Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

I DALIS

II DALIS

III DALIS

IV DALIS

Prašom toliau rodom savo darbelius, dalinamės idėjomis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 29 balandžio 2008 - 21:33
Pirmą kartą aš pirma naujuose namuose:)
Ačiū už naują butelįsmile.gif
Giriu visas kurios senos temikės pabaigoje pasirodė su darbukais, voratinklis, ir Princesinis gražūs:)
Atsakyti
Beskubėdama blush2.gif įvėliau klaidelių. Jau paprašiau moderatorės, kad pataisytų 4u.gif . Atsiprašau notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 04 28, 14:28)
Beskubėdama  blush2.gif įvėliau klaidelių. Jau paprašiau moderatorės, kad pataisytų  4u.gif . Atsiprašau  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif

nieko tos klaidos.Svarbiausia- idėjos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 04 28, 13:28)
Pirmą kartą aš pirma naujuose namuose:)
Ačiū už naują butelįsmile.gif
Giriu visas kurios senos temikės pabaigoje pasirodė su darbukais, voratinklis, ir Princesinis gražūs:)

perskaiciau sukirciavus pirma skiemeni ir ieskau kur ta bonka, po to dasuto kad apie buta kalba eina. biggrin.gif sekmes visoms mezgejelems. nespeju visu pagirt bet tikrai darbai nuostabus.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 04 28, 15:08)
perskaiciau sukirciavus pirma skiemeni ir ieskau kur ta bonka, po to dasuto kad apie buta kalba eina.  biggrin.gif sekmes visoms mezgejelems. nespeju visu pagirt bet tikrai darbai nuostabus.

drinks_cheers.gif oi čia geras, ir man taip pat gavosi perskaityt lotuliukas.gif Ai, galvoju, matyt, kažką praleidau, kad nesuprantu, apie kokį čia butelį kalba eina lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Ot tai merginos , uch jūs šelmės , vat jau jūsų mintys garbanotos:)))
Butelį tai namučius:)))
Atsakyti
oiiiiiii naujas BUTELIS lotuliukas.gif

ir kaip tik pabaigiau sali thumbup.gif
nors ziema jau senokokai pasitrauke, moheriukai nenusileidzia medvilnei 4u.gif pabaigiau dovana savo uosvienei gimtadienio proga, na nes laaaaabai prase doh.gif salis is norfinio moheriuko biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 30 balandžio 2008 - 18:33
labai grazu, labai rysku, tiks idealiai ir vasaros vesu vakara. jau kokia gera marti
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 04 30, 20:30)
labai grazu, labai rysku, tiks idealiai ir vasaros vesu vakara. jau kokia gera marti


aciux 4u.gif
nei cia tokia gera, nei kaaaaaa blush2.gif bet spalva ir man patiko thumbup.gif siulu dar liko, tai gal sakau ir sau dvyni toki nusiregzt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 30 balandžio 2008 - 19:41
[quote=dovyda,2008 04 30, 20:40]
Labai dailus salis,o spalva tokia grazi thumbup.gif Zinoma ,kad nusimegzk ir sau 4u.gif turetu labai greit nusimegzti mirksiukas.gif
Atsakyti
labai grazus pukuotukas ir ta spalvyte maaaaaaano thumbup.gif wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti