Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

QUOTE(Kimine @ 2008 11 29, 19:39)
Labuka, nusprendžiau prie jūsų prisijungti. Norėčiau nuotraukėles į rėmelius įdėti,bet nelabai kas išeina. Prisisiunčiau daug rėmelių,bet jie visi mažuliukai, kaip sureguliuoti tuos dydžius,kad nuotraukoms nedingtų ryškumas  g.gif

Tai mesk lauk mažuliukus rėmelius, nieko gero iš mažo dydžio. Eik Čia ir siųskis, tik didelio formato. Ten jau 35 temos su labai gražiais rėmeliais mirksiukas.gif
Sėkmės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 29 lapkričio 2008 - 19:54
QUOTE(Kimine @ 2008 11 29, 19:39)
Labuka, nusprendžiau prie jūsų prisijungti. Norėčiau nuotraukėles į rėmelius įdėti,bet nelabai kas išeina. Prisisiunčiau daug rėmelių,bet jie visi mažuliukai, kaip sureguliuoti tuos dydžius,kad nuotraukoms nedingtų ryškumas  g.gif


Na gali bandyti istampyti temeli, dar neidejus nuotraukos. Spaudi Ctrl+t, ir laikydama shift+alt tempk uz kampucio, paskui enter, jei liko ryskumas gali det nuotrauka, jei dingo-nieko napadarysi. 4u.gif
Atsakyti
sveikos,turiu beda.kazka padariau.kai bandau kirpt remeli,niekas man ten neissikerpa.gal kam taip buvo?keiciau tik set foreground color ir background color.ir tada nebeeina iskirpt.
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 11 30, 18:49)
sveikos,turiu beda.kazka padariau.kai bandau kirpt remeli,niekas man ten neissikerpa.gal kam taip buvo?keiciau tik set foreground color ir background color.ir tada nebeeina iskirpt.


O su kuo kirpi? g.gif
Atsakyti
Na va išmokau įkelt nuotruką į rėmelį, bet kaip jūs taip gražiai padarot tą sujungimą,man taip neišeina,kažkaip apkarpytai gaunasi. Gal galit bent nukreipti kur pasiskaityti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 30, 21:41)
O su kuo kirpi? g.gif

nu kaip visada,su magic vand tool pasizymiu ir kerpu.sake gali but,kad taip atsitiko,nes bandziau pakeist dydi.ir kairej virsuj pajunginet rodyklytes,kol ismes lentele ir spaust apply,bet nerandu jokiu rodyklyciu,kad ismestu lentele. g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 11 30, 18:49)
sveikos,turiu beda.kazka padariau.kai bandau kirpt remeli,niekas man ten neissikerpa.gal kam taip buvo?keiciau tik set foreground color ir background color.ir tada nebeeina iskirpt.


Aš nežinau ar bėda bus tokia, bet parašysiu kaip man buvo smile.gif Žodžiu, atsidariusi rėmelį bandydavau "iškirpt" ir š.. gaudavisi, niekas nesikirpdavo. Tai atsidariusi rėmelį pirmiausia darydavau "duplicate layer", tada nuimdavai apatinio (pradinio) sluoksnio "matymą" (akutę prie layer'io nuimdavau) ir "kirpdavau" duplikuotą, viršutinį rėmelį. Išsikirpdavo viskas puikiai. Nzn kodėl. Gal ir Jums tai padės? g.gif

QUOTE(Kimine @ 2008 11 30, 21:00)
Na va išmokau įkelt nuotruką į rėmelį, bet kaip jūs taip gražiai padarot tą sujungimą,man taip neišeina,kažkaip apkarpytai gaunasi. Gal galit bent nukreipti kur pasiskaityti  blush2.gif


Apie kokį sujungimą eina kalba? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 12 01, 11:16)
Aš nežinau ar bėda bus tokia, bet parašysiu kaip man buvo smile.gif Žodžiu, atsidariusi rėmelį bandydavau "iškirpt" ir š.. gaudavisi, niekas nesikirpdavo. Tai atsidariusi rėmelį pirmiausia darydavau "duplicate layer", tada nuimdavai apatinio (pradinio) sluoksnio "matymą" (akutę prie layer'io nuimdavau) ir "kirpdavau" duplikuotą, viršutinį rėmelį. Išsikirpdavo viskas puikiai. Nzn kodėl. Gal ir Jums tai padės? g.gif
Apie kokį sujungimą eina kalba? unsure.gif

jus auksas blush2.gif 4u.gif padejo thumbup.gif bet idomu kodel taip,seniau eidavo ir taip iskirpt nepadarius antro sluoksnio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 01, 10:49)
jus auksas blush2.gif  4u.gif padejo thumbup.gif bet idomu kodel taip,seniau eidavo ir taip iskirpt nepadarius antro sluoksnio g.gif


Nu tai ir valio, kad padėjo thumbup.gif mirksiukas.gif
O kodėl taip tai aš jau ir nebesiaiškinau, kai atradau būdą, kuris veikia g.gif
Atsakyti
Cia priklauso nuo formato, kuriame buvo issaugotas paveiksliukas. Pries pradedant bet koki veiksma reikia arba "atrakinti" pagrindyni sluoksni, arba ji nukopijuoti. 4u.gif
Atsakyti
o kaip atrakint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 01, 12:51)
o kaip atrakint? g.gif


du kart spustelti su pele ant sluoksnio sluoksniu paleteje., turi pradingti spynele.
Atsakyti