Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys ...:)

senoji tema čia sena tema

plepam toliau mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
kaži kada aš sulauksiu tokio žiedelio iš savo litopsų - gal ant pensijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 05 05, 08:38)
kaži kada aš sulauksiu tokio žiedelio iš savo litopsų - gal ant pensijos biggrin.gif

biggrin.gif visko gali but, ale pencija kokia džiuginanti butu mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisiregistruoju ir aš naujoj temoj 4u.gif Su klausimu, ne šiaip biggrin.gif
Mano sėjinukai senus "lapus" kaip ir nudžiovino, bet iš jų dar ne visai išlindo, na, vat taip (atsiprašau už tik tokią foto, bet daugiau kokybės neišlaužiau niekaip):
user posted image

Tai suku dabar galvą, ar jau pradėt juos laistyt, ar palaukt, kol tie nudžiūvę "lapai" visai nukris mastau.gif Šiaip neskubėčiau su laistymu, bet kai kurie nauji belendantys jau tokie pasiraukšlėję g.gif
Atsakyti
Kadangi atsakymo nesulaukiau, rojaus sodų forumuose irgi neišskaičiau nieko apie tokią padėtį, tai eksperimentavau.. Ėmiau ir tą pafotografuotą vazoniuką paliejau. Tai tiesiog pernakt paaugo ir tuos senus lapus numetė thumbup.gif Tai šian ir kitas rūšis analogiškoj situacijoj paliejau.
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2008 05 09, 11:11)
Kadangi atsakymo nesulaukiau, rojaus sodų forumuose irgi neišskaičiau nieko apie tokią padėtį, tai eksperimentavau.. Ėmiau ir tą pafotografuotą vazoniuką paliejau. Tai tiesiog pernakt paaugo ir tuos senus lapus numetė  thumbup.gif Tai šian ir kitas rūšis analogiškoj situacijoj paliejau.

thumbup.gif nu va, ir kitiem pravers išradimas mirksiukas.gif

mano beveik visi susitraukė ir suvyto per žiema... verysad.gif ir liejau, ir neliejau, bet neišgelbėjau, liko tik trys iš 20 verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džeinė: 09 gegužės 2008 - 14:13
QUOTE(Džeinė @ 2008 05 09, 15:12)
thumbup.gif  nu va, ir kitiem pravers išradimas  mirksiukas.gif

mano beveik visi susitraukė ir suvyto per žiema...  verysad.gif ir liejau, ir neliejau, bet neišgelbėjau, liko tik trys iš 20  verysad.gif

Tai čia toks ir išradimas irnesakyk.gif išsinėrus juos reik pradėt laistyt, tai tik tiek, kad nesupratau, ar jau tokia būsena - tai jau išsinėrę, ar ne dar.. Bet, matyt, kad taip, nes šįryt palaistyti toks jausmas kad irgi "pasipūtė ir paūgėjo", nes išlindo iš po sudžiūvėlių "lapų".
Mano irgi kai kurios sėjinukų rūšys sunyko dėl neaiškių priežasčių, liko tik po pora egzempliorių. Džiaugiuosi, kad savo išsvajotųjų raudongalvių karasmontana pasisėjau porą vazonėlių, nes viename tai irgi negausiai išliko jų.. O kitam - tai vos ne visi tebestovi. Tiesa, dar visko gali būti, bo dar neišsinėrė, vėliausiai pradėjo nertis..
Atsakyti
sveikos merginos

nusipirkau ir as litopsiuku,susizavejau jais pamacius zurnale straipsni,apie krutancius Afrikos akmenis wub.gif wub.gif wub.gif
pirkau Megos Snukuose,man ten patare juos savaite palaikyti namuose ir tik po to persodinti,dabar juos persodinus i kaktusu zeme,bet jie vargsiukai susirauksleje,tai dabar laukiu ar prigis jie ar ne g.gif perskaiciau Jusu senasias temas ir pagal Jusu patarimus trupuciuka su sauksteliu paliejau prie kiekvieno,o gal reiketu daugiau palieti g.gif dekoju is anksto uz patarima mirksiukas.gif
Papildyta:
dar mane labai sudomino parsisiuntimas is Cono paradis g.gif ar ilgai uztrunka uzsakymo pristatymas ir kokiu budu butu geriausias atsiskaitymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytiute @ 2008 05 09, 18:39)
sveikos merginos

nusipirkau ir as litopsiuku,susizavejau jais pamacius zurnale straipsni,apie krutancius Afrikos akmenis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
pirkau Megos Snukuose,man ten patare juos savaite palaikyti namuose ir tik po to persodinti,dabar juos persodinus i kaktusu zeme,bet jie vargsiukai susirauksleje,tai dabar laukiu ar prigis jie ar ne g.gif perskaiciau Jusu senasias temas ir pagal Jusu patarimus trupuciuka su sauksteliu paliejau prie kiekvieno,o gal reiketu daugiau palieti g.gif dekoju is anksto uz patarima mirksiukas.gif
Papildyta:
dar mane labai sudomino parsisiuntimas is Cono paradis g.gif ar ilgai uztrunka uzsakymo pristatymas ir kokiu budu butu geriausias atsiskaitymas g.gif

Sveika prisijungus prie litopsų augintojų 4u.gif Manau, kad neskubėk liet savųjų, luktelk, kol adaptuosis šiek tiek.
Iš conos pradise tikrai greit siuntinys atkeliauja - gal maximum per dvi savaites. Atsiskaityt, jei neklystu, galima kreditine kortele g.gif Aš irgi apie užsisakymą galvoju, nes persodinsiu greitu laiku metinukus savo, liks vietos dar po lempa, norėsis kažko... ax.gif
Atsakyti
Laba,
Ir as labai noreciau is Conos atsisiusti...Ypac domina dorotheae, hallii ir otzeniana...gal bus kokiu.... smile.gif
Bet kiek maciau, juos siuncia israutus? Tik augaliukas "nuogas"? Ar jie nesudziusta, jiems nepakenkia?
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2008 05 09, 18:52)
Sveika prisijungus prie litopsų augintojų  4u.gif  Manau, kad neskubėk liet savųjų, luktelk, kol adaptuosis šiek tiek.
Iš conos pradise tikrai greit siuntinys atkeliauja - gal maximum per dvi savaites. Atsiskaityt, jei neklystu, galima kreditine kortele  g.gif Aš irgi apie užsisakymą galvoju, nes persodinsiu greitu laiku metinukus savo, liks vietos dar po lempa, norėsis kažko...  ax.gif

dekui uz patarima ax.gif dar gyvi mano litopsiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 05 10, 14:04)
Laba,
Bet kiek maciau, juos siuncia israutus? Tik augaliukas "nuogas"? Ar jie nesudziusta, jiems nepakenkia?

Neko jiems schmoll.gif neatsitinka,tai supersukulentai thumbup.gif Mano vienas conas po kokiu 3 savaiciu net prazydo tongue.gif
Atsakyti