Įkraunama...
Įkraunama...

Vien tik pamokėlės

tesiame toliau temele.
Darau kalendoriu ir nezinau kaip susikurti kalendoriuka (skaičiukus) su graziu šriftu, kad uzsaugoti PNG formatu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktuke @ 2008 09 11, 11:29)
tesiame toliau temele.
Darau kalendoriu ir nezinau kaip susikurti kalendoriuka (skaičiukus) su graziu šriftu, kad uzsaugoti PNG formatu g.gif


Aš dabar pabandžiau tik metus užrašyt, bet atsidarius naują langą PS, galima rašyti ant jo pasirinktu šriftu. Tai galima susidaryti kalendorių. Išsaugojus png bus be fono
tiesa, mano asmeninis patarimas (ne iš kalendoriaus darymo, bet šiaip iš teksto rašymo) - patarčiau kiekvieną atskirą eilutę(savaitę ar mėnesį ar dar ką, priklausomai nuo kalendoriaus tipo), daryti atskiram sluoksnį, nes taip lengviau koreguoti tiek padėtį lange, tiek nustatymau, tiek t.t.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 11, 22:24)
Aš dabar pabandžiau tik metus užrašyt, bet atsidarius naują langą PS, galima rašyti ant jo pasirinktu šriftu. Tai galima susidaryti kalendorių. Išsaugojus png bus be fono
tiesa, mano asmeninis patarimas (ne iš kalendoriaus darymo, bet šiaip iš teksto rašymo) - patarčiau kiekvieną atskirą eilutę(savaitę ar mėnesį ar dar ką, priklausomai nuo kalendoriaus tipo), daryti atskiram sluoksnį, nes taip lengviau koreguoti tiek padėtį lange, tiek nustatymau, tiek t.t.


be galo tau dekinga thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Mergaitės...
Kaip ikelti brusus i photoshop'o programa. Visaip isnarsciau ir man nepasiseka...paaiskinkite prasau.
Perskaiciau visas temas ir senesnes (kuriose daug nuorodu, jau nebeveikia) ir naujasnes, bet kazkaip neuzfiksavau doh.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 09 16, 11:26)
4u.gif Mergaitės...
Kaip ikelti brusus i photoshop'o programa. Visaip isnarsciau ir man nepasiseka...paaiskinkite prasau.
Perskaiciau visas temas ir senesnes (kuriose daug nuorodu, jau nebeveikia) ir naujasnes, bet kazkaip neuzfiksavau doh.gif
Aciu


Pirmiausia - išsisaugoti juos "C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS2(3)\Presets\Brushes" arba bet kur kitur, kur nori, tik tada reikia nepamiršti kur išsaugojai smile.gif

Įsijungi photoshop, pasirenki teptuką ("brush"), tada viršuje, kur galima pasirinkti brusho dydį, formą, atsidarai.. tada dešiniajame kampe mygtukas (trikampiukas mažas), spaudi jį - atsidaro langas su funkcijomis.. Pasirenki "load brush" ir surandi vietą, kur jie išsaugoti. Viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 16, 10:42)
Pirmiausia - išsisaugoti juos "C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS2(3)\Presets\Brushes" arba  bet kur kitur, kur nori, tik tada reikia nepamiršti kur išsaugojai smile.gif

Įsijungi photoshop, pasirenki teptuką ("brush"), tada viršuje, kur galima pasirinkti brusho dydį, formą, atsidarai.. tada dešiniajame kampe mygtukas (trikampiukas mažas), spaudi jį - atsidaro langas su funkcijomis.. Pasirenki "load brush" ir surandi vietą, kur jie išsaugoti. Viskas smile.gif

notworthy.gif aciu labai...kaip tik to trikampuko ir neradau...jau susitvarkiau dekui drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 09 16, 12:22)
jau susitvarkiau dekui  drinks_cheers.gif


Nu va ir šaunu biggrin.gif Visada prašom mirksiukas.gif
Atsakyti
merginukes ,norejau paklausti o kaip idedi fotke i remeli ir issaugoji formatu PNG ,ar padaro tokias fotkes .kai nueini daryt fotkes ?? nes mano fotosopas kasko sudurniavo doh.gif jei remas yra PNG tai idejus fotke seniau visalaik issaugodavau formatu JPG ,o dabar neleidzia issaugot JPG verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 09 16, 12:54)
merginukes ,norejau paklausti o kaip idedi fotke i remeli ir issaugoji formatu PNG ,ar padaro tokias fotkes .kai nueini daryt fotkes ?? nes mano fotosopas kasko sudurniavo  doh.gif  jei remas yra PNG tai idejus fotke seniau visalaik issaugodavau formatu JPG ,o dabar neleidzia issaugot JPG  verysad.gif  verysad.gif


Dėl padarymo nežinau nieko, bet keista, kad neišsaugo jpeg'u g.gif Nebandei apjungti sluoksnių ir per save as bandyti? Turėtų leisti iš to sąrašo ir jpeg išsirinkti...
Atsakyti
nesuprantu doh.gif nu neiseina man ikelt foto i remeli nors tu ka jau 3diena vargstu ir niekas blink.gif verysad.gif pradzia viskas gerai bet nuo tos vietos kaip reikia foto kelt i remeli viskas sakes .....gal yra tema kur pradziamokslem uzknisa kiekviena syk kazkur atidarinet neduok dieve nuiksuoji ir vel jieskai gal atsirastu kuris pamokytu pradziamoksles prastu dalyku su fotoshopu.
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2008 09 16, 13:28)
nesuprantu  doh.gif nu neiseina man ikelt foto i remeli nors tu ka jau 3diena vargstu ir niekas  blink.gif  verysad.gif pradzia viskas gerai bet nuo tos vietos kaip reikia foto kelt i remeli viskas sakes  .....gal yra tema kur pradziamokslem uzknisa kiekviena syk kazkur atidarinet neduok dieve nuiksuoji ir vel jieskai  gal atsirastu kuris pamokytu pradziamoksles prastu dalyku su fotoshopu.


Šitas pamokėles bandėt? Pati pirma kaip tik apie įkėlimą į rėmelį. Pabandykit, jei ties kuriuo žingsniu nesigaus, klauskit 4u.gif Yra tenkeletas pamokėlių, kurios pats tas pradedantiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 09 16, 12:47)
Šitas pamokėles bandėt? Pati pirma kaip tik apie įkėlimą į rėmelį. Pabandykit, jei ties kuriuo žingsniu nesigaus, klauskit 4u.gif Yra tenkeletas pamokėlių, kurios pats tas pradedantiems mirksiukas.gif

jo pagal sita ir dariau nuo tos vietos kur reikia istrinti langeli nereikiama ir neiseina atvirksciai as pazymiu langeli spaudziu delet keliu foto ir tas langelis kuri pazymejau ant foto atsirado verysad.gif ka netaip darau
Atsakyti