Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės Nr.12

QUOTE(katuks @ 2008 09 18, 12:21)
Sveikinu mezgėjų-nėrėjų partiją 4u.gif
fainių suknyčių parodėt ax.gif
Kadangi savo megztinį-liemenę užbaigiau, tiesiog rankos niežtėjo išbandyti missoninius raštus.
Taigi įvertinkit:
user posted image
man rodos kad visai panašu g.gif
čia ta pilkai rausva, viena iš pirmųjų įdėta, jei pamenat...va tik tos pilkos spalvos man trūksta dar...
Jaučiu regziu dukrai sarafaniuką. čia kad greičiau rezultatas pasimatytų mirksiukas.gif

Katuks,gal gali įmest šito rašto schemą? blush2.gif .
Atsakyti
O, žiūriu idėja apie partiją patiko smile.gif Ką gi, reikia nenuleisti rankų, kurti, įgyvendinti fantazijas, nunešti pagaliau tą meną į mases- prisiminkim klasiką, grožis išgelbės pasaulį thumbup.gif

O grįžtans prie suknelių temos- vargstu su rankovėmis...užsimaniau plačių, kliošinių (fantazija... doh.gif ), tai dabar srebiu košę...
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 18, 12:39)
o cia siuliukai atskiri ar tie spalvotieji kur visos spalvos vienam?
man tai laaabai grazios spalvos ir rastukas  4u.gif

čia siūlai atskiri. keičiau eilutėmis spalvas tokiu santykiu: 6:2:2:2:4:2:2:2:6
originale keturios spalvos, tai ir sakau, kad pilkos trūksta.... bet pilkos tikrai žinau, kad ten kur pirkau nėra verysad.gif . o be to galvoju, kad šitie siūlai per daug tampysis... gal kokį plonytį pridėti? g.gif bet tai spalvas atitaikyti doh.gif
siūlai akrilas, bet toks minkštutis ir truputį su blizgesiu, va etiketka:
user posted image
tik kad ir šitų turimų siūlų man mažoka
schemą paėmiau iš Osinkos va čia, excelinis failiukas
http://www.club.osin...4632?&start=150
ten rusiškai, bet jei labai kam reikės perrašyt galiu lietuviškai. tik pridursiu, kad užmetimai persukti, ir į skirtingas puses:)
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 18, 12:00)
čia siūlai atskiri. keičiau eilutėmis spalvas tokiu santykiu: 6:2:2:2:4:2:2:2:6
originale keturios spalvos, tai ir sakau, kad pilkos trūksta.... bet pilkos tikrai žinau, kad ten kur pirkau nėra verysad.gif . o be to galvoju, kad šitie siūlai per daug tampysis... gal kokį plonytį pridėti? g.gif bet tai spalvas atitaikyti doh.gif
siūlai akrilas, bet toks minkštutis ir truputį su blizgesiu, va etiketka:
user posted image
tik kad ir šitų turimų siūlų man mažoka
schemą paėmiau iš Osinkos va čia, excelinis failiukas
http://www.club.osin...4632?&start=150
ten rusiškai, bet jei labai kam reikės perrašyt galiu lietuviškai. tik pridursiu, kad užmetimai persukti, ir į skirtingas puses:)

reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 09 17, 21:17)
Juokas juokais, bet paziurekit cia darbelius - nerealus, kruopsciai atlikti iki smulkmenu. o mezgejas - vyras mirksiukas.gif

kiek gerų idėjų pasisėmiau.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 18, 12:00)

oo ilindau paziurejau pas rusaites ir ta su pilkuoju pagal sita rasteli kur tu mezgi man irgi patiko-nors seip nei tom dryzem nei bangelem nesizaviu
kazi o kaip atrodytu is tu margu siuliuku kad nereiktu keist dryziukais g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 09 18, 12:43)
oo ilindau paziurejau pas rusaites ir ta su pilkuoju pagal sita rasteli kur tu mezgi man irgi patiko-nors seip nei tom dryzem nei bangelem nesizaviu
kazi o kaip atrodytu is tu margu siuliuku kad nereiktu keist dryziukais  g.gif


va va ir as tokia minti rezgu smile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif manau turetu liux buti
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 18, 13:45)
va va ir as tokia minti rezgu smile.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif manau turetu liux buti

nu tai ir aš galvoju, kad gal pirkti tokius ir nesukti galvos... aišku, efektas skirsis....tiesa, turiu tokių plonyčių "gabaliuką", reiks pabandyti kas gaunas...

o dėl schemos? nu perrašiau aš lietuviškai... o kaip excelinį failą čia patalpinti? g.gif
bandau perfotografuoti mirksiukas.gif tinka taip?
user posted image
tfu, blogai eiles sunumeravau blush2.gif bet gal suprasit....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 18 rugsėjo 2008 - 12:02
QUOTE(katuks @ 2008 09 18, 13:01)
nu tai ir aš galvoju, kad gal pirkti tokius ir nesukti galvos... aišku, efektas skirsis....tiesa, turiu tokių plonyčių "gabaliuką", reiks pabandyti kas gaunas...


bigsmile.gif aciu
ir kaip viska suspeti
speju mb liemene jau nuplauke ax.gif
Atsakyti
Ai dar prisiminiau, apie tą raštelį. ax.gif
kur 3 kartu gerosios ir blogosios, norint kad gautųsi ta akis virš mezginio, reikia sumegzti taip (bent jau aš taip dariau): sumegzti kartu 1 ir 3 akis ir petraukti išmegztąją per vidurinę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 09 18, 12:36)
kiek gerų idėjų pasisėmiau.... thumbup.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif as ten reguliariai apsilankau. ikvepimo pasisemti ir priminti sau, kad apdaila yra svarbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 09 18, 13:13)
Ai dar prisiminiau, apie tą raštelį. ax.gif
kur 3 kartu gerosios ir blogosios, norint kad gautųsi ta akis virš mezginio, reikia sumegzti taip (bent jau aš taip dariau): sumegzti kartu 1 ir 3 akis ir petraukti išmegztąją per vidurinę blush2.gif

aciu 4u.gif
o kazi sita suknyte reikia iliemenuot ar ji taip naturaliai ant figuros guls isiliemenuodama pati?
nes pas mane tokia figura, kad klubai platoki o liemuo plonas, tai neiliemenuoti rubai nelabai graziai gula blush2.gif
Atsakyti