Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimas

QUOTE(Droka @ 2005 07 26, 10:36)
ax.gif Tikrai Zolyno gatveje yra ir niekur nezadejo issikelti as pati pries dvi savaiteles dariausi tyrimus.


Nu geras g.gif O aš kai skambinausi jiems prieš kokius 3 mėn., tai sakė, kad išsikėlė į Karoliniškes. Gal ten buvo kita laboratorija?
Atsakyti
g.gif tai gal jie ir privacia laboratorija padare, nes butent Karoliniskese atrodo Bio tyrimai ar kaip ten, mano gydytoja ir siule, bet pasiskambinau ten kainos kosmines, o Zolyno as uz visus tyrimus (chlamidijas, mikoplazma, uroplazma) as mokejau tarsi 60-70Lt (tel.2340201, jeigu kam reikia pasiskambinkite ir suzinosite daugiau) mirksiukas.gif
Atsakyti
mingam, ash irgi pas vasarinukes pradejau... o deja, shtai kur turim susitikti. man liepos 21 atliko abrazija del nesivystanchio - pagal menesines buvo 9 savaites, pagal echoskopija - 5... savaite kaip sapne vaikshchiojau, dabar jau atsigaunu... tik po streso toks nuovargis, neisivaizduoju, kaip gali tu dirbti ir dar dvigubu kruviu.... ash prie darbu prisedu ir galva susisuka.
einu sheshtadieni pas gydytoja pasikalbeti apie gyvenima... gal jau ir ish kliniku bus atsiunte rezultatus...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2005 07 29, 17:15)
mingam, ash irgi pas vasarinukes pradejau... o deja, shtai kur turim susitikti. man liepos 21 atliko abrazija del nesivystanchio - pagal menesines buvo 9 savaites, pagal echoskopija - 5... savaite kaip sapne vaikshchiojau, dabar jau atsigaunu... tik po streso toks  nuovargis, neisivaizduoju, kaip gali tu dirbti ir dar dvigubu kruviu.... ash prie darbu prisedu ir galva susisuka.
einu sheshtadieni pas gydytoja pasikalbeti apie gyvenima... gal jau ir ish kliniku bus atsiunte rezultatus...

