Įkraunama...
Įkraunama...

Libanas - mano vasara Artimųjų Rytų rojuje.

QUOTE(magdalena2 @ 2011 02 19, 02:07)
LABUTIS VISOMS GYVENANCIOMS LIBANE, atvykau cia pries menesi ir niekaip negaliu priprasti, cia kazkaip viskas keista, pradedant elektra ir baigiant siukslem, juk tokia grazi gamta, bet siukslynai beveik visur. Siaubas.

kad įmanoma būtų ten gyvent,tai turbūt mastyt kaip jie(libaniečiai) reiktų išmokt mirksiukas.gif
o atostogaut tai labai netgi smagu libane thumbup.gif


daivaissa,ačiū už kvietimą 4u.gif
Atsakyti
na as turbut jau pradejau mastyt kaip libanieciai blink.gif . tai manes jau niekas nestebina, nevargina ir nenervina... kaip ir kiekvienoj saly yra problemu (purvas ir elektra), bet viskam yra sprendimas... bet manau kad geru dalyku yra daugiau nei lietuvoj... o gal tiesiog pripratau g.gif

beje magdalena, kur jus gyvenat...

Atsakyti
O as nepastebejau kazkokios ypatingos nesvaros, netvarkos kur nors, nors ir negyvenu ten, buvom beveik 3 savaites, bet ir Beirute pasivazinejom, pasivaiksciojom ir pakeliavom sen bei ten, bet tikrai kazkokiu soku nebuvo. smile.gif Na, dingsta elektra kelis kartus per diena, bet tas niekaip nepaveike, prie namo didziulis generatorius, tai sekundem gali suskaiciupt, kad ji vel atsirastu. biggrin.gif Pakelese, aisku, siuksliu yra primetyta, bet kur gi ju nera? LT nepasakyciau, kad jau taip ir svariau tuo atzvilgiu, o kai pagalvoji, kad visas Libanas tik sestadalis Lietuvos, o gyventoju panasiai tiek pat, jei ne daugiau... smile.gif Gyvenam patys UK, tai gerai, kad cia yra zmoniu, kurie tvarko tuos siukslynus, gerai, kad tuo pasirupinta, o jei ne, tai jau seniai visi iki kaklu siukslese butu paskende... Uztenka vakare pamatyt, kaip koks parkas atrodo... O pakelese ir cia baisu kas darosi... Tiesa, Libane dar atkreipiau demesi i toki dalyka, kad siuksles veza kiekviena diena! Va, nustebino siek tiek. biggrin.gif Bet suprantama, silta ten, gi smarve baisi butu laikant, o ir prisikaupia ju greitai, pilni konteineriai iki vakaro, tai kiekviena vakara, beveik nakti tiksliau, apie 11.30 atvaziuodavo siuksliu masinos ir isvezdavo viska. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaissa @ 2011 03 02, 00:12)
na as turbut jau pradejau mastyt kaip libanieciai  blink.gif . tai manes jau niekas nestebina, nevargina ir nenervina... kaip ir kiekvienoj saly yra problemu (purvas ir elektra), bet viskam yra sprendimas... bet manau kad geru dalyku yra daugiau nei lietuvoj... o gal tiesiog pripratau  g.gif

beje magdalena, kur jus gyvenat...


Na gal po pusmecio ar daugiau ir as pradesiu taip mastyti, bet kol kas tai sunkoka man persiorentuoti ir prie maisto ir prie aplinkos. Gyvenam kalnuse apie 45 km nuo Beiruto netoli Chim ir tuo dziaugiuosi, nes pries tai LT gyvenom taip pat Vilniaus priemiestyje nuosavame name. Jei planuojat vaziuoti i sia puse uzeikit i svecius kavos ar arbatos smile.gif Beje apie kava - gal zinote kur galima nusipirkti normalios kavos su nuosedom, negaliu pakesti as sitos libanietiskos kavos.
Atsakyti
Viskas slykstu, bjauru, neskanu, nemalonu, tai nesuprantu, kokio galo ten vaziavai? lotuliukas.gif Ar isivaizdavai, kad tas pats kas Vilniaus priemiesty bus?.. hihihi.gif As tai ir LT gyvendama zinojau, kaip ju maistas atrodo ir ko tiketis. rolleyes.gif Beja, jis net labai skanus ir pakankamai sveikas. smile.gif O stiprios kavos ir arbatos ir as nemegstu ir nelabai galiu gert, niekas man ju ir nekiso, paprastai tirpia kava geriu, o nescafe visur pilna, manau, ir su nuosedom rastum...
Atsakyti
sveikos,
QUOTE(magdalena2 @ 2011 03 03, 04:07)
) Beje apie kava - gal zinote kur galima nusipirkti normalios kavos su nuosedom, negaliu pakesti as sitos libanietiskos kavos.

