Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(dontstop @ 2006 10 10, 17:02)
Šią savaitę Maximose siūlai po 2 lt/50 gr  bigsmile.gif
O aš kaip tyčia vakar prisipirkau jų be proto, kai dar buvo po 3 lt  doh.gif  Žiauriai permokėjau  verysad.gif
Papildyta:

SoJa, o kur galima įsigyti tokį skutantį daikčiuką ?  ax.gif



Aš prieš porą metų pirkau Maximoje. Tada jų visas konteineris buvo pastatytas, apie 3 litus kainavo. Toks nedidelis. Paskui mačiau ir tokių jau rimtų, didelių, bet man to mažiuko sočiai pakanka.
va Senukuose kelios nuorodos, kad būtų bent jau aišku apie ką kalba eina
http://www.senukai.l...id=000050711813
http://www.senukai.l...id=000050711814
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 10 10, 18:54)
Aš prieš porą metų pirkau Maximoje. Tada jų visas konteineris buvo pastatytas, apie 3 litus kainavo. Toks nedidelis. Paskui mačiau ir tokių jau rimtų, didelių, bet man to mažiuko sočiai pakanka.
va Senukuose kelios nuorodos, kad būtų bent jau aišku apie ką kalba eina
http://www.senukai.l...id=000050711813
http://www.senukai.l...id=000050711814

Ačiū, SoJa aciuks.gif Teko tokį daiktą Maximoj matyt, tik kažkaip nežinojau tiksliai kam jis skirtas blush2.gif Dabar tai jau tikrai įsigysiu thumbup.gif
Atsakyti
Gal klaipėdietės galėtų parašyti, kur Klaipėdoje yra specializuotos mezgimo siūlų parduotuvės?
Atsakyti
QUOTE(GUSTEE @ 2007 02 01, 15:12)
Gal klaipėdietės galėtų parašyti, kur Klaipėdoje yra specializuotos mezgimo siūlų parduotuvės?


Aš tai žinau šias : "Verpalai" - Taikos pr.10 (lygtai, šalia yra "Maxima"); "Vėjo verpstė" - Galinio pylimo 5; Burda parduotuvė - šalia senojo turgaus; pačiam turguj yra sėklų parduotuvė, tai ten prekiauja ir siulais; prie Vaikų pasaulio irgi yra siūlų parduotuvė ir dar Tilžės turguje yra dvi vietos kur prekiauja siūlais bigsmile.gif
Gal kas žino dar ???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 02 01, 15:58)
Aš tai žinau šias : "Verpalai" - Taikos pr.10 (lygtai, šalia yra "Maxima"); "Vėjo verpstė" -  Galinio pylimo 5; Burda parduotuvė - šalia senojo turgaus; pačiam turguj yra sėklų parduotuvė, tai ten prekiauja ir siulais; prie Vaikų pasaulio irgi yra siūlų parduotuvė ir dar Tilžės turguje yra dvi vietos kur prekiauja siūlais  bigsmile.gif
Gal kas žino dar ????  g.gif



Aga žinau ax.gif
Dar yra "Kire", o "Vėjo verpstė" tai čia ta parduotuvė prie senojo turgaus, kur prekiauja daikčiukais siuvėjoms ir mezgėjoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2007 02 01, 19:57)
Aga žinau ax.gif
Dar yra "Kire", o "Vėjo verpstė" tai čia ta parduotuvė prie senojo turgaus, kur prekiauja daikčiukais siuvėjoms ir mezgėjoms g.gif


taip, tai ko gero ta pati parduotuvė bigsmile.gif , nes ten ir audinių, ir sagų , ir siūlų visokių yra.
O "Kire" ar dar prekiauja siūlais ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 02 01, 20:21)
taip, tai ko gero ta pati parduotuvė  bigsmile.gif , nes ten ir audinių, ir sagų , ir siūlų visokių yra.
O "Kire" ar dar prekiauja siūlais ?  g.gif


Niu praeitais metais dar prekiavo, pirmame aukšte ax.gif
Atsakyti
prekiauja ir šiemet Kire smile.gif
Atsakyti
Gal kam idomu, Kaune ABC parduotuvej, Taikos 177a, prie baziu, kita savaite bus isparduodami trikotaziniai siulai, ivairiausiu spalvyciu. Sudetis 50% australiska vilna, 50% antipilinginis poliesteris. Kaina 1kg. - apie 12lt.
Atsakyti
Aptikau Vilniuj parduotuve, kuri prekiauja Vernito siulais. Kalvariju g. 43.
Siulai pas juos po 4- 4,5 Lt priklausomai nuo sudetis. Ir tikrai nemazas pasirinkimas. O siulai - thumbup.gif
Anksciau pirkdavau Vilniaus gatvej tokioj mazoj rankdarbiu parduotuvelej, tai pas juos tie patys siulai buvo po 6,8 Lt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svaja30 @ 2007 03 29, 14:57)
Gal kam idomu, Kaune ABC parduotuvej, Taikos 177a, prie baziu, kita savaite bus isparduodami trikotaziniai siulai, ivairiausiu spalvyciu. Sudetis 50% australiska vilna, 50% antipilinginis poliesteris. Kaina 1kg. - apie 12lt.



ar dar yra ispardavimas?

pries geru pora menesiu nusipirkau Kaune, ABC kid mocherio.....
pardaveja pasake, kad likuciai litu pigiau. Kaip griebiau - 6 vnt. Sekancia diena nuwaziuoju i parduotuve "geros akys", o ten kid mocher gal puse, o gal net visu litu pigesne..... lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauradr @ 2007 04 22, 10:35)
Aptikau Vilniuj parduotuve, kuri prekiauja Vernito siulais. Kalvariju g. 43.
Siulai pas juos po 4- 4,5 Lt priklausomai nuo sudetis. Ir tikrai nemazas pasirinkimas. O siulai -  thumbup.gif
Anksciau pirkdavau Vilniaus gatvej tokioj mazoj rankdarbiu parduotuvelej, tai pas juos tie patys siulai buvo po 6,8 Lt.  doh.gif



LABAI ACIU UZ INFORMACIJA, NES KARTAIS LABAI REIKIA IR NEZINAI, KUR RAST. 4u.gif
Atsakyti