Įkraunama...
Įkraunama...

Mano paukštukas

Kol laukiausi, gimdymo istorijos man buvo idomiausia tema. Kasdien bent po viena perskaitydavau ir buvau tikra, kad kazkada cia parasyti galesiu ir savaja... Nemoku rasyti ir eiliuoti taip graziai kaip didzioji dalis kitu cia rasiusiu mamu, bet tikiuosi istorija bus idomi.

Apie viska nuo pradziu. Mano mmm ciklas gana nereguliarus ir ilgas, taigi visi vaisingu dienu skaiciavimo budai man visiskai netiko, o pastoti galejau bet kada.

Lapkricio pabaiga. Paskutines mmm spalio 29, o nauju ne zenklo. Vienas testas, kitas... Ar tie testai apskritai kada nors rodo dvi juostas? Toks jausmas, kad ne... Na gerai, bandom toliau. Visigi nusiteikiau, kad vaisingas dienas praleidau ir teks laukti, kol vel neaisku kada susirgsiu.

Gruodzio 10d. Atsikeliu ryte, einu i dusa ir netycia pamatau nepanaudota testuka spinteleje. Ai pabandysiu, nors 100 proc. kad 2 juosteliu man testas niekada neparodys. Padarau testuka palieku ant lentynos ir lendu i dusa. Apie testa pamirstu. Po kokiu 10 min prisimenu. Is tolo matau - viena juostele, kaip visada. Nu gal dar atidziau paziuresiu, o gal pries sviesa kas nors islis? Pakeliu juostele, prisitraukiu arciau - ir ka jus manot? Pries sviesa tikrai matau dar viena juostuke! Nesamone, negali buti. Diena visiskai nedarbinga. narsau internete ir ieskau, ar gali buti tokio ryskumo juostele nestumo pozymis. Testukas, beje, su manimi rankinuke. Ji karts nuo karto issitraukiu paziuret ar juostele nepabego. Ne, ji vietoj. Tik dar ryskesne. Lekiu pas gine. Ji aisku nieko nemato, padaro kraujo tyrima ir sako, kad rezultatas po 2 d. Siaubas kaip ilgai. Neistversiu. Po 2 dienu skambinu, klausiu rezultato - o administratore istrimituoja - "mes neturime teises komentuoti, nesuprantam. Jusu daktare dirba kt. diena, ateikit ir suzinosit!". Nu siaube siaubeli, ka tai reiskia? Dar viena bemiege naktis? Nezinia varo is proto. Skambinu dar karta jau pikta kaip sirse ir prisakau administratorei nesti rezultatus kokiam nors kitam medikui - tegu pakomentuoja po velniais! Po keliu minuciu sulaukiu skambucio - "Jusu hcg 30. Panasu, kad laukiates". 30 - oho kiek daug! (is tiesu tai tik keliu dienu nestumas smile.gif ) As devintam danguj! Po keliu savaiciu pas gine, kuri isdrista pranesti, kad nieko nemato, kad gali buti nestumas kiausidese. O siaube. Vel diena SM. Kitu merginu patirtis ir visi to negimdinio nestumo simptomai visai kaip mano. Blyn. Vel panika... Nemoksa ta gine, eisiu pas kita. Nueinu pas visu cia giriama Jursena - vel tas pats. Nieko nematau, ko gero, negimdinis nestumas. Nu ne... Palauksiu dar. Nieko tie daktarai nesupranta. Po savaites vel pas gine (pas pirmaja) - sirdute plaka! Jega! As oficialiai nescia! O kokia busena - kazkokia nereali. Jauciuosi isskirtine, palaiminta kazkokia. Nerealus jausmas...
Nestumas praejo itin lengvai. Darbo reikalais turejau gal 20 skrydziu, priaugau vos 8 kg, sportavau, intensyviai dirbau ir, jei ne pilvas, net nesijauciau nescia. Baseine jauciausi tikra supermene, sokinejau, lakstinejau ir negalejau atsistebeti, kodel kitos tokios nerangios! Dirbau iki paskutines sekundes, nors pabaigoje jau emiau vengti bendrauti su zmonem, nes tie nuolatiniai klausimai: "o kada? dar ne? tai kada?" Uzkniso juodai... Kita karta tikrai busiu gudresne - data meluosiu ir uzsimesiu maziausiai 2 savaites!!!! Uztat dabar esu ziauriai supratinga ir nesciosioms tokiu klausimu, gink dieve, neuzdavineju.
Nustatyta gimdymo data svyruoja nuo 08.14 iki 08.28. Baisi nezinia, daktaras sulig kiekvienu vizitu data dar velina.
08.18 musu vestuviu metines. As zvali kaip ridikas. Jokiu skausmu, ar nemalonaus jausmo. O as taip laukiu, kad bent ka nors suskaustu, patemptu. Ne velnio... Jauciuosi stipresne ir zvalesne uz puse Vilniaus. O dar tie klausimai...