dideliuose supermarketuose mieste turėtų būti.as rasdavau spineys Jocobs, Tchibo.vietinėse mažose parduotuvėse tai tik arabiška.aš jos irgi nemėgdavau.

sadika,kai važiuoji į šalį tai juk nesitiki,kad nepatiks.tik nuvykęs pamatai kas ir kaip mirksiukas.gif mano vyras suokė lietuvoje apie nuostabų libano grožį ir t.t,bet tai kai nuvažiavau tai grožį užgožė netvarka,šiukšlės ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2011 03 03, 11:15)

sadika,kai važiuoji į šalį tai juk nesitiki,kad nepatiks.tik nuvykęs pamatai kas ir kaip mirksiukas.gif mano vyras suokė lietuvoje apie nuostabų libano grožį ir t.t,bet tai kai nuvažiavau tai grožį užgožė netvarka,šiukšlės ir visa kita.

Visu pirma, as nelabai suprantu, kaip galima vaziuot kazkur gyvent nei karto ten net neapsilankius iki to. smile.gif O siaip mano vyras kaip tik priesingai nei tavasis visada man pasakojo, kaip ten viskas negrazu, negerai, nesvaru ir t.t., o man kaip tik labai patiko, as to nemaciau. biggrin.gif Turbut dar nuo zmogaus poziurio priklauso... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadika @ 2011 03 03, 14:22)
Visu pirma, as nelabai suprantu, kaip galima vaziuot kazkur gyvent nei karto ten net neapsilankius iki to. smile.gif O siaip mano vyras kaip tik priesingai nei tavasis visada man pasakojo, kaip ten viskas negrazu, negerai, nesvaru ir t.t., o man kaip tik labai patiko, as to nemaciau. biggrin.gif Turbut dar nuo zmogaus poziurio priklauso... rolleyes.gif


tai po pačios apsilankymo libane turbūt kraustysitės ten gyvent?
Atsakyti
QUOTE(Sadika @ 2011 03 03, 14:45)
Viskas slykstu, bjauru, neskanu, nemalonu, tai nesuprantu, kokio galo ten vaziavai? lotuliukas.gif Ar isivaizdavai, kad tas pats kas Vilniaus priemiesty bus?.. hihihi.gif As tai ir LT gyvendama zinojau, kaip ju maistas atrodo ir ko tiketis. rolleyes.gif Beja, jis net labai skanus ir pakankamai sveikas. smile.gif O stiprios kavos ir arbatos ir as nemegstu ir nelabai galiu gert, niekas man ju ir nekiso, paprastai tirpia kava geriu, o nescafe visur pilna, manau, ir su nuosedom rastum...

cha cha cha, nei as cia norejau gyventi nei ka, tiesiog taip jau atsitiko, manau isgyvensiu ir gaminsiu savaip, o ne sriubas su cinamonu, ir ne malfuf su citrina(ale musiski balandeliai).
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2011 03 03, 11:49)
tai po pačios apsilankymo libane  turbūt kraustysitės ten gyvent?

Visai noreciau rolleyes.gif vyras nesutinka, bent kol kas. biggrin.gif

QUOTE(magdalena2 @ 2011 03 03, 14:51)
cha cha cha, nei as cia norejau gyventi nei ka, tiesiog taip jau atsitiko, manau isgyvensiu ir gaminsiu savaip, o ne sriubas su cinamonu, ir ne malfuf su citrina(ale musiski balandeliai).

Tai ar verte kas, ar per galva dave?.. biggrin.gif Nesuprantu tokiu zmoniu... Turiu viena pazistama tokia, kuriai visur, visada ir viskas blogai, visi blogi, visi keisti, niekas niekada gerai nebuna, visada ras kuo pasiskust. biggrin.gif Kazkaip tavo pasisakymai ja primine, mane prastai tokie veikia. lotuliukas.gif doh.gif Ir tu va, kiek postu parasei ir visur viskas tik fui fui fui, jau kazkas lyg pozytivesnio kuriam poste pasirode, bet sakinys vis tiek tasku nesibaige, o BET ir vel fui fui fui. biggrin.gif Nu, gal ir ne toks zmogus, tikiuosi, gal tik taip susirode. biggrin.gif Gal siaip va, butum atostogu nuvaziavus, gal dabar keliautum, turistautum ir viskas butu labai faina, o kai jau su nusiteikimu gyvent, tai kazkoks sokas, kad viskas kitaip, o priprast prie to ir gyvent reikia, gal apsiprasi, kitaip prades atrodyt, pavasaris prasideda, gal graziau viskas atrodys, gal paturistausit kur, drauge kokia susirasi, tikiu, kad sunku, ne tik kad viskas kitaip, bet nei seimos, nei draugu aplink... smile.gif O ten vieni gyvenat ar reikia dalintis busta su seimyna? Zinau viena lietuve Bekaa sleny, gal netoli jums?
Atsakyti
na sveikos ooo kokie cia karsti pasisakymai...