užjaučiu , Ragnez cry.gif
Atsakyti
Atsimenu tave Ragnez ir labai užjaučiu, ne iš tikro anksčiau prieš atsitinkant šiai nelaimei aš net neįsivaizdavau kad gali taip skaudėti, kad taip gali atsitikti nei iš šio nei iš to. Juolab kad tai nepirmas vaikas, bet skauda tikrai ne mažiau, bet vat kaip sakoma vistik pas moteris yra šeštas jausmas, man viskas lyg ir gerai buvo, nieko neskaudėjo, bet aš susigalvojau paprašyt savo ginekologės kad padarytų echo, kartu su vyru pasiėmę fotiką nuvarėm į ligoninę, sakiau nu tik pamatysi vaikuką (vaisiuką) fotkink fotkink.... deja deja pagal echo rodė mažesnį nėštumą 2-3 savaitėm, dingo noras fotkint, išėjom iš gyd. kabineto susinervinę, bet vyras vis guodė, kad gal pastojau prieš pat prasidedant kitoms mmm, viskas čia gerai, Echo darė penktad, nu o nuo pirmad. kai pradėjo tepti supratau kad negerai, labai čia kažkas negerai, nuo pirmad iki penktad (trečiad iškeliavo vaikelis, o penktad padarė abraziją) ta savaitė buvo pati blogiausia mano gyvenime, bliamba kiek žilų plaukų atsirado, svoris nukrito , nes nepameluosiu beveik visą saviatę pražliumbiau, ateinu į darbą ir tik pagalvoju apie visa tai ašaros pradeda riedėt ir nieko negaliu padaryt. Dar taip pajuodus gyvenime nebuvau. Bet žinai, šiandien lygiai 2 savaitės po abrazijos, jau biskutuką lengviau, aišku tas skausmas nepasimirš, ir visada šis vaikiuks bus mano antras, bet jau biski lengviau. O darbe teko arti, nes kolega išėjo atostogų, nebuvo kam vadovaut, gamyba sustoti negali... Bet iš kitos pusės darbo metu tikrai net nebuvo laiko kada galvoti apie save, gal tai buvo šiokia tokia terapija.
Apie tave vis paskaitinėdavau kovinukių pašnekesiuose, laikykis, tikrai labai gaila kad taip atsitiko. O kada tavo vyras iš užsienio grįš? Labai reikalinga vyro parama, ir reikia kartu visą tą skausmą praeit.
Prieš porą dienų gavau audinių, kurie buvo paimti po abrazijos atsakymą - priežastis neaiški, kaip ir daugumai kitų merginų ar moterų kurioms įvyko ta pati nelaimė, kai persileidau vaisius jau buvo žuvęs, nors trečiad ryte dar matė mažylio širdelę, o vakare jis iškrito cry.gif Kas dar buvo parašyta tam atsakyme, a, nėštuminiai pakitimai, nekrobiotiniai pakitimai, leukocitai, lofoblastas (nelabai įskaitau aš čia tuos gyd. keverzones). Sakė leukocitų ir normaliam nėštume būna, tad tirtis nuo virusų neverta, nors aš jau buvau pasiryžus, aišku kad ir privačiai. Prieš ir po persileidimo dariaus kraujo tyrimą - jis buvo geras, viskas normoj. Tik man ramybės neduoda vienas dalykas - kokią savaitę prieš nelaimę pradėjau aš kosėt, iš pradžių nedaug kuo toliau tuo tas mano kosulys stiprėjo, gėriau antibiotokus, nieko napadėjo - ar čia nebus koks mikoplazmos virusas (gyd. sakė kad toks mano kosulys- arba užsispazmavę bronchai arba gali buti tas virusas), o kiek žinau tas visusas įtakoja pakenkimus vaisiui.
oij kiek aš čia daug prirašiau, išsikalbėjau, dar gyd sakė kad už kokių 2-3 mėn vėl galime planuot vaikelį, spalį pas ją pasirodyt, ir pirmyn... Kontraceptinėm sakė nesisaugot, jei greitau laiku planuosim, nes kartais jos irgi įtakoja apsigimimus, sakė sukis brangioji kaip išmanai... mirksiukas.gif po abraz buvo praėję 9 dienos, žiūrėjo echo tai sakė gleivinės storis 4,1 mm, po mmm buna apie 4,5 o vaisingom dienom apie 16, tai sakė mmm laukti po kokių 4 savaičių, dar paėmė tepinėlį, reiks pirmad pasiskambint ar rado ten ką nors, ar geras.
Taiva, o dar vieno vaikelio tai noriu, dabar labiau nei bet kada, ir jei dar dėl šito abejojau, gal vėliau, t.t. nors vyras tai jau seniai, vos ne iškart po dukrytės gimimo svaigo apie antrą, tai jau dabar iš aš neabejoju, ir tikiuos kad šis išėjęs vaikiuks tikrai atsiųs Godytei brolį ar sesytę.
Ragnez, viskas turi būti gerai, nes kas išeina, tas turi grįžti, ir galbūt taip Dievulis tikrina mus, ko mes iš tikro trokštam ir norim. Laikykis brangioji.
Atsakyti
mingam, mudvi abi zhinom - viskas bus gerai smile.gif
guodzhiuosi ta mintim, kad shi gyvybe atejo pas mane ne gimti, o priversti padaryti senei atideliotus sprendimus smile.gif
Atsakyti
na va, gydytojai atrodo, kad uzhdegimas dar ne visishkai praejes, gimda dar padidejusi (nors ji sako, kad man po dvieju vaiku tiesiog gali buti tokia truputi didesne gimda, nes per echoskopa didelio uzhdegimo nesimato)... paeme tepinelius, paseli - vel savaite laukti atsakymo...

