Įkraunama...
Įkraunama...

Cepelinai iš virtų bulvių

o gal kuri meginote gaminti cepelinus su latviska tesla skirta cepelinams, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 05 28, 09:49)
o gal kuri meginote gaminti cepelinus su latviska tesla skirta cepelinams, aciu 4u.gif

atsakysiu paskubejus uzklausti, isiro cepelinai, dejau kelias zalias bulves taciau ka pietus gabaliukais, tad siulyciau neeksperimentuoti su latviska tesla 4u.gif
Atsakyti
cepelinai vienas mano mėgstamiausiu patiekalu thumbup.gif . pati ju gaminti, deja, nesiryztu, kadangi daug terliones, be to verdant gali sutizti, suirti... ax.gif
taciau siandien paskaitinejau sia tema ir nusprendziau artimiausiu metu pabandyti pati juos issivirti. tikekimes pavyks. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pone @ 2010 05 30, 16:18)
cepelinai vienas mano mėgstamiausiu patiekalu thumbup.gif . pati ju gaminti, deja, nesiryztu, kadangi daug terliones, be to verdant gali sutizti, suirti... ax.gif
taciau siandien paskaitinejau sia tema ir nusprendziau artimiausiu metu pabandyti pati juos issivirti. tikekimes pavyks. thumbup.gif

na tikekimes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2004 01 12, 14:03)
essen.gif

Virtų bulvių cepelinai
Apie 10 bulviu išverdam su lupenom, dar karštos nulupamos ir sutrinamos arba dar geriau, kai sumalamos per mėsmalę. Idedame 4-5 šaukštus miltų, 2 kiaušiniai, pasudom ir gerai išminkom.Užverdam vandenį, aš į vandenį  dedu  dar šaukštą krakmolo. Is tešlos padarom paploteli delno dydzio, i jo viduri idedama įdaro.
Įdaras pagal skonį:
- smulkiai pjaustytas rūkytas kumpis;
-malta mėsa su prieskoniais ir smulkiai pjaustytais svogūnais, man dar patinka ne malta, o smulkiai sukapota;
-grybai apkepti su svogūnais;
-varškė ir ttttt.......
sulenkiam pusiau ir užspaudziam kraštus, sudedam i vandenį,  verdam kol iškils į vandens paviršių.Valgom su spirgučiais ir (arba) grietine.

essen.gif


NESAMONINGAS RECEPTAS. Kiausiniu ir miltu det is vis nereikia nes gaunasi kazkokia tiurle o ne cepu tesla.
Atsakyti
QUOTE(*Passion* @ 2009 05 14, 22:20)
va cia tai nesupratau, bet driso visa sita pavadinti lietuviskai cepelinais  blink.gif 
http://www.youtube.c...h?v=MFgygJKtE8E

tipo moteris kur gamino lietuviu kilmes... tai matosi, kad tik kilmes  doh.gif   blink.gif


Cha cha, koks video biggrin.gif taip "nezgrabiai" minkančio žmogaus dar nesu mačiusi...
Čia daug prirašyta apie virtų bulvių ir apie tarkuotų bulvių cepelinus...
Vienas svarbus dalykas, gaminant cepelinus (o ypač - virtų bulvių) - neperminkyti tešlos. Bulvių masė minkant skystėja... Tad kuo daugiau minkysit, tuo daugiau reikės dėti krakmolo... Miltai, beje, į cepelinus nesideda... 4u.gif
Kad bulvių masė nejuostų, naudojam rūgštelės. Man geriausia - šaukštas citrinos sulčių: į dubenį pilu porą šaukštų šalto vandens ir šaukštą sulčių. Tada ant viršaus tarkuoju bulves. Jokiu būdu masės negalima dėti į šaldytuvą...
Tarkuotų bulvių cepelinams labai skanu faršą per pusę maišyti su smulkiai pjaustytais, pakepintais grybais (pievagrybiais ar džiovintais-mirkytais miško grybais) ir svogūnu, žinoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė-Vyšnia: 23 rugpjūčio 2010 - 00:25
QUOTE(Sigitukas @ 2010 08 22, 16:55)
NESAMONINGAS RECEPTAS. Kiausiniu ir miltu det is vis nereikia nes gaunasi kazkokia tiurle o ne cepu tesla.

Is virtu bulviu cepelinu be kiausiniu, miltu ir krakmolo nepadarysite. Prades leistis verdant cepelinai ir nieko is ju neliks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2011 04 28, 11:44)
Is virtu bulviu cepelinu be kiausiniu, miltu ir krakmolo nepadarysite. Prades leistis verdant cepelinai ir nieko is ju neliks smile.gif

Dar viena nesamone. Gyvenime nededu nei kiausinio, nei miltu. Vien tik krakmola i virtas sumaltas bulves. Iseina labai skanus, visu giriami cepelinai. Nuo kiausinio isivaizduoju ir ant ranku veliasi. O vien tik su krakmolu tai minutes darbas tesla pasidaryti.
Atsakyti
O aš dedu į virtas bulves: kiaušinį,manų košę (iš 2 šaukštų) tirštą ir krakmolo.Niekada neištyžta ir gaunasi tokie guminukai,man labai skanu 4u.gif
Atsakyti
As irgi tik krakmolo dedu i virtas bulves, puikiai gaunasi bigsmile.gif
Atsakyti
myliu virtu bulviu cepelinus.. prisiskaiciau, dbr reiks bandyt gamintis!!! thumbup.gif
Atsakyti
Daznai verdu, nes seimyna reikalauja, i virtas bulves dedu tik krakmola ir druskyte, daugiau jokiu isradimu cia nereikia. Cepelinai niekados neskyla ir neissileidzia, reikia tik nepervirti thumbup.gif Zemaitiskus blynus darant irgi tik su krakmolu bulves maisau - visada viskas pavyksta ax.gif
Atsakyti