Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Sveikutės merginos,
labai reikia pagalbos. Noriu numegzti megztuką savo mergaitei reglanu. Jau esu nusimezgusi ir prieki ir nugara iki nuleidimu rankovems.
Nebesusigaudau kaip tureciau nuleisti krastus reglanui, nes kad ir kaip bandau, man trukdo mano mezgamas rastas. Paprastai ten kur reikia suimti akis, ten turetu buti uzmetimas. Jei as jo nepadarau, tai uzuot is viso nusileistu dvi akys, nusileidzia keturios, nes dingsta du uzmetimai. Nezinau ar as cia suprantamai pasakoju, bet gal suprasit ir pagelbėsit.
Labai laukiu komentarų.
Atsakyti
Mergaitės, tai gal aš nusišneku čia visai? blush2.gif Gal kiauraraščiams reglanas yra visai netaikomas? Kiek bandau atrast atsakymą kaip man nuleisti akis- niekur nematau, kad kiauraračšiai būtų nuleidžiami reglanu, nebent rašto raportas būtų sudarytas iš lyginių akių skaičiaus. O kai nelyginis, tada gal iš vis neįmanoma? g.gif
Jei nėra kaip nuleisti, tai gal man baigt svaisčioti ir tiesiog viską baigti mezgant tiesiog tiesiai? Kaip manot?
Atsakyti
Na aš tai mezginėju su raštu, bet kai rankovę darau tai taip: tarkim kokios keturios geros tada raštas, o jei pagal raportą reik uždėti akį, tai nededu, bet mezgu tolyn pagal raštą, o pabaigiu vėl gerom akim. Gal aiškiai čia supyliau blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(Lutė @ 2008 08 07, 21:43)
Na aš tai mezginėju su raštu, bet kai rankovę darau tai taip: tarkim kokios keturios geros tada raštas, o jei pagal raportą reik uždėti akį, tai nededu, bet mezgu tolyn pagal raštą, o pabaigiu vėl gerom akim. Gal aiškiai čia supyliau  blush2.gif


Labai ačiū už atsakymą smile.gif
Tačiau, jei nededi ten kur reikia užmetimo, ar tau tolygiai mažėja akių skaičius?
Nes aš taip bandžiau, tai vienoj pusėj man dingsta tokiu būdu trys akys, ir vietoj to, kad iš viso nuleisčiau dvi akis, man išnyksta visos keturios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2008 08 07, 21:53)
Labai ačiū už atsakymą  smile.gif
Tačiau, jei nededi ten kur reikia užmetimo, ar tau tolygiai mažėja akių skaičius?
Nes aš taip bandžiau, tai vienoj pusėj man dingsta tokiu būdu trys akys, ir vietoj to, kad iš viso nuleisčiau dvi akis, man išnyksta visos keturios  verysad.gif

gal pas tave kiauriarastis nesimetriskas,arba nuo pradziu nesimetriskai paskirstei akis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2008 08 08, 11:26)
gal pas tave kiauriarastis nesimetriskas,arba nuo pradziu nesimetriskai paskirstei akis  g.gif


Taip, kiauraraštis nesimetriškas. Ar tokiu atveju įmanomas reglanas?
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2008 08 08, 11:29)
Taip, kiauraraštis nesimetriškas. Ar tokiu atveju įmanomas reglanas?

manyciau,kad imanoma,tik kazkaip sunkiai isivaizduoju susiuta reglano takeli.Nesimetrisku kiauriarasciu mezgant,sonai gaunasi nelygus,o cia reglano takelis irgi issivingiuos.Gal bandykit eiti lengvesniu keliu ir nuo pazastu megzti kita rasta.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2008 08 08, 11:38)
manyciau,kad imanoma,tik kazkaip sunkiai isivaizduoju susiuta reglano takeli.Nesimetrisku kiauriarasciu mezgant,sonai gaunasi nelygus,o cia reglano takelis irgi issivingiuos.Gal bandykit eiti lengvesniu keliu ir nuo pazastu megzti kita rasta.


Siandien rytą jau būtent taip ir pradėjau mąstyt, kad teks visas akis megzti gerosiomis ir tada laisvai galėsiu akis nuleidinėti reglanui, nes kad ir kaip bandžiau, kitokių variantų nebematau.
Be to, tavo yra tiesa, kad šonai gausis nelygūs. Tuo labiau, kad ir raštas šiek tiek banguotas.
Ačiū, tau už patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2008 08 08, 11:44)
Siandien rytą jau būtent taip ir pradėjau mąstyt, kad teks visas akis megzti gerosiomis ir tada laisvai galėsiu akis nuleidinėti reglanui, nes kad ir kaip bandžiau, kitokių variantų nebematau.
Be to, tavo yra tiesa, kad šonai gausis nelygūs. Tuo labiau, kad ir raštas šiek tiek banguotas.
Ačiū, tau už patarimus smile.gif

Ner uz ka mirksiukas.gif .Dar vienas variantas,jei patinka rastas,atsisakyti reglano ax.gif
Atsakyti
Man pačiai labai gražiai atrodo megztukai su reglano rankovėmis. Vaikiškuose megztukuose tai ir patogu-kai auga vaikiukas, pečių linija auga kartu. O jau modeliu ivairove 4u.gif


user posted image

user posted image

user posted image

Tik vat bėda, kad man pabandžius "iš akies" megzti, nieko gero nesigavo cool.gif Mielos mezgėjėlės, pasidalinkite reglano rankovių mezgimo technikomis 4u.gif Juk jų yra įvairių-mezgant nuo kaklo (viršaus), mezgant nuo apačios blush2.gif Patyrusios, išduokit šio būdo subtilybes 4u.gif
Atsakyti
as irgi dazniausiai mezgu reglano rankoves. kadangi vaikuciu dar neturiu, tai tik sau ir vyrui blush2.gif Ypac reglano rankoves puosia vyriskus megztukus. tik as pripratus is akies megzti, kazkaip pataikau blush2.gif
jokiu patarimu neturiu. blush2.gif
Atsakyti
Oi kaip reikėjo tokios temukės thumbup.gif . Norėčiau tos rožinės liemenės schemutės blush2.gif . Ačiukas
Atsakyti