08.23. Su draugais susitariam pietauti kinieciu restorane. Suvalgau sriubos.Siaubas kaip persivalgiau... Bijau skustis, nes visi pagalvos, kad nenormali. Ir taip kuda kaip sakalys, pilvo praktiskai ner (nors daktaras grasina, kad vaikas didelis), o dar imsiu sneket kad nuo lekstes sriubos persivalgiau - draugai ims galvot, kad as nenormali. Vaika kankinu nieko nevalgydama. Pilvas kaip akmuo. Nu rimtai persivalgiau. nesamone kazkokia. Vyra palieku, o pati lekiu namo. Bloga. Gal ledai permus? Uzsuku i IKI, nusiperku deze vanilininiu ledu. Gal pades iveikt ta slekstuli. Namuose jau visai blogai. Paleidzia vidurius. Blyn apsinuodijau. velniop tuos kinieciu restoranus. O dar valgiau karpio sriuba. Mama koneveikia mane, kad kvaila visai, jei valgau zuvi viesose vietose. Ai, ka ji supranta...Nesigincysiu. Naktis siaubinga, pravemiu, praviduriuoju. MB parpia, nieko negirdi. Ryte imu skaiciuoti judesiukus, ar nieko nepridirbau vaikeliui, sitiek kartu pravemus. Judesiuku nera... Skambinu daktarui, tas liepia kuo greiciau lekt i artimiausius gimdymo namus (buvau susitarus gimdyt Trakuose, todel daktaras liepe lekti kur nors Vilniuje, kad greiciau butu, jei ka). 8 val as jau raudonam kryziui. Matuoja toniukus. Viskas ok. Priemeja baisia pikta. Paima krauja, slapima ir klausia, kodel as nusprendziau, kad apsinuodijau? Gal cia gimdymo pradzia? Apsinuodijau, sakau. Tikrai. Ateina dar kazkokia daktare, patikrina kakleli - tie patys 2 cm, kurie man jau kokios 3 savaites. Del viso pikto liepia gultis i ligonine. Isvaro pasiimt daiktu ir grizt. Aisku, as negrisiu. Juk susitariau Trakuose... smile.gif
11 val. Griztu namo. Kazkaip itartina. Pilvas tarsi reguliariai kieteja. Nusprendziu zymetis. Nuo 13 val. kaip laikrodukas - kietijimai kas 6, 7 min. O gal jau? Skambinu daktarui. Liepia vaziuoti i Trakus. Klausiu, ar galiu valgyti? Grieztas ne. Siaubas. O kaip as nevalgius gimdysiu? Ai velnias jo. Sakau MB, vaziuojam kur nors, bent kasni isimesiu. Pilvas kieteja dazniau. Kas 4,5 min. Mes Double coffee. MB valgo kose, as issigastu ir uzsisakau tik sulciu, nors salia dar saukstu kabinu kose is MB lekstes. Jau visai nelinksma. Geda pasidaro, nes atrodo, kad ir padaveja mato, kad kazkas cia ne taip. Vis zymiu saremius. jau kas 3 min. Prisimenu, kad skaiciau, jog i ligonine reikia vykti kai saremiai kas 5 min, o kitame mieste - kai saremiai kas 10 min. Suima baime. Gal as visai kvankst? Ka as cia prie tos koses darau? Neskit saskaita greiciau! Gimdau! Bet pavalgyti tai reikia. Kaip as gimdysiu nevalgius?
Iki masinos nueiti nepajegiu, MB privaziuoja prie duru. Lekiam. As jau po truputi skrendu i kosmosa. Kazkaip jau labai skauda. 15 val mes jau Trakuose. Patikrina kakleli - tie patys 2 cm. Bet po truputi teka vandenys. Zali... Nuosprendis - gimdysi. Klizma, popieriu pildymas ir t.t. O man jau nesaldu. Tik 2 cm!!!! Kas bus toliau?
16val atvaziuoja daktaras. Nubega vandenys. Zali kaip samanos. Dar su drumzlem kazkokiom. Ne kas... Gal epidura? Ne, negalima. Su tokiais vandenim negalima... Laukiam. Saremiai baisiai skausmingi, bet tverti galima. Plaukai ir MB ranka geriausios vietos isikibt. Cia prisimenu, kaip viena pazistama pasakojo, akd issirove kruva plauku per saremius. Oi, sakau MB, laikyk mano ranka ir neleisk kibt i plaukus sau, nes ir taip 5 plaukai belike, issirausiu ir tuos paskutinius smile.gif Bloga. Vemsiu! Kas man leido valgyt tuos du saukstus koses!!!! Durne visiska as, kad neklausiau daktaro...
18.30 val. Dar vienas siaubingai skausmingas kaklelio patikrinimas. Ir kodel jie tai daro butent per saremi?????? 2,5cm. Cezaris. Laukti negalim. Tokie vandenys ir dar tas velnias streptokokas.
Liepia pasirasyti kazkokius popierius ir ruostis eiti i operacine. Suleidzia vaistus i nugara. Kas sake, kad jie skausmingi? Nesamone. Palyginus su saremiais, nepajutau nicnieko. Pamazu viskas aptirpsta, oi kaip gera. Nieko nebeskauda.
Gerti noriu be proto. Bijau, kad blogai suleido vaistus ir as viska jausiu. Akys dideles is baimes. NORIU GERTI!
Prasideda operacija. Daktariukas daro kazkokius keistus judesius - lyg mane spaudzia? lyg uzgula? Nesuprantu... Noriu tik gerti. Salia sedi anesteziologas, prasau, kad duotu bent laseli. Jis sypsosi. Durnius galvoju. Paprasysiu seseles. Ji gal duos? Prasau jos. Ji sako, kad negalima. Kaip negalima? Cia prisimenu, kad po operaciju dar para neleidzia nei valgyt nei gert. O man jau stogas vaziuoja! Isgerciau bet ka! net ta skysti is lasines!!!!
19.15 val. Ziuriu i lakrodi - girdziu sujudimas. Piktasis anesteziologas, kuris nedave man gerti, sako - sveikinu - mergaite! Staiga suvokiu, kas atsitiko. Mintys apie gerimus isgaruoja. Jau! Apsiasaroju. Kur ji? Kur mano vaikelis? Ar viskas gerai? Kokia ji? Ar didele? Ar islindo ten kas nors is to niekingai mazo pilvo? Matau pro langeli iki ausu issisiepes MB rodo iskelta nyksti. Liuks! as leisgyve... 3,6 kg, 51 cm. Sveikutele grazutele mergaite.

