Įkraunama...
Įkraunama...

Help! Siuvinejimo pradžiamokslis

QUOTE(Lalabamba @ 2011 09 30, 12:56)
Mergaites, idekite, prasau nuoroda i pradziamoksli, ir nudziuginkit visas, to ieskancias...  mirksiukas.gif  4u.gif 

Dar noriu patarimu: dabar siuvineju principu "po viena spalva" ir man tas napatinka schmoll.gif  Gal turite kokiu "gamybiniu" patarimu/filmuku, etc. kaip siuvinejama keliom spalvom vienu metu, kai gaunasi lygus grazus issiuvinetas plotas, o ne padrikais spalvotais plemais po audini... ACIU  4u.gif

po truputi idedu ,nezinau ar pades ax.gif

http://www.tindirind...va-ir-originalu

http://vakareja.blog...o-kryzeliu.html

kaip tinkamai aptraukti darbeli

tempimas ant kartono

ir keletas pamokeliu is zurnalo

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 30 rugsėjo 2011 - 11:24
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 30, 12:22)
po truputi idedu ,nezinau ar pades  ax.gif



Aciu, kam reikia - tikrai pades 4u.gif

Dar noriu konsultacijos: Darbelio aprasymas:
Fabric:Linen or Evenweare 25 White
350w X 277h Stitches
Size:25 Count, 14wX11h in

ar as gerai suprantu, kad gaunasi 35,56X27,94 cm dydzio? Siuvinejau Aida14, tai kazkaip biski baugu "nugrybauti" su kitais dydziais ir medziagom... blush2.gif
Aciu atsakiusioms 4u.gif Tai greiaciausiai dekosiu tau, Uodegute.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 02, 13:43)
Aciu, kam reikia - tikrai pades  4u.gif

Dar noriu konsultacijos: Darbelio aprasymas:
Fabric:Linen or Evenweare 25 White
350w X 277h Stitches
Size:25 Count, 14wX11h in

ar as gerai suprantu, kad gaunasi 35,56X27,94 cm dydzio? Siuvinejau Aida14, tai kazkaip biski baugu "nugrybauti" su kitais dydziais ir medziagom...  blush2.gif
Aciu atsakiusioms  4u.gif  Tai greiaciausiai dekosiu tau, Uodegyte....   biggrin.gif

siuvinesi ant lino ,ir Evenweave,ar aidos ,jai skaiciuojant ant 14 aidos tai butu 63x50 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 spalio 2011 - 12:39
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 02, 13:38)
siuvinesi ant lino ,ir Evenweave,ar aidos ,jai skaiciuojant ant 14 aidos tai butu 63x50 cm.


Planuoju bandyt ant Eveweare 25. Tokiu atveju mano dydzio paskaiciavimas teisingas? Ar yra kazkokiu sunkumu ar reikia kazka special zinoti dirbant su Evenweare?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 02, 14:40)
Planuoju bandyt ant Eveweare 25. Tokiu atveju mano dydzio paskaiciavimas teisingas?  Ar yra kazkokiu sunkumu ar reikia kazka special zinoti dirbant su Evenweare?

4u.gif

Evenweave trumpiau ewas ax.gif na ant jo siuvinejus kol kas nesu,tad pasakyti negaliu ax.gif

paklaust gali siuvinejimas kryzeliu temoje apie tai ,ten tau greiciau atsakys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 spalio 2011 - 12:48
O ar buvo kur ideta info kaip daromi skirtukai knygoms? As kazkaip nerandu... ax.gif
Gal kas apsvies? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Mamytės, HELP !!!!! Nežinau ar aš į temą, bet jau nebežinau kur kreiptis blush2.gif . Man labai reikia informacijos apie peltakiavimą. Žinau kad jos yra knygoje "500 SIUVINĖJIMAS", bet aš jos niekur nerandu. Gal kuri turite ir galite būtent tuos lapus nuskanuoti ???? Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

labai atsiprašau, jei pakartosiu klausimą, bet šiuo metu turiu kalną sceninių kostiumų dar pabaigti, ir visai nebeturiu laiko skaityti visos temos...

Tai štai priėjau prie vieno kostiumo papuošimo, siuvinėju tokiais plokščiais blizgančiais skrituliukais su skylute viduje.
Aišku, darau, kaip suprantu, bet įtariu, kad yra koks normalus būdas...

Gal kas galėtų man patarti ax.gif 4u.gif

mano būdas - užkabinu medžiagos, perveriu iš apačios tą skrituliuką, tada apsiuvu jį iš vienos pusės, ir iš kitos, kad prisispaustų prie medžiagos, bet gal yra kokia spartesnė technika?..
Atsakyti
sveikos,
gal kas galėtų pasakyti kaip vadinasi tie spurgeliai kur prie audinio krašto siuvasi... net googlėj negaliu atrasti, nes "spurgeliai" tik spurgas išmeta g.gif
o gal kas ir angliškai žino?
ačiū
Atsakyti