Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

o as is tu visu esu buvusi tik stepono 6 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 06 17, 23:23)
taip, berods ant sampuno nera unsure.gif


tikrai nera
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2008 06 18, 08:35)
Kudikiu drabuzeliais prekiauja Sv,Stepono 4. parduotuve Rasakila.
Ir man labai nepatiko pardaveja. Kai jos klausinejau apie soru pagalves tai labai nemaloniai bendravo ir peike savininkus.Tarp kitko ne is pirmos mamytes girdziu tokius pasisakymus .

Deja, deja ir man teko pas ja papulti, bet paskui atejo seimininke(taip itariu), tai ji mane ir konsultavo ir patare, va ji tai man patiko.
Atsakyti
Nu maniau cia tik man pasijaute kazkokia nemiela atmosfera Rasakiloj. Atejau tik paziuret kaip atrodo ir koks yra pasirinkimas vystyklu. Is kart buvo aisku, kad nepirksiu, nors pupsantis pilvas turejo kalbet, kad esu potenciali pirkeja. Nepasakyciau, kad pardavejos tonas buvo blogas, tiesiog kazkas zodziais nenusakoma, buvo vienas noras maut is ten greiciau.
Pasakiau, kad man Kaune reiketu, tai tada visai neidomi pasidariau, nors suzinojau, kad savininkai kaunieciai smile.gif
Atsakyti
Buvo ir man taip Rasakiloje ax.gif Nurašiau viską savo nestuke.gif jautrumui, bet iš tiesų, tai nelabai toleruoju tokio bendravimo nepaisant laukiuos ar ne. Buvau parduotuvėje ne viena pirkėja, konsultantė pasakojo apie vieną prekę ir aš kažko paklausiau irgi apie aptariamą daiktą, nes ir man aktualu..tai mane užtildė blink.gif Net nesupratau kodėl..nieko nemandagaus nepadariau, neįsikišau į kažkokį intymų dviejų žmonių pokalbį g.gif

Beje, savaitgalio Lietrytyje skaičiau apie "Dr. Alkaitis" ekologišką ir labai vertinamą kosmetiką, tai taip panūdau išbandyti..bet jei užatlančio žvaigždės perka, tai turbūt ir kainos..ir dar kur gauti tokio stebuklo blush2.gif
Čia truputį atpasakotas interviu: http://blondie.bloga...real-thing.html

Radau kosmetiką su kainomis ir net siunčia į LT thumbup.gif , gal rimtai paišlaidauti žiauriai ir pabandyti blush2.gif : http://www.lovelula....dr_alkaitis.cfm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 18 birželio 2008 - 18:09
QUOTE(Rasma @ 2008 06 18, 20:02)

Radau kosmetiką su kainomis ir net siunčia į LT thumbup.gif , gal rimtai paišlaidauti žiauriai ir pabandyti blush2.gif : http://www.lovelula....dr_alkaitis.cfm

Jooooo.... g.gif Kad ir kaip norėčiau, tačiau ne viską galiu įpirkti iš Alkaičio.... verysad.gif
Tiesa, o ką manote apie Natura Serebrica? Reklamoje teigiama, kad atseit neturi konservantų.... g.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galėtumėt patarti kuri veido kosmetika labiau tinka mišriai (mėgstančioms kimštis poroms) veido odai - Sante, Logona, Madara, Weleda? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2008 06 19, 13:20)
Sveikos,
gal galėtumėt patarti kuri veido kosmetika labiau tinka mišriai (mėgstančioms kimštis poroms) veido odai - Sante, Logona, Madara, Weleda? Ačiū  4u.gif

Mano oda taip pat riebi, linkusi riebaluotis. Asmeniškai man - sante nepatiko, gal aš per daug naudoju, bet konsistencija tokia jo, ar kas ten, kad nesusigeria, veidas lieka blizgus. Logonos nežinau. Madaros kremą su spalva naudoju vietoj kremo pudros, patinka , net labai. O weledos man lb patinka serija su riešutais, labai gerai susigeria, neriebu, nors ir su vilkdalgiais patiko. Siūlyčiau weledą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2008 06 19, 13:52)
Mano oda taip pat riebi, linkusi riebaluotis. Asmeniškai man - sante nepatiko, gal aš per daug naudoju, bet konsistencija tokia jo, ar kas ten, kad nesusigeria, veidas lieka blizgus. Logonos nežinau. Madaros kremą su spalva naudoju vietoj kremo pudros, patinka , net labai. O weledos man lb patinka serija su riešutais, labai gerai susigeria, neriebu, nors ir su vilkdalgiais patiko. Siūlyčiau weledą mirksiukas.gif


Ačiū smile.gif Weledos su riešutais tai šitas?

O Madaros kremo su spalva, tokio nerandu i-nete... g.gif
Gal šitas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 19 birželio 2008 - 13:15
QUOTE(alter ego @ 2008 06 19, 14:11)
O Madaros kremo su spalva, tokio nerandu i-nete...  g.gif
Gal šitas?


taip, sitas mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, taip, mergaitės, šitie... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2008 06 19, 12:20)
Sveikos,
gal galėtumėt patarti kuri veido kosmetika labiau tinka mišriai (mėgstančioms kimštis poroms) veido odai - Sante, Logona, Madara, Weleda? Ačiū  4u.gif


daugelis merginu labai patenkintos Hauschkos priemonemis. as pati asmeniskai kol kas dar nebandziau blush2.gif mano oda riebi. esu bandzius Weledos, dabar baigineju Logonos ir bandysiu Madara ax.gif is bandytu, tai tiesa sakant, tiek Weleda, tiek Logona patiko, bet kol kas paciu paciausiu priemoniu neatradau.
Atsakyti