Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(mama_Greta @ 2008 09 30, 21:17)
Galbut tai, kad neapskrunda duonytes virsus, priklauso nuo duonkepes tipo. As turiu Moulinex duonkepe, su kuria galima pasirinkti 3 apskrudimo lygius, bet betkuriuo atveju virsus lieka gan baltas palyginus su kepaliuko sonais ir apacia, kurie apskrunda kuo puikiausiai.. 

Pas maneirgi Moulinex, bet viršus apskrunda normaliai. Esu pasirinkus vidurinį apskrudimo lygi.
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2008 10 01, 09:56)
Pas maneirgi Moulinex, bet viršus apskrunda normaliai. Esu pasirinkus vidurinį apskrudimo lygi.


Chm.. g.gif tai taip iseitu cia su mano duonkepe kazkas ne taip...... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 10 01, 10:12)
Chm.. g.gif tai taip iseitu cia su mano duonkepe kazkas ne taip...... unsure.gif

Gal per daug nori apskrudimo. Virsus visada bus vienu pustoniu sviesesnis, nes is virsaus nera kaitinimo elemento. Svarbu duona skani.
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif Jungiuosi ir as i jusu bureli. Pries pora dienu nusipirkau duonkepe, tai kepu dabar ir neatsidziaugiu thumbup.gif Kol kas bandau tik balta duona kepti. Receptu knyguteje (kuri buvo prie duonkepes), receptuose su rupiais miltais rasoma, kad reikia ideti 100mg vitamino C tablete, paaiskinimuose parasyta, kad tai gali pagerinti teslos kilima. Gal kas nors bandete taip daryti? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mano mama turi duonkepę,bet nėra nė karto joje kepusi lotuliukas.gif tai aš ją jau "pasisavinau", tad jungiuos i jūsų būrį rolleyes.gif Jau bandau vieną kepaliuką kepti,ale labai kietas tešlos gabalas gavosi g.gif jaučiu pirmas blynas bus laaabai nevykęs doh.gif o gal kuri iš jūsų kepė alia prancūzišką batoną bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vovera @ 2008 10 17, 19:39)
Sveikos, mergaites  4u.gif  Jungiuosi ir as i jusu bureli. Pries pora dienu nusipirkau duonkepe, tai kepu dabar ir neatsidziaugiu  thumbup.gif  Kol kas bandau tik balta duona kepti. Receptu knyguteje (kuri buvo prie duonkepes), receptuose su rupiais miltais rasoma, kad reikia ideti 100mg vitamino C tablete, paaiskinimuose parasyta, kad tai gali pagerinti teslos kilima. Gal kas nors bandete taip daryti?  g.gif


Na, mano recepru knygutej tai tikrai kad nera nei zodzio apie vitamina C.. gal gali visa receptuka mestelt 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 10 17, 23:45)
Na, mano recepru knygutej tai tikrai kad nera nei zodzio apie vitamina C.. gal gali visa receptuka mestelt 4u.gif ?


Mielai 4u.gif

Nesijotu kvietiniu miltu duona (Wholeweat bread) Gal cia tipo rupus miltai?

1 5/8 puodelio vandens
3 valg.s pieno milteliu (as tokiu atveju tiesiog vietoj vandens pilu pieno)
3 valg.s saulegrazu aliejaus
2 1/2 valg.s rudo cukraus
1 1/2 arb.s druskos
4 puod. miltu
3/4 arb.s mieliu
1x100mg susmulkintos vitamino C tabl.

Kepalelio dydis 2lb (tai cia didziausias), programa - wholeweat.
Puodelis - 230 ml.

Pati dar nebandziau kepti sitos duonos blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(irisas @ 2008 10 17, 23:01)
Sveikos  4u.gif mano mama turi duonkepę,bet nėra nė karto joje kepusi  lotuliukas.gif tai aš ją jau "pasisavinau", tad jungiuos i jūsų būrį  rolleyes.gif Jau bandau vieną kepaliuką kepti,ale labai kietas tešlos gabalas gavosi  g.gif jaučiu pirmas blynas bus laaabai nevykęs  doh.gif o gal kuri iš jūsų kepė alia prancūzišką batoną  bigsmile.gif


Kad as dar ne labai zinovas duonos kepimo, bet gal per tirsta tesla buvo arba mieliu per mazai, arba cukraus truko, o gal druskos per daug? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(vovera @ 2008 10 18, 13:08)
Kad as dar ne labai zinovas duonos kepimo, bet gal per tirsta tesla buvo arba mieliu per mazai, arba cukraus truko, o gal druskos per daug?  mastau.gif

na,man atrodo perdaug miltu doh.gif doh.gif 300 ml pieno ir 540 g miltu. visakita pagal recepta is forumo. arba miltu 540 ml reikejo, arba nusveriau netaip doh.gif
Atsakyti
Na mano duonkepės receptuose prancūziškai duonai 300 ml vandens eina 520 gramų miltų g.gif Kaip tik dabar kepa, matysim, kas išeis

Atsakyti
Ir vel nenusisekes bandymas doh.gif jau tuoj pradesiu duonkepe kaltint doh.gif kepiau prancuziska duona pagal recepta is instrukcijos doh.gif dabar pasirode kad tesla perskysta g.gif tesla neiskilo, zodziu nekas doh.gif pas mane kazkokia vokiska duonkepe QUIGG. gal kas tokia turit?
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2008 10 18, 20:55)
Ir vel nenusisekes bandymas  doh.gif jau tuoj pradesiu duonkepe kaltint  doh.gif kepiau prancuziska duona pagal recepta is instrukcijos  doh.gif dabar pasirode kad tesla perskysta  g.gif tesla neiskilo, zodziu nekas  doh.gif pas mane kazkokia vokiska duonkepe QUIGG. gal kas tokia turit?


O mieles geros? Aktyvios ta prasme?

Gal pabandyk kazkuri is musu receptu? Produktus sutikslini? jei nurodyti ml, tai ir dedi ml? Nes buna, kad mamukai sumaiso ir deda g vietoj ml... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2008 10 18, 20:55)
Ir vel nenusisekes bandymas  doh.gif jau tuoj pradesiu duonkepe kaltint  doh.gif kepiau prancuziska duona pagal recepta is instrukcijos  doh.gif dabar pasirode kad tesla perskysta  g.gif tesla neiskilo, zodziu nekas  doh.gif pas mane kazkokia vokiska duonkepe QUIGG. gal kas tokia turit?


Teslos skystuma/kietuma galima pakoreguoti minkymo metu papildomai idedant sauksta kita miltu ar vandens.. Pas mane tai net instrukcijoj taip raso. Tipo skirtingose salyse skirtingo malimo miltai, tad tesla gali gautis kiek skystoka ar kietoka. Taip pat raso, jog optimaliausia tesla yra tokia, kuri minkoma lenvai susiformuoja i kamuoliuka, kuris nekimba prie indo sieneliu, taciau yra pakankamai minkstas, jog spustelejus tesla pirstu susidariusi duobute greit iskiltu i pradini lygi smile.gif tereikia siek tiek paeksperimentuoti, o jau kai igusi tai bus thumbup.gif
Atsakyti