Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Dalinamės patirtimi apie geriausius kirpėjus Vilniuje toliau
Atsakyti
Niu ką, buvau šiandien pas Tomą. Atėjau ir sakau darykit su mano plaukais ką norit lotuliukas.gif Kadangi mano plaukai buvo ganėtinai ilgi ir jau n metų taikytas tik vienas kirpimas (iškarpymas, o po kiek laiko atauginimas), tai sutarėm bent iki pečių tą ilgį sumažinti. Aišku į darbo pabaigą atsirado jauduliukas nes kirpo visą valandą o ir aš tokių trumpų plaukų neturėjau nuo pat vaikystės ax.gif Užtat rezultatu tikrai likau patenkinta, pati nežinojau kokio kirpimo noriu bet ką gavau tai man labai patiko wub.gif
Dabar planuoju pasidažyti, bet reikia atsirinkti kurioj kirpykloj naudoja geriausius plaukų dažus 4u.gif
Atsakyti
kažkaip maniau, kad geriausia dažytis, o po to kirpti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 11 27, 13:18)
kažkaip maniau, kad geriausia dažytis, o po to kirpti ax.gif

Tai aš neskubu visko iškart, o be to ir nežinojau šito g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 11 27, 14:18)
kažkaip maniau, kad geriausia dažytis, o po to kirpti ax.gif


o koks skirtumas?Na jei nueini vienu kartu tai ispradziu nudazo paskui plauna galva paskui dregnus kerpa,bet jei ne viena diena tai alieki,tai apsoliuciai jokio skirtumo nera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 11 27, 13:18)
kažkaip maniau, kad geriausia dažytis, o po to kirpti ax.gif

o man atvirkščiai atrodo g.gif be to, nusikirpus mažiau dažų reikia cool.gif topsecret.gif
Atsakyti
Eisiu rytoj i Bomonda pas Liuda, daug geru atsiliepimu girdejau, ziuresime.. ax.gif
Atsakyti
o rimdizus cia tas pats,kuris soka ten tam projekte?
Atsakyti
Taip
Atsakyti
Einu pirmadieni pas Violeta , salonas-Simona. Gal kas merginos jau buvote pas sita meistre? I kokia pinigeliu suma orientuotis :iki 150 ar virs 150? g.gif
Butinai pasidalinsiu ispudziais. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Diara @ 2007 11 30, 22:45)
Einu pirmadieni pas Violeta , salonas-Simona. Gal kas merginos jau buvote pas sita meistre? I kokia pinigeliu suma orientuotis :iki 150 ar virs 150?  g.gif
Butinai pasidalinsiu ispudziais. cool.gif

o ka planuoji daryti? jei tik kirptis, tai tikrai uzteks biggrin.gif as pvz pas Olga eidavau tai 60 lt mokedavau uz kirpima, o su dazymu man isejo 150 lt.. bet mano plaukai nera ilgi..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 11 30, 22:52)
o ka planuoji daryti? jei tik kirptis, tai tikrai uzteks  biggrin.gif  as pvz pas Olga eidavau tai 60 lt mokedavau uz kirpima, o su dazymu man isejo 150 lt.. bet mano plaukai nera ilgi..



As tik dazysiu, bet sruogom ir tikriausiai keleta spalvu. Negaliu i save ziureti, reikia ka nors pakeisti... Tai va ir galvoju kiek man tas malonumas kainuios ir ar pataikys meistre su spalvom...
Atsakyti