Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

sveikutes.nezinau,gal jau buvo tokia tema,tik nepastebėjau...bet-pasakykit man-kas turi
pirkt pamergėm puokšteles ir nuomot suknutes.nes pavyzdžiui, kai nuejau nuomotis sau vestuvinės suknelės,šalia sedėjo būsima kažkieno pamergė su, matyt, drauge ir kalbejo.ta kuri draugė ir klausia pamergės tokias akis padarius blink.gif :-tai ka ,jus, pamerges, pačios sukneles nuomojates ir už jas susimokat?tai kai pamerge pasake kad "taip, pacios, o kas daugiau" tos drauges akys va toooooookios pasidarė blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif ir ji islemeno"tai turėtų jaunieji" doh.gif.tai galvojau kad nulušiu hah.gif megalol.gif swoon.gif bet dabar jau suabejojau-o jei tikrai?a?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kayla mire: 24 gegužės 2005 - 21:54
pas mumis taip, pamerges suknelemis pacios rupinasi (nenorejau vienodau), o puokstem as.
Atsakyti
QUOTE(kayla mire @ 2005 05 24, 22:53)
sveikutes.nezinau,gal jau buvo tokia tema,tik nepastebėjau...bet-pasakykit man-kas turi   
pirkt pamergėm puokšteles ir nuomot suknutes.nes  pavyzdžiui, kai nuejau nuomotis sau vestuvinės suknelės,šalia sedėjo būsima kažkieno pamergė su, matyt, drauge ir kalbejo.ta kuri  draugė ir klausia pamergės tokias akis padarius blink.gif :-tai ka ,jus, pamerges, pačios sukneles nuomojates ir už jas susimokat?tai kai pamerge pasake kad "taip, pacios, o kas daugiau" tos drauges akys va toooooookios pasidarė blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif ir ji islemeno"tai turėtų jaunieji" doh.gif.tai galvojau kad nulušiu  hah.gif  megalol.gif  swoon.gif bet dabar jau suabejojau-o jei tikrai?a?

Na, aš tai kažkaip įsivaizduoju, kad sukneles tai pamergės nuomuojasi (nesvarbu, ar jos vienodos bus, ar ne). Man atrodo, kad jaunieji ir be to turės pakankamai išlaidų... Tai negi dabar dar visiems rūbus turės nuomot? g.gif O tada kokia nors tetulė gal irgi sugalvos, kad ji eis su nuomuota suknele ir jaunieji jai turi padengti išlaidas? doh.gif O dėl puokščių tai jau galima ir susitarti, bent jau užsakyti gali kažkas vienas ,kad visos vienodas ar panašias puokštukes turėtų... Aišku, jei jaunieji milionieriai, tai gali visiems visas išlaidas padengti biggrin.gif
Atsakyti
Kiek teko dalyvauti vestuvese, tai buna taip: suknelemis visada rupindavosi pacios pamerges, o puoksteles perka arba vyriausioji pamerge, arba kiekvienas pabrolys savo pamergei, arba jaunoji (susitarimo reikalas). Savo vestuvese puokstelemis pasirupinsiu ir aprupinsiu pati biggrin.gif
Atsakyti
Aš nukeliavau pas pažįstamą siuvėją ir tokia suknelę vestuvems pasiuvo, kad būsiu pati gražiausia pamerge. Pasiuvo greitai per dvi savaites. Puokštę pabrolėnai perka kiekvienai pamergei. Aš užsisakiau, jog būtų mažutė, daili. Tegu perka ką nori. Beje, koks paskui puokštės likimas-nešamasi namo ar kur vakarinio nugėrimo metu nukišama ir pamirštama. Negi, turėsiu ją saugoti???
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 26, 14:21)
Aš nukeliavau pas pažįstamą siuvėją ir tokia suknelę vestuvems pasiuvo, kad būsiu pati gražiausia pamerge. Pasiuvo greitai per dvi savaites. Puokštę pabrolėnai perka kiekvienai pamergei. Aš užsisakiau, jog būtų mažutė, daili. Tegu perka ką nori. Beje, koks paskui puokštės likimas-nešamasi namo ar kur vakarinio nugėrimo metu nukišama ir pamirštama. Negi, turėsiu ją saugoti???

