Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk pati...kvepalus!

QUOTE(rastafarinas @ 2012 08 08, 10:11)
Laba visoms smile.gif
Mano bandymai dar visai pirminiai [pre-school, sakyčiau biggrin.gif], ir ne visai kvepaliniai, bet smilkalus turbūt galima priskirt prie parfumerijos? Na, prie kvapų tai tikrai biggrin.gif. Ypač, kad Rytuose (Indijoje, Arabijoje) moterys kartais taip ir kvėpinasi: apsismilko.
Taigi, šiandien išbandžiau tikrosios miros, benzoininės dervos ir bosvelijų [frankincenso] dervos kvapus iš KN smile.gif. Štai kaip gražiai rūksta:
user posted image
Mira nustebino lengvumu [tikrai įsivaizdavau ją sunkesnę smile.gif], benzoininė derva pakerėjo švelniu saldumu, o štai frankinsensas tai tikroji bažnyčia biggrin.gif - stipri, pakanka mažo trupinėlio, ir visi namai užkvipę wink.gif.
Ir ką - einu tęsti/gilinti žinių toliau, nes tai ką aš čia, kol kas...  biggrin.gif
-Tiesa, paskaičiau, kad Bosvelijų dervos gali būti dedama į kavą, arba ja galima kavutę apsmilkinti smile.gif

Sveikinu su puikiais bandymais 4u.gif
Aš smilkalų niekada nebandžiau dar daryti, nebent oro gaiviklį purškiamą, difuzorių su lazdelėmis, prieš kalėdas dariausi mišinį, kurį lašindavau į aromatinę žvakidę.
Dabar jau taip įsijaučiau į kvapus, kad net dezodorantą ar šampūną gamindama nepasitenkinu 2-3 ea ir jų terapiniu poveikiu, bet stengiuosi kad net ir jie būtų parfumeriškai man tinkami biggrin.gif . Juk neiškvėpinsiu tiek kvepalų, kiek turiu noro gaminti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 08 08, 20:45)
Sveikinu su puikiais bandymais 4u.gif
Aš smilkalų niekada nebandžiau dar daryti, nebent oro gaiviklį purškiamą, difuzorių su lazdelėmis, prieš kalėdas dariausi mišinį, kurį lašindavau į aromatinę žvakidę.
Dabar jau taip įsijaučiau į kvapus, kad net dezodorantą ar šampūną gamindama nepasitenkinu 2-3 ea ir jų terapiniu poveikiu, bet stengiuosi kad net ir jie būtų parfumeriškai man tinkami biggrin.gif . Juk neiškvėpinsiu tiek kvepalų, kiek turiu noro gaminti  rolleyes.gif


Neringa,

- Ačiū už idėją apie difuzorių su lazdelėmis smile.gif. -O gal net kokią nuorodą žinote, kaip ką kuo skiesti? Ir kokias lazdeles naudojot? [ru ir eng tinka smile.gif].
(Pati vis norėdavau, tačiau nesiryždavau pirkt 'fabrikinių' - tiesiog garindavau eterinius aliejus ant tokios spec. lempelės smile.gif).

O jūs jau kaip pažengusi... Šampūnas, dezodorantas - skamba taip sudėtingai! [na, man čia turbūt biggrin.gif]. Ypač šampūnas.

Pati kol kas "stoju" ties smilkalais - bandysiu pasigilint daugiau, nes labai jau skanu tie kvapai su dūmelio priemaiša smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2012 08 08, 23:00)
Neringa,

- Ačiū už idėją apie difuzorių su lazdelėmis smile.gif. -O  gal net kokią nuorodą žinote, kaip ką kuo skiesti? Ir kokias lazdeles naudojot? [ru ir eng tinka smile.gif].
(Pati vis norėdavau, tačiau nesiryždavau pirkt 'fabrikinių' - tiesiog garindavau eterinius aliejus ant tokios spec. lempelės smile.gif).

O jūs jau kaip pažengusi... Šampūnas, dezodorantas - skamba taip sudėtingai! [na, man čia turbūt biggrin.gif]. Ypač šampūnas.

Pati kol kas "stoju" ties smilkalais - bandysiu pasigilint daugiau, nes labai jau skanu tie kvapai su dūmelio priemaiša smile.gif.

