Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

QUOTE(PUPA13 @ 2009 10 30, 14:21)
Paskutinius du metus egle puosiau pliusiniais zaisliukais ir lelytemis(yske buvo pirkti),kabinau dziovintais apelsinis,nu man tai  wub.gif miela tokia budavo eglute.O siais metais bandysiu nertom snaigutem,nelabai ju moku nerti tai tik 2 rusiu bus ir nertais angeliukais,kuriuos apnersiu auksiniu siulu.Beabejo bus ir dziovintu apelsinu,bei cinamono lazdeliu. 4u.gif

O kaip tuos apelsinus džiovinate, gal turite foto? blush2.gif
Atsakyti
Visai paprastai,supjaustai apelsina griezineliais ir sudedu ant radijatoriaus,dar patiesiu popierini ranksluostuka.Ir jie sau dziusta,kartais pavartau.Kitos orkaiteje dziovina,bet as sito nebandziau.Siaip galima ir greifruta ir citrina dziovinti.Tokius darbelius jau galima pradeti daryti.Dar sudziovinta apelsina ir cinamono lazdele dejau prie dovanos,kaip dekoracija.Labai graziai atrode wub.gif
Atsakyti
Gal kas jau zino kokios siemet bus eglutes puosimo mados?
Atsakyti
O sakykite is kokiu siulu nerete tuos senius salcius,kaip suprasciau tai lyg tokie storesni nei tie vadinami irisai blush2.gif
Atsakyti
Aš nėriau ir iš storesnių ir iš irisinių.. Abeji išėjo normaliai, bet man asmeniškai mielesni tie iš storų siulų ax.gif
Atsakyti
Nu ir man atrodo,kad is storesniu turetu buti tokie siltesni ax.gif ,reiks pabandyti koki vakara,nes jau labai mieli tie senukai atrodo wub.gif
Atsakyti
Merginos, tuos senukus aš nėriau iš akrilano. Nuo labai seniai turėjau visokių spalvų akrilano, tai sugalvojau kaip panaudoti jį. Sudėjau po kelis siūliukus, ir prinėriau seniukų... Gavosi tokie purūs, mieli... Ir siūliukai sunaudoti, ir labai gražu, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 04 lapkričio 2009 - 08:22
turiu apie penkis desetkus vyno buteliu kamsciu

mastau , kaip galima butu is ju kokius zaisliukus pagaminti. gal turit ideju?
Atsakyti
labai gražu, galvojujuos ant atvirukų klyjuoti?
Atsakyti
O kur galima gauti karoliuku is kuriu padarytos senio salcio akys ir nosis? Siandien bandziau viena nusinerti, bet jie labai mazi gaunasi, ane?
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 11 04, 19:32)
O kur galima gauti karoliuku is kuriu padarytos senio salcio akys ir nosis? Siandien bandziau viena nusinerti, bet jie labai mazi gaunasi, ane?


Rankdarbių, siuvimo reikmenų parduotuvėse.
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2007 10 21, 23:04)
Gal kuri moka gražiai megsti? Galima mielų "žaisliukų" prisigalvoti smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Merginos, gal kuri turit kažkokią panašią (arba tokią) schemą šitų mieliakų wub.gif ? Nusprendėm su mama daryti, bet neprošal ir schemutė būtų.
Atsakyti