beje, norejau paklausti - kiek laiko jums po abrazijos tepliojo? man jau shiandien devinta diena, o dar nera visai shvaru... sako, kad del to pachio uzhdegimo...
Atsakyti
Man tepliojo penkias dienas, dvi paskutines čiut čiut užtekdavo kasdieninio įkloto, po to ypač vakare būdavo daug tokių gleivių, kaip per vaisingas dienas, bet labai daug, gydytoja sakė kad yra todėl, kad atsistatinėja gleivinė.
Po kiek laiko jūs pradėjot maudytis vandens telkiniuose, mes kitos sav, pabaigoj išvykstam prie jūros, po abraz bus praėję 3 savaitės, gal jau galėsiu maudytis? Kažkaip visai nesinori dar kokį uždegimą pasigaut.
Atsakyti
QUOTE(mingam @ 2005 07 31, 18:49)
Man tepliojo penkias dienas, dvi paskutines čiut čiut užtekdavo kasdieninio įkloto, po to ypač vakare būdavo daug tokių gleivių, kaip per vaisingas dienas, bet labai daug, gydytoja sakė kad yra todėl, kad atsistatinėja gleivinė.
Po kiek laiko jūs pradėjot maudytis vandens telkiniuose, mes kitos sav, pabaigoj išvykstam prie jūros, po abraz bus praėję 3 savaitės, gal jau galėsiu maudytis? Kažkaip visai nesinori dar kokį uždegimą pasigaut.



Man tepliojo apie savaitę, bet nedaug, praktiškai įkloto užtekdavo.
Pirmą kartą nusimaudžiau po 2,5 sav. Bet labai neilgai, praktiškai įšokau, perplaukiau truputį ir vėl į valtį. Maudžiausi skaidriame vandenyje, viduryje ežero, kad nebūtų sudrumsta, paskui po 3,5 sav. jau maudžiausi ilgiau, bet buvau įsidėjusi tamponą, kadangi krante vanduo buvo pakankamai sudrumstas.

Ragnez, o kaip tas uždegimas pasireiškia? Ar pati ką nors jauti?
Nes aš dar nebuvau pas gydytoją, gal ir man kas negerai, nors nieko nejaučiu, tik gleivių truputį daugiau...

tiesa, man po abrazijos praėjo beveik 5 savaitės, bet mmm dar nesulaukiu, o jau norėčiau, nes po pirmų mmm mus leido vėl planuoti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2005 08 01, 13:03)
Ragnez, o kaip tas uždegimas pasireiškia? Ar pati ką nors jauti?
Nes aš dar nebuvau pas gydytoją, gal ir man kas negerai, nors nieko nejaučiu, tik gleivių truputį daugiau...


nia, tame ir reikalas, kad nieko aishkaus nejauchiu ir kai sirgau nejauchiau - buvo temperatura, bendras silpnumas, nuovargio jausmas, bet visi buvo isitikine, kad del bakterinio faringito. o nei pilvo skaudejo, nei jokiu nenormaliu ishskyru nesirode...
dabar pilvas vis dar didokas (nors jis po antro gimdymo taip ir liko apvalainas), jei vaikai uzhsikaria - suskausta (nu bet tas manes nestebina...). ishskyru daugoka - bet ginekologe sake, kad chia del to, kad gleivine atsistatineja. tiesa, jauchiu kad bando ishlyst piengrybis, bet irgi nieko nuostabaus - beveik dvi savaites geriau antibijotikus...
Atsakyti
Sveikutės, žinau kad tai labai skaudi tema, bet manau kad visos tai patyrusios supras ir galbūt padės jo išvengti ilgai bandančioms pastoti ir jau tapusioms nestuke.gif
Aišku kiekviena iš mūsų naują temą skelbia norėdamos susirinkti informaciją ir atrasti kokių nors panašumų. Visoms sekmes ir duok Dieve lai nei vienos iš mūsų daugiau toks dalykas neaplankytų!
Atsakyti
Labukas smile.gif

pasiskaityk čia - gal ką naudingo rasi mirksiukas.gif
Atsakyti