Difuzorių pirkau Arome-zone, čia: http://translate.goo...b4qBlLJAK2QpTjA. Vėliau esu pirkusi YSKU parduotuvėje pripildytą, su pridėtomis lazdelėmis. Išpyliau ten buvusį skystį, gerai išploviau ir pripildžiau savo kvapo biggrin.gif
Az yra ir receptukų, pasinaršyk su vertėju, įmanoma suprasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2012 08 09, 21:11)


Ačiū smile.gif
Atsakyti
Dūmelis koks viliojantis... bigsmile.gif Ech gaila, mano šeimynykščiai ant smilkalų nepasirašo, jiems smirda, kosėt nuo dūmų pradeda. Porą kartų pabandžiau pasmilkyt frankinčensą ir užmečiau šitą reikalą. Gal persistengiau, per daug buvo... Ir paderint reikės kai nieko namie nėra. Dūmai išgaruos, o man malonus kvapas liks. biggrin.gif
Dar nebuvau smilkalų gaminimo pamokėlėj KN, tai neišmanau gamybos plonybių. Rudenį reikės kažkaip ten nulėkti, o dabar knygos laukiu, gal bent kas smegeninėj prašviesės.
Vakar vėl dariau kietus kvepaliukus. Patenkinta, žinoma dar matau ką reiktų taisyt, bet ir kvapas ir jo trukmė man patinka. Rožės, medžiai ir tamanų aliejus - įsimylėjau šitą kompoziciją. Ne visai tiesa kad natūralūs kvepalai laikosi 2-4 valandas, viskas priklauso nuo naudojamų medžiagų, kaip jas suriši, kaip užfiksuosi, kame tirpinsi, na ir kiek tepsi. Ant rankų pasitepiau vakar, gana gausiai, tai kvepia iki šiol, ir net lova, pagalvė prisigėrė to kvapo - iš ten jis niekur dar ilgai nedings. Kad galėčiau visa taip kvepėti, dar noriu kūno sviestą taip iškvėpintą pasigamint, tik sprendžiu problemą kaip padaryt ne kremą, bet sviestą labiau kreminį ir drėkinantį. Galima žinoma kremą, tik kažkodėl užsimaniau sviesto... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 08 11, 08:34)
Dūmelis koks viliojantis... bigsmile.gif
Dar nebuvau smilkalų gaminimo pamokėlėj KN, tai neišmanau gamybos plonybių. Rudenį reikės kažkaip ten nulėkti, o dabar knygos laukiu, gal bent kas smegeninėj prašviesės.


Labas smile.gif

Tai gal susitiksim? smile.gif Planas yra, bet, neprešokęs griovio, taip sakant, nieko nesakyk biggrin.gif .
Kol kas aš DIY, pagal save ir Internetą smilkau smile.gif.
PS. O knyga apie smilkalus? Įdomu kaip... Gal galėtumėt parekomenduoti ir man ką nors? smile.gif

- O kietieji kvepalai labai intriguojantis dalykas. Čia iri KN išmokote? Labai imponuoja. smile.gif [bet man dar per aukštos materijos biggrin.gif].


Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2012 08 13, 07:41)
- O kietieji kvepalai labai intriguojantis dalykas. Čia iri KN išmokote? Labai imponuoja. smile.gif [bet man dar per aukštos materijos biggrin.gif].

Rastafarinai, ar skaitėt Mandy Aftel knygą "Essence and Alchemy"? Ten rasit puikių ir labai suprantamai parašytų receptų, kaip pasigaminti kietuosius kvepalus (ir ne tik). Apskritai, ši knyga yra geriausias pradžiamoksklis visiems, kurie domisi natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(margot @ 2012 08 26, 11:04)
Rastafarinai, ar skaitėt Mandy Aftel knygą "Essence and Alchemy"? Ten rasit puikių ir labai suprantamai parašytų receptų, kaip pasigaminti kietuosius kvepalus (ir ne tik). Apskritai, ši knyga yra geriausias pradžiamoksklis visiems, kurie domisi natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis 4u.gif


Ačiū, Margot!
- Einu ieškot šios knygos smile.gif.
4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as gal nelabai i tema, bet gal zinot kur Siauliuose arba internete nusipirkt ivairios talpos atomaizeriu? Sakau, jei gaminates kvepaliukus, tai reikia juos ir i kazka supilstyt, o patogiausia aisku atomikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varinka @ 2012 09 20, 17:49)
Sveikos, as gal nelabai i tema, bet gal zinot kur Siauliuose arba internete nusipirkt ivairios talpos atomaizeriu? Sakau, jei gaminates kvepaliukus, tai reikia juos ir i kazka supilstyt, o patogiausia aisku atomikai smile.gif

Gali pilti į tamsaus stiklo buteliukus ir naudoti purkštuką. Kvepalams buteliukus siunčiausi iš aromarti.ru ir az 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz info, bet as nesiruosiu ju gamint, tiesiog 100ml turimu kvepalu noreciau dar i 50ml atomika nusipurkst, pasidalint su drauge biggrin.gif radau dar info, akd Koslita prekiauja atomikais, bet neturi jie el-parduotuves tai kazin ar sius...o gyvenu ne Vilniuje.
Atsakyti
Sveikos merginos, ar vis dar yra šioje temoje dalyvaujančių? Norėčiau atnaujinti temą, nes pačiai maga pasigaminti kokius nors prabangius a la Channel smile.gif
Atsakyti