Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstantys pavėsį augalai

Turiu zemes lopineli kuriame saules beveik nera. Tiksliau labai mazai saulytes ten. Gal galetumet patarti kokias darzoves ir kokias geles galeciau ten sodinti. Labiau noreciau darzoviu, bet pasodinciau ir gelyciu. Aciu is anksto! 4u.gif
Atsakyti
Pavesyje augtų ,Viendienės,Melsvės taip pat Rododendrai.Pagalvojau g.gif gal ir špinatai augtų.
Atsakyti
Dar galiu papildyti: paparciai, irisai (ne lepus), lelijos (tradicines morkines), daugelis spygliuociu, siaip labai daug augalu gali augti paunksmeje, ir visada galima eksperimentuoti, jei kas patinka sodink ir tikekis kad augs, pvz rododendrai nemegsta saules, o as pasodinau kruma tokioje vietoje kur kiaura diena kaitri saule, na ir ka ne pirmus metus auga, zydi...
Sekmes, jei ka klausk 4u.gif
Atsakyti
Dar gerai auga žiemės ir gebenės.O dėl spygliuočių abejoju g.gif
Atsakyti
Paskaitykite čia:
http://www.sodai.lie...raipsniai9.html
Atsakyti
Na o jeigu kalbeti apie darzoves,o zemes lopinelis nedidelis, tai gali augti salotos, ridikeliai, o ir kopustas koks ankstyvasis augtu ir svogunai laiskams.Ir zirniai, jei ten nelabai tamsu, tik gal kiek derlius bus mazesnis. O krienams netgi patiks, jei kokiam kampe augs 4u.gif Tik aisku, morku geriau neauginti ir su pomidorais kazin kas teiseis smile.gif
Atsakyti
O pavesyje kokia zeme susa ar dregna.Ir koks pavesis, ar jis del medziu ,ar pastatas koks uzstoja sviesa?
Atsakyti
Aciu jums labai visoms uz atsakymus!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kai tema uzvedziau ilgai niekas neparase, tai paskui jau nebeuzejau blush2.gif Visgi ta mano ploteli saulute paliecia, tik uz krumo (labai jau ne vietoj jis ten, kitamet reiks raut lauk) nelabai tos saulytes yra, t ai ten sukisau kopustus, kurie labai neblogai auga. SIemet pirmi metai pas mane kai pati darza sodinu ax.gif Tai tai as juo dziaugiuosi, kiekviena diena nueinu apziurineju, apciupineju biggrin.gif Mano braske kazko braskiuku neduoda sad.gif issikerojo visa lapija, o uogyciu ner sad.gif Ir agurkus kai isnesiau laukan tai tokie susnytes patapo sad.gif Visa kita auga neblogai, tik jau laukiu derliaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano daržiukas irgi pavesyje, ir dar žemytė grynas smėliukas.... doh.gif
Bet nieko, susitariame mes su tais augaliukais, Užauga viskas ką su meile pasodinu...
Atsakyti
QUOTE(corsa @ 2008 06 12, 03:42)
Aciu jums labai visoms uz atsakymus!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif Kai tema uzvedziau ilgai niekas neparase, tai paskui jau nebeuzejau  blush2.gif  Visgi ta mano ploteli saulute paliecia, tik uz krumo (labai jau ne vietoj jis ten, kitamet reiks raut lauk) nelabai tos saulytes yra, t ai ten sukisau kopustus, kurie labai neblogai auga. SIemet pirmi metai pas mane kai pati darza sodinu  ax.gif  Tai tai as juo dziaugiuosi, kiekviena diena nueinu apziurineju, apciupineju biggrin.gif Mano braske kazko braskiuku neduoda  sad.gif issikerojo visa lapija, o uogyciu ner sad.gif Ir agurkus kai isnesiau laukan tai tokie susnytes patapo sad.gif Visa kita  auga neblogai, tik jau laukiu derliaus  lotuliukas.gif

Braskems gali buti per gera zeme todel jos i lapus davesi o ne i uogas, o su agurkais ir pas mene siemet nesamones vyksta.
Atsakyti
QUOTE(corsa @ 2008 04 15, 14:20)
Turiu zemes lopineli kuriame saules beveik nera. Tiksliau labai mazai saulytes ten. Gal galetumet patarti kokias darzoves ir kokias geles galeciau ten sodinti. Labiau noreciau darzoviu, bet pasodinciau ir gelyciu. Aciu is anksto!  4u.gif


astilbės neblogai žydi, gerai atrodo heucheros spalvotais lapais, ...anksti pavasarį - smulkiasvogūniai...,
Atsakyti
O gal kas pasakys ko pavėsį geriau nesodint?
Atsakyti