Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

as kepu tokia pusrytine duonele, pagal senoje temoje rasta recepta (uzstatau ir rytui, tada pilu salta piena is saldytuvo):
Duona, Kepama aparate
Skliaustuose parašysiu kiek gramų ar mililitrų reikia 750 g. duonai.
1. Susmulkintas gabaliukais sviestas - 60g. (50g.)
2. Druska -2 arbatiniai šaukšteliai (1,5 a.š.)
3. Cukrus - 2,5 valgomieji šaukštai (2 v.š.)
4. Pienas - 310 ml (260 ml)
5. Miltai 550C tipo (jie skirti duonos ir bandelių kepimui) - 470 gr. (400 gr.)
6. Saulėgražų - aš dedu 3 v.š.
7. Mielės - 5g. arba 1,5 a.š. ( 1a.š.)

dedu ir moliugu seklu, ir sezamu...
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 12 11, 17:14)
pektino buna konditeriniu prekiu skyrelyje, prie visokiu zelatinu, vaniliniu cukru, mieliu ir pan. Ant pakuotes gali buti parasyta arba pektinas, arba uogieniu standiklis. o dar prie cukraus buna specialus cukrus uogienems virti, tai jis man rodos jau su pektinu paruostas.

supratau 4u.gif reikes rytoj pasidairyti po lentynas smile.gif
Atsakyti
pamirsau apie Kifle ragelius doh.gif

as juos kepu kada turiu laiko, buna sviezi ilga laika (na, iki kol suvalgom, o suvalgom per 2-3 dienas hihihi.gif ) jie - ne saldus, tad tinka ir dzemo uzsitepti, ir desros uzsideti...
Atsakyti
daug kas raso, kad duona rytui uzsistato - tai jus ja silta valgot? lyg pamenu, jog mano mociute neleisdavo valgyti ka tik iskeptu mieliniu kepiniu, nes sunkiai virskina g.gif kazkada ir as siltos duonos uzvalgiau, tai kazkaip sustojo man viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 12 12, 09:48)
daug kas raso, kad duona rytui uzsistato - tai jus ja silta valgot? lyg pamenu, jog mano mociute neleisdavo valgyti ka tik iskeptu mieliniu kepiniu, nes sunkiai virskina g.gif kazkada ir as siltos duonos uzvalgiau, tai kazkaip sustojo man viskas rolleyes.gif

As buvau uzstaciusi 8 val ryto, o valgem kokia 10.30 tai buvo dar silta tokia smile.gif bet skrandzio neapsunkino tikrai smile.gif
Atsakyti
Merginos, į ką reiktų atkreipti dėmesį, perkant duonkepę? Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Ziemosugnele,ar tavo duonkepėj galima maišyti tešlą koldūnams,picai?
Ar galima kepti su džiovintais vaisiais ir uogom,riešutais?
Ruošiuosi pirkti,kol kas apsistojau ties šiuo variantu,nes kepa prancūzišką batoną bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2008 12 14, 16:50)
Ziemosugnele,ar tavo duonkepėj galima maišyti tešlą koldūnams,picai?
Ar galima kepti su džiovintais vaisiais ir uogom,riešutais?
Ruošiuosi pirkti,kol kas apsistojau ties šiuo variantu,nes kepa prancūzišką batoną bigsmile.gif

aha, galima viska daryti 4u.gif o prancuziskas batonas cia super gaunasi smile.gif is vakaro vakar uzstaciau snd ryte su nutela kirtom, labai skanu buvo smile.gif
Atsakyti
Šiandien pabandžiau užsiprogramuot Malsenos Daniškų bandelių mišinį. Šiaip gavos skani duonelė, tik labai korėta, tad įtariu, kad sudėty gali būt puriklių (nenagrinėjau sudėties, nes išmečiau pakelį). Dažiklių tikrai yra, nes spalva tokia oranžinė, nenatūrali. Pjaunant duona susilipina kaip pirktos "maximinės" (pjoviau jau atvėsusią gerokai, po kokių dviejų val. po kepimo pabaigos).

Vis dėl to daug skanesnė ta mamytės duona wink.gif
Atsakyti
pritariu dėl *mamytės* duonelės drinks_cheers.gif Išbandžiau keleta ruginiu duoneliu - visgi ši man skaniausia smile.gif jaučiu, todėl, kad drėgniausia... šiandien kepdama viena šaukštą cukraus keičiau serbentų džemu - nu skani gavos i vos vos rūgštelė jaučias tongue.gif obuolienės neturėjau, kaip viena mamytė rašė - tai ir paeksperimentavau tongue.gif

Atsakyti
Sveikutes,
parodau, ka mano duonkepe paskutiniu metu prikepe: tongue.gif

Raugintu kopustu duona su kmynais (smulkiai pjaustyti rauginti kopustai dedami kaip bet kuris kitas priedas.) Originalus receptas
user posted image

Morku duona su moliugu seklom (galima kepti pagal bet kuri recepta, dali skyscio keiciant morku tarkiais. Dariau su rupiais miltais):
user posted image

Plikyta *mamytės* duonelė su saulegrazu ir moliugu seklom:
user posted image

Avizu duona:
user posted image

Ragaisis su razinom ir dziovintom papajom (galima daryti pagal bet kuri saldzios duonos recepta, pridedant daug dziovintu vaisiu):
user posted image

Dar kelios ne duonos, taciau idesiu, nes irgi dariau duonkepeje:

Sokoladinis keksas (is Malsenos misinio) su razinom:
user posted image

Keksas "Zebras". Gaminimo technologija
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2008 12 14, 16:02)
aha, galima viska daryti 4u.gif  o prancuziskas batonas cia super gaunasi smile.gif is vakaro vakar uzstaciau snd ryte su nutela kirtom, labai skanu buvo smile.gif


Sakykite, kokios firmos duonkepe jus turite ? Audziu ir as minti senio salcio tokio daikto paprasyti 4u.gif
Atsakyti