Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose 5 tema

QUOTE(lairam @ 2009 04 01, 18:17)
Gerai cia pavarei  thumbup.gif  Niu bet buvo pirmas vaikas, jokios patirties, pasimete, tai ir vykde instrukcijas.




geras, as turbut iskart pasiimciau vokeli tokioj situacijoj biggrin.gif arba bent jau pasakyciau "pora zodziu", o mano vyras tai isvis neisivaizduoju, kaip sureaguotu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 04 01, 11:35)
O po poros valandu namuose prasidejo persileidimas...  verysad.gif

Liūdna dėl to verysad.gif

QUOTE(Dinushka @ 2009 04 01, 13:14)
Mes planuojam is anksto nesitarti ir nemoketi. Jei visi gydytojai Trakuose profesionalus ir malonus, tai sunku butu ir issirinkti, o jei viskas graziai vyks, tai ir taip noresis atsilyginti zmonems, padejusiems i pasauli ateiti musu vaikuciui. Visai kitaip, aisku, elgciausi jei pasimatytu nepagristas pinigeliu noras... Jauciu tokia situacija su dabar nestuma priziurincia ginekologe - na, panasu, kad nori, labai nori... Bet prieziura tikrai nesu patenkinta ir tikrai nesiruosiu moketi uz tai, ka ji ir taip padaryti turi. O jei nedaro del to, kad kazko negavo, tai tikrai ir negaus... Geriau nueinu pas kita gydytoja privaciai ir be sazines grauzimo susimoku uz GERAS paslaugas

O tai kodėl nekeiti gydytojos? g.gif

QUOTE(lairam @ 2009 04 01, 18:00)
Tai apsaukiau kaip reikiant as ja. Vyras ramino  biggrin.gif  Bet pasakiau viska ka galvoju uz du kartus. Jau i Antakalnio puse daugiau ir ziureti nenoriu. O mano drauge gimde ten prie stoties tuose gimdymo namuose, tai po visko gydytoja demonstratyviai patikrino vokelio turimi ir tiesiai svieciai persikreipusiu snukiu pasake, kad MAZAI. Vaziavo tetis dar pinigu atvezti  blink.gif .

Tu šaunuolė smile.gif 4u.gif

O draugės situacija tai blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 04 01, 12:35)
Cia ka su kuo lyginsi. Esu susidurusi su Antakalniu ir su Trakais. Tai po Antakalnio man Trakuose tikrai sypsenos perlines buvo  biggrin.gif
Antakalnis tai visiskai fui. Man per juos persileidimas buvo. Fui fui. Nekenciu ju. Kazi ar Trakuose kuriai nakti atvaziavusei liepe duoti savo gydytojos siuntima, o neturint isgrudo namo. O Antakalnyje apsilankeme 1 val nakties su skausmais. Pareikalavo savo gydytojos siuntimo ir isgrudo, nes ne eksta mat atvejis. O po poros valandu namuose prasidejo persileidimas...  verysad.gif

ojej verysad.gif

kad antaklnis siaubas tai tikrai doh.gif
draugu naujagimi irgi ten prazude unsure.gif

o del siuntimo tai man mistika, as nesuprantu kam jo reikalauja???nes drauge taresi su Variakojiene, tai kai prasidejo procesas,ji apskambino ,kad jau, o gydytoja atkirto ar siuntima turi g.gif tai teko gimdyti antakalni unsure.gif tai vat nesuprantu ,kam pas nestuke siuntimo prasyti g.gif
Atsakyti
Vat jus man paaiskinkite del siuntimo?
Tipo i vienus GN jo reikia, i kitus nereikia? blink.gif
na as suprantu, aki extra atvejis, sakysim sunkus nestumas ir gine israso del visako, ir jei tikrai jau matai, kad beda, vaziuoji vidury nakties ir turita popieriu, o del gimdymo g.gif nu irgi tada turetu israsyti juk nezinai, kada ims ir prasides g.gif
As seniai gimdziau, nebepamenu, kaip buvo, betgi veziesi ten visus dokus, korteles svarbiausiai, ir pagal tai jie tada pas save uzregistruoja ir t.t. israsus daro, kam tas siuntimas? g.gif
Atsakyti
nu man irgi mistika del siuntimo...cia gi ne koki tyrima daryt, o gimdyt blink.gif ir seniau nesu girdejus tokiu bajeriu, tik cia perskaiciau...turbut niekur nereikia to siuntimo, tik siaip leptelejo gal per miegus gydytoja...
nes isivaizduokit, pradedi gimdyt, varai pas gine savo ( darbo valandom!) issirasai siuntima lotuliukas.gif ir tada jau gali gimdyt lotuliukas.gif nesamone gi...
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 04 01, 20:17)
Gerai cia pavarei  thumbup.gif  Niu bet buvo pirmas vaikas, jokios patirties, pasimete, tai ir vykde instrukcijas.

