Įkraunama...
Įkraunama...

Raganės

QUOTE(kicia @ 2010 04 22, 12:40)
Sveikos, augintojos 4u.gif

Norejau pasiteiraut: ieskau tangutines raganes, taciau ja i nuolatine vieta tik rugpjuti-rugseji galeciau sodint. Gal kas zinot kur tokiu metu (vasaros pabaigoje) galeciau ju rast? Buciau dekinga uz info 4u.gif

Aš sėjau sėklytes, kai baigsis šalnos į pastovią vietą pasodinsiu. Šiemet ko gero jos didelės neužaugs, bet vistiek kažkada sulauksiu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau rasti keleta raganiu daigu pasodinimui prie nanmo fasado. Gal kuri galit pasidalinti?
Labai smagu butu gauti ryskiais dideliais ziedais zydinciu augaliuku wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš raganę nusipirkau Žalioj stotelėj, prieš savaitę pasodinau prie namo prietrytinėj pusėj , bet man atrodo, kad kažkokie lapeliai labai jau smulkūs jos. Pirkau kaip stambiažiedę, mėlyną, ant lapelio pavadinimas buvo tik chlematic daugiau nieko... Tai neįsivaizduoju kokio dydžio ji bus, ar reikės pjauti žiemai...
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 04 28, 12:08)
Aš raganę nusipirkau Žalioj stotelėj, prieš savaitę pasodinau prie namo prietrytinėj pusėj , bet man atrodo, kad kažkokie lapeliai labai jau smulkūs jos. Pirkau kaip stambiažiedę, mėlyną, ant lapelio pavadinimas buvo tik chlematic daugiau nieko... Tai neįsivaizduoju kokio dydžio ji bus, ar reikės pjauti žiemai...

Ir aš iš ten pirkau, irgi aišku, kad nieks neaišku... O neapšalė? Aš tai dar šiltnamy laikau, nakčiai agroplėvele pridengiu. Norėčiau lauke pasodint, bet šalnų bijau unsure.gif
Atsakyti
sendien maximoj maciau pirkti raganiu jau su sukrautais ziedeliais, kaina 20 lt gal zinot kur galima rasti pigiau?
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 04 29, 13:17)
sendien maximoj maciau pirkti raganiu jau su sukrautais ziedeliais,  kaina 20 lt  gal zinot kur galima rasti pigiau?

Maciau ir as Ermitaze..
Man jos pasirode geros bukles,buvo ir pasalusiu..bet apskritai neblogos..O dar uz 20 lt!!,grazus lapai..
kazin ar galima kur pigiau gaut,ir dar su sukrautais ziedais..

As su klausimu,pas mane nuo kovo viniojas "MULTI BLUE" ant palanges...kada jau galima lauk nesti sodinti?kad nenusaltu?geguzes vidury? o beje, jei pamulciuot su pusu zieve, na tam kad saknis saugotu..ar pakaktu?ar jie atliktu"saugojimo" funkcija? blush2.gif
Atsakyti
Aš jau pasodinus, nieko kol kas blogo nematau, išskyrus tai, kad vakar grįžusi iš darbo radau apleitusią nuo saulės. Palaisčiau, ir atsigavo, vakare jau lapeliai gražiai atrodė. Pas mane tai tokia žemė pusiau durpynas toj vietoj tai gal šaknim jau šilta ir pietinėj pusėj pasodinau beveik, tai visą dieną jei ten šilta. O dabar išsigandau, kad per anksti pasodinau... g.gif Bet man parduotuvėj sakė, kad pats laikas... Tik kažkaip man norėtūsi tų lapelių stambesnių... Gal vėliau bus...
Atsakyti
manau ,jog nėra per anksti sodinti , raganės jau kiša ūgliukus smile.gif
Atsakyti
Labas raganaitės smile.gif Turiu klausimėlį. Nusipirkau kovo pradžioje Maximoj raganės Piilu šaknį. Dabar ji pas mane jau paaugusi vazone. Laikau dar kambaryje.
Kada ją galima nešti į lauką? Kiek užauga per metus? Ar reikia ją žiemai nupjauti? g.gif Informaciją randu tik anglų k., bet aš ne labai ją "kertu" schmoll.gif Būsiu labai dėkinga už paaiškinimus. nes man raganės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano raganė apvyto, tikriausiai per karšta savaitgalį jai buvo... Pietinėj pusėj jokio pavėsio, tai bijau kad nukepė verysad.gif Kažin ar išgyvens...
Atsakyti
QUOTE(vilmelė @ 2010 04 30, 18:57)
Labas raganaitės smile.gif  Turiu klausimėlį. Nusipirkau kovo pradžioje Maximoj raganės Piilu šaknį. Dabar ji pas mane jau paaugusi vazone. Laikau dar kambaryje.
Kada ją galima nešti į lauką? Kiek užauga per metus? Ar reikia ją žiemai nupjauti?  g.gif Informaciją randu tik anglų k., bet aš ne labai ją "kertu" schmoll.gif  Būsiu labai dėkinga už paaiškinimus. nes man raganės  wub.gif  wub.gif  wub.gif

http://www.botanikos...u-gentys/ragane
Atsakyti
Labutis visoms,jungiuosi prie Jusu.Pasodinau 3 raganes smile.gif Andromeda,Julka,Piilu.Aplink jas (saknis)pasodinau po bakopa,kad saknys neperkaistu nuo saules.Kiek zinau manosios priklauso 2 grupei.Gal Lewwisia galetumet papasakot daugiau apie ju prieziura blush2.gif Pardaveja sake,kad kasdien paaugs po 10 cm,ar gali pirmais metais taip but ir ar zydes siemet?Krumeliai bus ne veslus siemet tikriausiai?Kaip reikes paruosti jas ziemojimui?Aciu labai uz atsakymus.
Atsakyti