suprantu visas... tik labiausiai noriu pasakyit magdalenai kad viskas yra pataisoma... tau reikia vaziuot i saida ten yra spineys supermarketas rasi visko ko nori nuo kavos iki rukytu desru iki grietines... tikrai Libane yra visko is alkio nenumirsi...smile.gif lotuliukas.gif beje jei nori kefyro pirk activia tipo ji geriams jogurtas bet skonis 100% kefyras... taigi ir saltibarscius galesi daryt mirksiukas.gif

o kita tai atvaziavai su vyru ir iburbejimais nepadesi nei sau nei tuo0 labiau vyrui...vienintelis patarimas "take it easy"... mano sesuo vaziavo i anglija ir vos ne verkdama grizo kaip norejo i LT... tai jei nera noro ir matai viska tik neigiamai ir rojuj bus kakas blush2.gif

vis tik nauja vieta nauja kultura aisku reikia laiko, bet jei tavo poziuris bus neigiamas, niekada nepasidarys gerai... turejau pazystama vyro pusbrolio zmona ( beje jie issiskyre) ji is baltarusijos.... tai nuolatos zyzdavo kaip cia purvas kaip cia karsta... galiausiai ne tik vietiniai bet ir as pradejau stebetis kad gal ji baltarusijoj kokioj pily gyveno...smile.gif

nu zodziu 4u.gif jei nori susirask mane facebook daiva zukauskaite issa jei nori smile.gif
Papildyta:
beje norejau pasakyt tie libanieciai atvaziave i LT irgi nieko neranda valgyt ir gert ( ju kavos irgi nera LT)... ir ka ir nieko visi isgyvena... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaissa @ 2011 02 03, 21:40)
sveikutes, pirma karta pamaciau sita tema.... blush2.gif
labai grazios nuotraukos tikrai malonu pamatyt kad visoms patiko Libanas...
as nuotrauku tai nedesiu...nes cia gyvenu tai kaip po jau ir nekelione  tongue.gif

beje del keliones i libana tai dabar tikrai ger tongue.gif iausios yra Air Boltic, nes ir pigiausios ir laukti Rygoje gausit tik 40 minuciu... tuo tarpu kitur tranzitas apie 4-5 valandas... gaunasi labai varginanti ir ilga kelione.... verysad.gif

taigi laukiam daugiau nuotrauku ir ispudziu....

kaip sakant busit Libane uzeikit isgert arbatos lotuliukas.gif

labas wink.gif o beirute tai kur konkreciau? o kuria puse vaziuoti wink.gif

QUOTE(magdalena2 @ 2011 02 19, 00:07)
LABUTIS VISOMS GYVENANCIOMS LIBANE, atvykau cia pries menesi ir niekaip negaliu priprasti, cia kazkaip viskas keista, pradedant elektra ir baigiant siukslem, juk tokia grazi gamta, bet siukslynai beveik visur. Siaubas.

emm hmmm nu jo.. turi jie savu minusiuku.. bet juk yra ir pliusu - siltas oras, sviezios darzoves ir vaisiai, daug demesio is vyriskos puses mirksiukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(magdalena2 @ 2011 03 03, 15:51)
cha cha cha, nei as cia norejau gyventi nei ka, tiesiog taip jau atsitiko, manau isgyvensiu ir gaminsiu savaip, o ne sriubas su cinamonu, ir ne malfuf su citrina(ale musiski balandeliai).

o kodel tu negali gaminti savo patiekalu? as kai vaziuoju atostogu, visada gaminuosi ka noriu ir MB seima zino, kad as megstu ir ko ne ir nera jokiu nusiskundimu, kad as atsisakau kazko valgyti ... Ir dar... siulyciau padaryti jiems lietuvisku patiekalu diena wink.gif as pvz viriau svieziu darzoviu sriuba su frikadelem ir balandelius wink.gif visi valge ir nesiskunde...


labas merginos wink.gif su praejusiom sventem!!!
Atsakyti