Parveza mane i palata. Jauciuosi ziauriai apsvaigus. Kaip narkotiku prisirijus. Sunkiai suvokiu laika, sunkiai suvokiu, kad as jau mama. Uzsnustu. Gera...
21 val. pabundu nuo tylaus cypsejimo salia. MB rodo filmuota medziaga telefone. Stai ji! Stai mano saule...Ach... Imu grauzti save, kad nepagimdziau pati. Kad tokiu budu pirma karta pamatau savo stebukla. Vel uzsnustu. Po keliu minuciu vel cyptelejimas. Atsimerkiu - o cia Tu! Mano dukryte akuseres rankose. Matau, kaip tu ieskai pienelio. Prideda tave prie krutines ir tu su didziausia jega i ja isikabini!!! Mano dukryte... Mano saule, mano pasaulis, mano meile!

Siandien Tau 5 savaites ir 3 dienos. Jauciames abi kuo puikiausiai. Tu kaip tas mazytis paukstukas glaudiesi prie manes, valgai pieneli, viena akyte daraisi aplink, stebi aplinka. Kartais tokia juokinga. Kartais tokia pikta. Bet visada ir visiems laikams - pati mylimiausia!



Atsakyti
Labai graži istorija! wub.gif wub.gif
Aukit didutės ir sveikutės. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip graziai parasyta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Taip grazu, kad net graudu.
Atsakyti
QUOTE(Liepa10 @ 2008 10 01, 21:14)
Taip grazu, kad net graudu.

Labai grazu kartu atsiminaiu ir as savo mergyciu atejima, jos taip pat gime po cezario , tik as gavau su abiem pilna narkoze unsure.gif
Atsakyti
dievuliau, kaip gražu wub.gif aukit sveikos ir didutės 4u.gif
Atsakyti
pritariu - tikrai labai graziai parasyta. thumbup.gif
Sveikinu, daug sveikatos, laimes Jums. 4u.gif
Atsakyti
Laaaabai grazei viska aprasiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai graži istorija,o dar rašei,kad nemoki gražiai papasakoti mirksiukas.gif
Aukit sveikos ir didelės 4u.gif Sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti
net susigraudinau - saunuole!! thumbup.gif
Atsakyti
Jetau koks grožis wub.gif Labai gražiai papasakojai wub.gif
Ir dukrytė jaunesnė lygiai metais už mano sūnelį blush2.gif
Atsakyti
nuostabi istorija 4u.gif
Atsakyti