Įkraunama...
Įkraunama...

Berlynas

Norėčiau aplankyti berlyna su vaiku, 7 metų.Ka rekomenduotumete pamatyti?
Kelionė būtų pavasarį , kai apšils oras.
Atsakyti
Planuoju vasara su vaiku aplankyti Berlyno Zoo. Ka dar ten galima butu pamatyti vaikui per trumpa kelione?
Atsakyti
Man irgi labai aktualu thumbup.gif Važiuosiu 3 dienom su 5 metų dukra. Vieną dieną noriu į zoologijos sodą (kiek žinau ten visos dieos reikia?), kitą dieną ar pusdienį norėčiau apsišopinti (važiuosiu kaip tik per išpardavimus ax.gif smile.gif ) O ką daryti dar vieną dieną ar pusantros dienos?
Galvoju apie atradimų ir technikos muziejų Labyrinth (kažkas panašaus smile.gif ) ir apie gamtos ar kokį ten muziejų, kur yra dinozauro griaučiai ir dar apie legoland discovery centrą? Kur įdomiausia/vertingiausia nueiti?
Kas gali dar ką nors pasiūlyti, būtent veiklos su 5m. mergaite?
Atsakyti
Aš tai jei darkart važiuočiau į Berlyną (vargu tik ar teks), tai labai norėčiau pamatyt Berlyno požemius, yra spec ekskursija, na visi ten Hitlerio bunkeriai ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 10 14, 22:09)
Aš tai jei darkart važiuočiau į Berlyną (vargu tik ar teks), tai labai norėčiau pamatyt Berlyno požemius, yra spec ekskursija, na visi ten Hitlerio bunkeriai ir t.t.  ax.gif

O manęs vat tokie dalykai nedomintų. Norėčiau Kalėdines muges pamatyt...karšto vyno išgert.....kepto obuolio paragaut....ech, gal ir išsipildys mano svajonės...žinot, viskas nuo svajonių ir prasideda laugh.gif o užsibaigia pokelioninėm depresijom unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 14 spalio 2007 - 21:12
Vokietija labai didelė ir graži,lankytinų vietų labai daug. Mane domintų TIK Berlynas,nes skristume lėktuvu su vaiku, ir daugiau niekur bastytis nenoriu.Hitlerio bunkeriais savo jautraus vaiko irgi nenoriu gasdinti. Aplankytume Berlyno Zoo, dar kazka ka spetume per 2 dienas. Berlyne nebuvau, jokio supratimo apie miestą neturiu,todel prašau visų patarimų. Ir dėl viešbučio noreciau informacijos. Reikia nebrangaus padoraus viešbučio pačiam mieste,gal net arciau Zoo parko ar pan.
Labai dėkoju iš anksto,
linkiu visiems gerų kelionių.
Atsakyti
Tai vat, susižinojau,kad Vokietijoje Kalėdinės mugės nuo Advento pradžios prasideda , taip kad Gruodžio 7 jau tikrai bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Lekiu ir aš į Berlyną gruodžio pradžioj, 5 dienom.. man jau čia beveik tradiciškai gaunasi, kad visada gruodžio pradžioj biggrin.gif ax.gif

QUOTE(idile @ 2007 10 29, 14:58)
O as laukiu pasakojimu apie tas kaledines muges..kurioj vietoj Berlyno jos vyksta?kur deretu nulekti 5-10d.? seip daug kur esu buvus bet per svenciu martatona neteko  ax.gif

aš buvau gruodžio 2-6 prieš 2 metus, tai kalėdinių mugių buvo daugelyje Berlyno vietų, visur kvepėjo imbieru, cinamonu ir kalėdiniais meduoliais... nu ir, aišku, vokiškom riebio dešrom lotuliukas.gif ir miestas jau buvo gražiai papuoštas. Šiaip viena didžiausių mugių buvo centre, prie Kaiser Vilhelm bažnyčios..

Šiais metais vėl Berlyne būsiu 2-7 dienom... ech.. jau kaip laukiu... rolleyes.gif

Idile, va čia pažiūrėk Aurėjos fotoreportažą apie Kalėdas Berlyne, labai gerai ir aiškiai parašyta apie muges ir kur jos būna.

