Įkraunama...
Įkraunama...

Karjera ar vaikas?

QUOTE(Pirania @ 2008 05 07, 09:49)
Nors as jau turiu suneli, bet dabar sprendziu ta pacia dilema - ar karjera, ar antras lelius, kurio laaabai jau noriu rolleyes.gif kolkas apsistojau ties karjera, nes su 2 vaikais butu l.sunku jos siekt, be to ir pinigu reikes dvigubai daugiau..

As irgi is pradziu galvojau paauginsiu suneli, tada planuosiu vaikiuka, kad nebutu didesnis skirtumas kaip 4 metukai, bet paskui dirbt predejau, sazine neleido metu neisdirbus lekt i dekreta ir va, kai pradejom pagaliau laukti mazylio, jis tiesiog neateina...jau metukai, kaip nesulaukiam... verysad.gif Dabar man laika atgal, tai buciau jau po metu pradejus planuot antra vaikeli. Niu bet gerai, kad dar laiko planuoti kitam turiu nemazai, bet jau skirtumas taip vaikiuku bus didelis doh.gif Reiks iskart trecia organizuotis cool.gif (niu aisku, duok Dieve, kad nors antro vaikelio pavyktu sulaukt unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(*sandriukas* @ 2008 05 08, 15:44)
As irgi is pradziu galvojau paauginsiu suneli, tada planuosiu vaikiuka, kad nebutu didesnis skirtumas kaip 4 metukai, bet paskui dirbt predejau, sazine neleido metu neisdirbus lekt i dekreta ir va, kai pradejom pagaliau laukti mazylio, jis tiesiog neateina...jau metukai, kaip nesulaukiam... verysad.gif  Dabar man laika atgal, tai buciau jau po metu  pradejus planuot antra vaikeli. Niu bet gerai, kad dar laiko planuoti kitam turiu nemazai, bet jau skirtumas taip vaikiuku bus didelis  doh.gif Reiks iskart trecia organizuotis cool.gif  (niu aisku, duok Dieve, kad nors antro vaikelio pavyktu sulaukt  unsure.gif )

niekada negali zinot, kaip pavyks susilaukt, ar iskart, ar ilgiau teks laukt..cia kaip patarle - " pasakyk Dievui savo planus ir jis is taves pasijuoks" biggrin.gif
mes irgi norejom, kad tarp vaikuciu butu mazas amziaus skirtumas, , bet maziausiai pusmeti dar nezadam gaudyt..

Linkiu kuo greiciau pagaut mazyli 4u.gif
Atsakyti
Aš tai renkuosi vaikelį, nes mano nuomone šeima gyvenime yra svarbiausia.
Atsakyti
Be jokių klausimų iškart renkuosi vaiką, visų pinigų gyvenime neuždirbsi, o paskui kai vaikai dideli būna, tai tėvai gailisi. Pasiaugini vaikutį ir tada į darbą
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 05 13, 13:09)
Be jokių klausimų iškart renkuosi vaiką, visų pinigų gyvenime neuždirbsi, o paskui kai vaikai dideli būna, tai tėvai gailisi. Pasiaugini vaikutį ir tada į darbą


Pritariu, p smile.gif ats nuostabiausias dalykas - buti mama, tureti šeimą, daug vaikučių.
Atsakyti
Sveikutės,
Aš ir už tai, kad šeima pirmoje vietoje. Darbas palauks niekada nepabėgs. Bet manau, kad pirmiausiai reikia turėti ir savo stogą virš galvos smile.gif
Aš turiu mažą mergytę, nėra jau ji tokia maža du metukai smile.gif, bet ji mums vis dar mažiukė. Gimį planuota ir labai laukiama. Kai pastojau gyvenome dar tada Anglijoje. Grižau gimdyti į Lietuvą. Pagimdžiau ir po nepilnų metukų išėjau dirbti. Suderinau viską ir vaiką ir namų buitį ir darbą. Jau prispyrė noras ir antram mažyliui. Seneliai vis bumba, kad pirma įsidirbčiau geriau darbe, o paskui tik antras vaikutis, bet........... noras lieka noru. Ryt skrendu pas vyrą į Angliją ir manau kad ................... paplanuosim kartu mažylį. O trečią vaikutį norėtume įsivaikinti.
Taip, kad nėra ko galvoti ar vaikas ar karjera. Aišku, kad pirmoj vietoj mažyliai smile.gif
Atsakyti
Vaikas. Vienareikšmiškai.
Atsakyti
Vaikas, vaikas, ir tik vaikas. Be jokiu kalbu.
Siuo metu taip pat laika leidziu namuose su savo mazuteliu, ir nei dieneliai mudu nesiskiriame. Kaip as galeciau - neturiu teises is jo atimti laimes apkabinti mama, prie jos priglusti... nesmerkiu tu kas taip daro, bet pati niekada negaleciau savo vaiko palikti seneliams, auklems visai mazuliuko, ir lekti i darba... JOkiu budu! Nes niekas jam manes kolkas neatstos...
perskaiciau cia viena nuostabia fraze: - " visu pinigu niekada neuzdirbsi". amzina tiesa. turim, dekui Dievui duonai, desrai ir dar sviesto storam sluoksniui, taigi as dabar dar daug meteliu savo mazylio nuosavybe biggrin.gif
bet visoms kurios mano kitaip dideles sekmes ir pasitikejimo savimi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
mano manymu jei kyla isvis toks klausimas karjera ar vaikas tai vaikui dar per anksti g.gif
Atsakyti
didžiausias turtas vaikai wub.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzde: 28 gegužės 2008 - 18:57
patarimas tik vienas, ir labai ryškus - reikia daryti viską, kai jauti, kad būtent tai ir yra geriausia, tinkamiausia tuo gyvenimu etapu bigsmile.gif
Nuojauta, tik naujauta, mus daro laimingais... wub.gif
Atsakyti
o as dar mokausi univere - liko paskutinis kursaas, tuo paciu metu dirbu pagal specialybe - puse metu, bet lelytes jau beprotiskai noriu ir nezinau kaip ta nora sutramdyt:((lelyte musu nuomone svarbiau uz karjera, kai daugiau nieko negali galvot tik ar jau laukiesi....
manau kiekvienai turi ateiti tas nuostabus jausmas kai pamacius maziuka vaikiuka negali praeit pro sali ir pagalvot kada tu turesi....ir maniskis matosi beprotiskai nori lelytes, nors anksciau kalbedavome, kad pirmiau isitvirtinimas darbe o tada vaikai...
Atsakyti