Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Apklausa: Kelintų metų Jūsų gražuolis BMW modeliukas? (131 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tikiuosi tokios temos nebuvo, tiesiog įdomu ar daug yra keliuose su šiuo smagiu automobiliu iš forumo "SM" smile.gif

Galėtume pasidalinti patirtimi, patarimais kur pigiau tvarko ir t.t. bigsmile.gif

Atsakyti
labai įdomu būtų išgirsti kur tvarkotės savo mašinas?
mes kol kas prie akropolio esančiame servize, o kitą savaitę vyras varys mašiną į bmw servizą diagnostikai tai įdomu ar verta ten važiuoti, gal yra kur kitur kokybiškai ir gerai sutvarko mašinas
Atsakyti
Labas.
As irgi vairuoju BMW. Į BMW servisą gal ir apsimoka varyti, bet man dar neteko. Tvarkiau paprastam servise. O siaip mašinukas tai labai fainas, aš juo labai patenkinta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gyvenime turejau 4 BMW, dabar vairuoju kt auto
Turejau 1982m. -314, chuliganke kabrio 1986- 325, kregzde 1997m. - 325 ir 2004 m. 530.
Visas auto turejau po vienerius metus kazkur, pirmoji 314 gavau dovanu kaip pirmaja auto, tai buvo pries 13 metu , nelabai atsimenu niuansus, bet varikli uzkale biggrin.gif veliau vazinejau su 325, labai patiko, buvo visa uztiuninguota nuo iki, laksciau kaip pasiutus su ja, dabar mielai palakiociau, tada gavau dovanu kregzde o veliau nauja, sviezia is salono penkta. Labai patiko, viena nerealiausiu auto kokia tik turejau, bet reikalas prispyre sia auto keisti i dzipa, aisku labai sunkiai su ja atsisveikinau, nes tik metus ar pusantru su ja pravazinejau. Jei nebutu tiek daug ju dabar gal visai ir noreciau pakartoti smile.gif
Papildyta:
beje autore neparase kokia ji turi BMW mirksiukas.gif
Atsakyti
Pati turėjau 1986m. 320 chuliganą - bet teko nedaug važinėti, vyro buvo smile.gif
dabar turime dvi BMW 318 abi, tik viena 92m. kita 2000m. aš su kregždute važinėju smile.gif pažeminta, labai nepatogu kai reik parkuotis, arba miegamuosiuose rajonuose kieman įsukinėti ( kabina apačią). vyras su naujasnia daugiau važinėjasi, nors jei toliau važiuoju imu naują nes su ja daugiau komforto tikrai reik pripažinti wub.gif
dedu naujasnės mašinos foto user posted image


Papildyta:
naujasnė komfortiškesnė. o senesnė greitesnė smile.gif
man patinka tik 3klasė - kitos nepatrauklios, nebent X3 arba Z3 smile.gif na bet tai tik svajonėse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 05 gegužės 2008 - 20:24
Sveiki,
vazineju antrus metus su 92m. bmw 318, labai gerai vaziuoja, taisiau vienakart pries 1,5 metu tanagroj, tai mokejau apie 1800 uz visas smulkmenas, labai rimtu gedimu nebuvo, paskui dar ten pat priekines kaladeles keiciau ir lempute viena plius pareguliavo auksti lemputes svietimo, tai apie 250 kainavo gerai nepamenu... sakyciau brangokai, bet daugiau problemu nebuvo, tik rudys po truputi lenda, net nzn ar cia jau ieskotis kitos, ar dar kokius metus pavazineti... nes daugiau kist i ja pinigu nebesinori...
pagrindinis minusas sakyciau tik parkuojantis, palyginus su mazesnem, nes prie darbo statau masina uzupy ir daznai randu gerokai uzstatyta ir tada sukiotis koki 10 min matuojant tarpus milimetrais....
Na bmw servisas man labiau asocijuojasi su naujesnio modelio bmw taisymu, niekada nesidomejau, tikrai butu idomu kokia nuomone isgirsti smile.gif
ir ar verta pirkti naujesne bmw, ar ieskotis kito modelio, dar galvoju apie mersedes-benz ta maziausia, neapsisprendziu doh.gif

Atsakyti
MB A klasės man ne itin žavinga, nors reikia pripažinti prieš įsigijant bmw318 aukščiau foto kur idėjau, svarstėme su vyru kokios aš sau norėčiau, tai rinkausi tarp MB A klasės ir jo kregždutės - labai džiaugiuos kad likau ties BMW 318 1992m smile.gif
nžn kodėl, bet šita markė labai man prie dušios smile.gif
Tik vat klausimas iškilo, gal žinote kur gauti rūko žibintus? arba dėkliukus juodus kad uždėti ir nebūtų iš vis tų lempučių apatinių?
Atsakyti
Sveikos. Aš vairuoju E39 1996 metų, 2,8 varikliukas. Tai mano pirmoji mašinytė. Kaune taisėme Rustedoj, bet man ten nelabai patinka. Paskutinį sykį sugebėjo neprašyti pakeisti tepalus ir dar kokį š... supylė. Net pikta. Teks prieš žiemą vėl pasikeisti į geresnius. O šiaip jau paskutinį sykį tai keitė kaladėles ir tvarkė važiuoklę, tai kainavo 1250 lt. Ir dar tikrai visko nesutvarkė, pradėjo girgždėt vairas, gali būti, kad jau pareina vairo kolonėlė. Ech. Na nereikia norėti, kad 12 metų senumo mašina būtų kaip nauja.

Gal kas žinote kur Kaune yra BMW išmanantys servisai? Bet kad ir labai nenuplėštų.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 06 gegužės 2008 - 08:59
del kauno nzn smile.gif ogogo koks varikliukas 2.8 smile.gif kiek ryja mieste ?
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 05 06, 12:08)
del kauno  nzn smile.gif ogogo koks varikliukas 2.8 smile.gif kiek ryja mieste ?

Mieste ~11 l, užmiestyje ~7 l. Vidutinės 9,5 l. Daugiausia važinėju užmiestyje.
Tokiai "karvei" tai 2,8 pats tas. Kiek skaičiau internete tai E39 geriausi varikliai yra 2,8 ir 3,0D, lyginant galios ir ekonomijos santykį. Pažįstamas turi 2,5, tai ryja tiek kiek mano, bet aišku galios mažiau tongue.gif
Atsakyti
na tai visai ne daug mano 318 ryja mieste 11 smile.gif naujasne ryja 12... irgi 318 (pas man benzinas)
Atsakyti
O ko tema numirė? g.gif
Atsakyti