasake, kad gali buti taip, kad but siek tiek sunkau verysad.gif
bandysim ziuresim, kada cia gandras atskris pas mus blush2.gif
Atsakyti
velnias, ziuriu cia didzioji dalis 22..... unsure.gif man jau 22-ji.... laikas susigriebti, ax.gif nejauneju gi!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(July:) @ 2008 11 19, 15:32)
velnias, ziuriu cia didzioji dalis 22.....  unsure.gif  man jau 22-ji.... laikas susigriebti,  ax.gif nejauneju gi!!!  lotuliukas.gif


o tai nejau veliau taip blogai? man 25. myliu vaikucius. bet jauciu, kad dar pati nesu tam pasiruosus blush2.gif taigi dar pora meteliu tikrai neplanuojam... taip tikiuosi, kad apie 27-tuosius pasiruosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uogela_sluogela @ 2008 11 19, 17:45)
o tai nejau veliau taip blogai? man 25. myliu vaikucius. bet jauciu, kad dar pati nesu tam pasiruosus  blush2.gif  taigi dar pora meteliu tikrai neplanuojam... taip tikiuosi, kad apie 27-tuosius pasiruosiu    biggrin.gif



biggrin.gif anksciau, na kai kokiu 16-17 buvau, sakydavau, kad 25 istekesiu ir 27 susilauksiu leliaus... ax.gif o dabar kazkaip per pusmeti visos mintys susijauke.... g.gif
NORIU SEIMOS!!! frusty.gif gal jau laikas.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2008 11 19, 08:32)
Papuolu i 22-25m tarpa, pirmagymio susulaukiau 23 metu,dabar man 28 ir turiu 3 pabirucius wub.gif

drinks_cheers.gif ir as i ta tarpsni patekau, susilaukiau 24 m. dabar man taipogi 28 ir jau planuoju antra... ax.gif
Atsakyti