po visu fotografavimusi, pozavimo ir jau baliaus metu jos dazniausiai kazkur dingsta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 26, 15:21)
Aš nukeliavau pas pažįstamą siuvėją ir tokia suknelę vestuvems pasiuvo, kad būsiu pati gražiausia pamerge. Pasiuvo greitai per dvi savaites. Puokštę pabrolėnai perka kiekvienai pamergei. Aš užsisakiau, jog būtų mažutė, daili. Tegu perka ką nori. Beje, koks paskui puokštės likimas-nešamasi namo ar kur vakarinio nugėrimo metu nukišama ir pamirštama. Negi, turėsiu ją saugoti???


puokste lieka su visomis gelemis nuotakai padovanotoms, jas turetu pamerkti grizus ant stalo pries keikviena pamerge, bet daznai sumerkia visas su dovanotomis ir viskas. Puokste pamergei reikalinga tik iki grizimo i sventimo vieta
Atsakyti
QUOTE(kayla mire @ 2005 05 24, 21:53)
sveikutes.nezinau,gal jau buvo tokia tema,tik nepastebėjau...bet-pasakykit man-kas turi   
pirkt pamergėm puokšteles ir nuomot suknutes.nes  pavyzdžiui, kai nuejau nuomotis sau vestuvinės suknelės,šalia sedėjo būsima kažkieno pamergė su, matyt, drauge ir kalbejo.ta kuri  draugė ir klausia pamergės tokias akis padarius blink.gif :-tai ka ,jus, pamerges, pačios sukneles nuomojates ir už jas susimokat?tai kai pamerge pasake kad "taip, pacios, o kas daugiau" tos drauges akys va toooooookios pasidarė blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif ir ji islemeno"tai turėtų jaunieji" doh.gif.tai galvojau kad nulušiu  hah.gif  megalol.gif  swoon.gif bet dabar jau suabejojau-o jei tikrai?a?

nu nieko sau, dar to betruko kad reiktu ir pamergem sukneles pirkti, is kur tokias nesamones istraukiat? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 29, 00:12)
nu nieko sau, dar to betruko kad reiktu ir pamergem sukneles pirkti, is kur tokias nesamones istraukiat? g.gif  mirksiukas.gif

Pritariu clap.gif juk kai einam į bet kokią kitą sventę- gimtadienius ar krikstynas ar dar kur- juk neprasom kad sventės kaltininkai mus aprengtų blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elve: 29 gegužės 2005 - 15:42
QUOTE(elve @ 2005 05 29, 15:41)
Pritariu clap.gif juk kai einam į bet kokią kitą sventę- gimtadienius ar krikstynas ar dar kur- juk neprasom kad sventės kaltininkai mus aprengtų blink.gif

taip taip smile.gif clap_1.gif drinks_cheers.gif prisimasto cia visokiu nesamoniu smile.gif
Atsakyti
Nesamone, kad jaunoji visiems viska turi supirkti arba isnuomoti mirksiukas.gif
Nebent jei jinai reikalautu, kad visos pamerges butu su vienodom suknutem, tai tada dar suprasciau. Bet ir tai, cia jau manyciau yra susitarimo reikalas. rolleyes.gif
Atsakyti
Na, jei jau jaunoji nori vienodų pamergių, tai jau ir piniginę turi pakrapštyti. Niekada nesisiųčiau suknelės vien dėl to, jog kažkas pageidauja. Galiu bet kokią suknelę apsirengti. Pusseserė kvietė būti pamerge, reikalavo, jog pasisiųčiau suknelę iš brangios medžiagos, plius siuvimas. Taip ir nebūvau pamerge, nes atsisakiau. Jau geriau save už tuos pinigus palepinsiu kaip nors.
Atsakyti