QUOTE(idile @ 2007 10 30, 17:43)
o as jau uzsisakiau bilietelius 2-7 dienom  wub.gif  neatsilaikiau po aurejos pasakojimo  ax.gif  beje, kur uzsisaket apgyvendinima?  ax.gif

oo, tai matyt tuo pačiu lėktuvu skrisim, jei irgi iš Vilniaus ... rolleyes.gif mirksiukas.gif
O viešbutį irgi kaip tik mes vakar jau užsisakėm. Dvivietis kambarys 39 eurai nakčiai, labai arti centro, taigi, manau, tikrai ok kaina. Berods Metropolitan hansa vadinas unsure.gif
Atsakyti
Gal pravers http://www.berlinsou...ywords=Produkte
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 11 06, 20:18)
Idile, labas smile.gif
Ar jau užsisakėte viešbutį su drauge? Ar brangų? Ar jis toli nuo centro? Aš galvoju irgi į Berlyną traukti porai dienų (Gruodžio 2-3 dienoms), nes turiu nemokamą kuponą ax.gif  unsure.gif

Tai gal....sakau....gal...gal galima prisijungt?  blush2.gif ar jau per vėlu? biggrin.gif

kadangi buvau biski apsirgus ir nete mzai lankiausi tai pastebejau toki bajeri, ar galejau ka nors blogai uzpildyti, nes tikrai taip neturi buti, kad kai ieinu i savo uzsakymus su lektuvo bilietais ir ten nera mano uzsakymo? g.gif
baigiu nusisauti, nebezinau kaip visur suspeti.. dar kviecia i Danija per sventes, bet cia su masina vaziuotume, tai del bilietu problemu nekiltu... kiti draugai kviecia i Londona atvaziuoti, o ne i Berlyna tom dienom.. kazkoks absurdas vyksta... jauciu oras mane neigiamai veikia ir darbas, kai reikia be iseiginiu varyt kaip baltam negrui unsure.gif
Atsakyti
paminesiu dar viena ispudinga pastata: Berliner Dom,tai evangeliku katedra
idedu nuotraukas is 3 pusiu ax.gif

is priekio,Lust Garten(linksmybiu sodas)matos
user posted image

is desines puses(gatves puses)
user posted image

is kaires
user posted image

Butent toje vietoje mes plaukiojome laivu Spree upeje(nuo cia prasidejo ekskursija upe) ir apziurinejome issidesciusius izymiausius pastatus wub.gif paliko dideli ispudi

Griztame atgal i katedra,cia matos vidus:nuostabaus grozio altorius

user posted image

user posted image

galima uzsikelti i katedros virsu,pesciomis,nuo katedros stogo vaizdas Berlino nerealus wub.gif

Katedros kaireje uz keliu metru ,Lust Gartene stovi Das Alte Museum
Aplamai cia vienas prie kito prasides ivarus muziejai,nuo Nationalgalerie iki Pergamonmuseum

Das Alte Museum
user posted image

Katedroje nusileidus i rusi rasit ivairus karaliu ir kitu kilminguju karstus(kokie 100 karstu tai tikrai,mes nespejom visu apziuret)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 12 lapkričio 2007 - 04:56
Esant netoli Berliner Dom,galima aplankyti(cia jau vaikams labai patiktu)SAS Radisson(stovi Berlino Katedros galineje puseje)

user posted image

SAS Radissone viesbutyje esanti akvariuma.
25 metru dydzio,1 tonos talpos vandens,2 500 tropiniu zuvu

user posted image

sis akvariumas yra paciame viesbucio hole,eiles didziules prie kasos
su liftu is leto akvariumo viduje kylama ir leidziames,pojuciai nuostabus wub.gif

tik nebijokit ieiti viesbuti,nes lietuvaiciai baikstus,pamate prabangia aplinka,turtingus svecius,pasijute nepatogiai,iseina,net neatsirade kasos(bent jau mano drauge taip pasielge).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 12 lapkričio 2007 - 05:21