Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų užrietimas

QUOTE(Sunreja @ 2011 04 06, 08:33)
Nu kaip faina nu  bigsmile.gif  As tai jau laukiu, kada ir man efektas praeis, sakiau eisiu arba pas kita riestis, arba tai paciai kosmetologei pretenzijas reiksiu  biggrin.gif  O jums nuo saknu irigi uzsiriete? Gal galetumet foto ikelti?  4u.gif

Aga, nuo pat pat thumbup.gif bet pas manesuktukai nelipnus ir apvalus, o silikoniniai minksti ir jie tokie plokstesni, tidel nuo saknu riecia tiesiauo galiukus apvaliau. Tik vargas su klijais, bet paskui perpratau kaip patogiau padaryt, apsikirpau ta silikonini suktuka kad pagal mano akies forma butu. Nes kai sau paciam darai, tai nepatogu su ilgesniu aki atmerkti.
As atsiusiu asmeniskai mirksiukas.gif kai pabaigsiu kita aki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 06, 13:33)
Aga, nuo pat pat  thumbup.gif bet pas manesuktukai nelipnus ir apvalus, o silikoniniai minksti ir jie tokie plokstesni, tidel nuo saknu riecia tiesiauo galiukus apvaliau. Tik vargas su klijais, bet paskui perpratau kaip patogiau padaryt, apsikirpau ta silikonini suktuka kad pagal mano akies forma butu. Nes kai sau paciam darai, tai nepatogu su ilgesniu aki atmerkti.
As atsiusiu asmeniskai  mirksiukas.gif  kai pabaigsiu kita aki  4u.gif


Nu net pavydziu.... Zinoma, baltai biggrin.gif Gal ir man paciai bandyti darytis?... g.gif
Labai lauksiu fotkes bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2011 04 06, 13:33)
Aga, nuo pat pat  thumbup.gif bet pas manesuktukai nelipnus ir apvalus, o silikoniniai minksti ir jie tokie plokstesni, tidel nuo saknu riecia tiesiauo galiukus apvaliau. Tik vargas su klijais, bet paskui perpratau kaip patogiau padaryt, apsikirpau ta silikonini suktuka kad pagal mano akies forma butu. Nes kai sau paciam darai, tai nepatogu su ilgesniu aki atmerkti.
As atsiusiu asmeniskai  mirksiukas.gif  kai pabaigsiu kita aki  4u.gif

Gal galite ir man atsiusti ax.gif as ir labai susidomejus siuo reikalu, butu idomu pamatyti blush2.gif
Atsakyti
Gerai, mergaites drinks_cheers.gif
man dabar taip keista, vis nuo veidrodzio atsiplesti negaliu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(trysha @ 2011 03 21, 22:43)
Sveiki, noreciau ir as pasidalinti ispūdžiais.

Atlikau Yumi Lashes procedūra, kurios metu savo blakstienos yra užriečiamos ir padažomos.
Rezultatu esu patenkinta, blakstienos užriestos nuo pat šaknu, labai gražiai ir natūraliai atrodo. mano blakstienos tiesios, tai jei nedažai tušu ju visai nesimato, o dabar galima ir nedažyti, nes ir taip puikiai atrodo. O nudažius tušu atrodo labai ispudingai, dar ilgesnes, storesnes. thumbup.gif

p.s. kosmetologe sake, kad laikysis tol kol blakstienos neiskris.

jei kas zinote kur Siauliuose atlieka sia tecnologija parasykite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cekute @ 2011 03 22, 01:46)
viskas kenkia,as naudojau znyplytes rietimui,labai  nutrupejo blakstienu galiukai...

blink.gif kas čia per nesamonė? tai gal riečiat blakstienas jau tušu išsidažę? Ir tai nemanau, kad nutrupėtų pačios blakstienos g.gif aš irgi riečiu blaktstienas jau niolika metų ir niekas netrupa man bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 09, 19:19)
jei kas zinote kur Siauliuose atlieka sia tecnologija parasykite smile.gif

radau,kad sia technologija dirba jau ir kaune ir panevezyje,o gal kas vaziuotu is Siaulieciu i panevezi?prisijungciau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes drinks_cheers.gif as pamaciau toki filmuka ir uzsimaniau pasiriest blastienas.. nes kiekviena ryta rieciuosi pati.. bet noretusi ilgalaikio efekto.. sakykit, ar maziau kenkia cheminis rietimas, nei pvz kas ryta riest.. ar daugiau ar taip pat? biggrin.gif
http://www.youtube.c...u/1/Mjf2CrUO1DY
Atsakyti
Nezinau ar kenkia labiau, bet as kai tiek metu rieciu savo tiesias blakstienas, negalejau net tuso paprasto naudoti, nes iskarto issitiesdavo tos uzriestos. Tai man taip susilpnejo jos, nors turejau tikrai grazias ax.gif
Tusas tiko tik vandeniui atsparus, kitaip nebuvo prasmes riesti, tai manau po tiek priemoniu nelabai kas toms blakstienoms. Va dabar isbandzius, as esu visiskai patenkinta, nes ryte sutaupau tiek brangaus laiko ir ryte jau tikrai malonus vaizdas veidrodyje bigsmile.gif iki siol esu labai patenkinta, vienintelis mano noras dabar, kad kuo ilgiau taip issilaikytu rolleyes.gif
Labai keiciasi zvilgsnis pasikeitus blakstienoms thumbup.gif
Labai super vaziuojant prie ezeru, nes islipus is vandens net rupintis nereikia kad tavo blakstienos vel ziures nezinia i kurias puses. Kurios turi ilgas ir tiesias, net priauginimo nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 09, 20:19)
jei kas zinote kur Siauliuose atlieka sia tecnologija parasykite smile.gif


Siauliuose daro Miraze bei Bonasforsoj tiksliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 04 11, 12:04)
Siauliuose daro Miraze bei Bonasforsoj tiksliai  4u.gif

kokia kaina gal zinote?
Atsakyti

 i 
Paslaugų skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti