Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (II tema)

Labutis Aneta---smagu ,kad musu gretos tankeja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Lauksim foto ax.gif ax.gif
Papildyta:
O cia mano darbelis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 09 16, 07:12)
Labutis Aneta---smagu ,kad musu gretos tankeja thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Lauksim foto ax.gif  ax.gif
Papildyta:
O cia mano darbelis

user posted image


Isdykele tavo darbeliai kaip visada thumbup.gif Negaliu atsigrozeti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!
Kur perkate tirpia plevelia ir kokia kaina?
Radau tik rankdarbiai.com 1m - 24 LT.
Gal yra kur pygiau???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 09 19, 14:48)
Sveikos merginos!
Kur perkate tirpia plevelia ir kokia kaina?
Radau tik rankdarbiai.com 1m - 24 LT.
Gal yra kur pygiau???? g.gif

aga, blink.gif tikrai - pabrango blink.gif doh.gif aš pirkdavau čia

va prisiminiau kad "Midaros" siūlų parduotuvės vadybininkė sakė jog galėtų tos plėvelės užsakyti, tik nžn po kiek pas ja kainuotų g.gif ir... reiktų dalintis (jei teisingai supratau) diiiidelį rulona mastau.gif

sūnus kompa virusu užkrėtė, tai tik darbe iki aparato dasikasiau, kada dabar pasijungsiu - mastau: neįsivaizduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2008 09 19, 13:48)
Sveikos merginos!
Kur perkate tirpia plevelia ir kokia kaina?
Radau tik rankdarbiai.com 1m - 24 LT.
Gal yra kur pygiau???? g.gif

Baik Tu irnesakyk.gif Kaune atpigo-po 7litukus metro plocio(skaidri)

Lauma -prazuvele nono.gif Rodyk greciau ka grazaus pridarei ax.gif
Atsakyti
Isdykele, tavo salikelis laaabai grazus wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

seniai besirodziau cia blush2.gif tai dar vienas mano darbelis
user posted image user posted image
user posted image
baltojo kopija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 22 rugsėjo 2008 - 18:56
Na merginos, sveikinu, jusu darbeliai........ truksta zodziu! wub.gif
Atsakyti
Na Norali----FANTASTISKA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Jau sakiau,bet vel pasikartosiu--ant juodo labai graziai ziurisi ,ir dar tie siuliuku spalviniai niuansai thumbup.gif thumbup.gif SAUNUOLE first.gif
Atsakyti
norėjau paklausti ne į temą , bet tuo pačiu ir į temą, gal kas turit daugiau info apie senilą, man pačiai labai įdomi technika ir dabar rašau darbą šita tema, bet apie šį grožį jau taip skūpai ką randu blush2.gif , tinka viskas nuo iki
Atsakyti
užsiėmiau labai rimtai paieškomis tai šiek tiek radau , 4u.gif
Atsakyti
Sveikute! Idomu but suzinoti, ka gero radai! Gal ka naujo! Pas mane ira kelios knygos, butum kauniete tai paskolinciau.O siaip tai jei reikia konkrecios informacijos, gal galeciau ka nors ir patarti! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 09 26, 09:56)
Sveikute! Idomu but suzinoti, ka gero radai! Gal ka naujo! Pas mane ira kelios knygos, butum kauniete tai paskolinciau.O siaip tai jei reikia konkrecios informacijos, gal galeciau ka nors ir patarti! 4u.gif

turi knygų leituvių kalba bigsmile.gif , aš kaune studijuoju dizaino fakultete ax.gif ir būnu per mėnesį du kartus doh.gif , radau daug pavyzdžių , o šiaip kažkokios info nelabai ax.gif , kaip viska suniveliuosiu pasidalinisu mirksiukas.gif
Atsakyti