niu kad vaiaks pirmas tej suprantu, bet negi pirmus metus ant svieto gyvena? doh.gif vistiek nesuprantama man, toks aklas vykdymas... tai butu pasakius per langa vaika imest ta butu ir ismetes? g.gif
Papildyta:
QUOTE(auksine @ 2009 04 04, 00:29)
nu man irgi mistika del siuntimo...cia gi ne koki tyrima daryt, o gimdyt blink.gif  ir seniau nesu girdejus tokiu bajeriu, tik cia perskaiciau...turbut niekur nereikia to siuntimo, tik siaip leptelejo gal per miegus gydytoja...
nes isivaizduokit, pradedi gimdyt, varai pas gine savo ( darbo valandom!) issirasai siuntima lotuliukas.gif  ir tada jau gali gimdyt lotuliukas.gif  nesamone gi...

kad tikrai nereikia siuntimo schmoll.gif ir kad ir butum s Vilniaus, jeigu pradedi gimdyti Siauliuose ar Klaipedoje, pvz, tai niekas gi i Vilniu nesius schmoll.gif niu zodziu... kazkaip keista, akd Variajakoniene paprase, nelabai tiketina... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 04 04, 17:50)
niu kad vaiaks pirmas tej suprantu, bet negi pirmus metus ant svieto gyvena?  doh.gif vistiek nesuprantama man, toks aklas vykdymas... tai butu pasakius per langa vaika imest ta butu ir ismetes?  g.gif
Papildyta:

kad tikrai nereikia siuntimo  schmoll.gif  ir kad ir butum s Vilniaus, jeigu pradedi gimdyti Siauliuose ar Klaipedoje, pvz, tai niekas gi i Vilniu nesius  schmoll.gif niu zodziu... kazkaip keista, akd Variajakoniene paprase, nelabai tiketina... schmoll.gif

Per žiauriai tu čia, sakyčiau doh.gif Tiesiog gi pasimeta žmonės tokiose situacijose - nieko čia nuostabaus. O gydytoja pasitaikė nekukli, švelniai tariant...

O siuntimo tikrai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2009 04 05, 01:54)
Per žiauriai tu čia, sakyčiau doh.gif Tiesiog gi pasimeta žmonės tokiose situacijose - nieko čia nuostabaus. O gydytoja pasitaikė nekukli, švelniai tariant...


niu tikiuos maniskis toks pasimetes nebus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 04 04, 18:50)
niu kad vaiaks pirmas tej suprantu, bet negi pirmus metus ant svieto gyvena?  doh.gif vistiek nesuprantama man, toks aklas vykdymas... tai butu pasakius per langa vaika imest ta butu ir ismetes?  g.gif
Papildyta:

kad tikrai nereikia siuntimo  schmoll.gif  ir kad ir butum s Vilniaus, jeigu pradedi gimdyti Siauliuose ar Klaipedoje, pvz, tai niekas gi i Vilniu nesius  schmoll.gif niu zodziu... kazkaip keista, akd Variajakoniene paprase, nelabai tiketina... schmoll.gif

tikrai paprase mirksiukas.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad nestumo-gimdymo biuliotenis ir yra siuntimas, nes ten irasoma gimsymo data. Svarbu, kad turetum visus dokus, kurie reikalingi gimdymui t.y. kortele, biuliotenis, asmens dokumentas..o siaip siuntimas tai nu jei preislaikinis gresia, gal tada reikia siuntimo, kad priimtu g.gif nesuprantu as cia
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti