Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučiių valgiaraštis

Sveikos mamytes, suejo mums 9 menesiukai, ir pasidare labai idomu ka valgo Jusu vaikiukai tokio pat amziaus..? Pati dar maitinu mazuli MP. Valgo viska seip, kosytes sriubytes, darzoves.
Atsakyti
QUOTE(onushkis @ 2007 08 15, 19:47)
Sveikos mamytes, suejo mums 9 menesiukai, ir pasidare labai idomu ka valgo Jusu vaikiukai tokio pat amziaus..? Pati dar maitinu mazuli MP. Valgo viska seip, kosytes sriubytes, darzoves.

O mano nevalgo nieko. Ka duodi - inkščia, zirzia. Gal penktas dygstantis dantis gyventi trukdo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumiux @ 2007 08 15, 21:18)
O mano nevalgo nieko. Ka duodi - inkščia, zirzia. Gal penktas dygstantis dantis gyventi trukdo?  g.gif



Maniskiui tai kai dantukai dygo pirmi tai siaubas buvo.. taipat nieko neimdavo i burna..
Atsakyti
sveikos 4u.gif tikejausi rasti jau tokius ilgus valgiarascius lotuliukas.gif

nes labai idomu ka valgo ir kiek tokio amziaus kleckai ,bet ziuriu nieko nepesiu unsure.gif
na parasysiu ka mes valgome:

ryte misinukas 220ml.
9ryto kose(grikiu,arba ryziu-kukuruzu su vaisiais)200ml.labai gaila,kad negalime pienisku kosiu valgyti nes iskart kakojame zaliai blink.gif tai koses darau ant vandens verysad.gif
tarpe duodu baranka,arba duoniuka
13-14val.valgome darzoviene+mesa arba zuvis,apie 200ml.dabar dygsta dantukai tai maziau suvalgome ,anksciau suvalgydavo apie 250ml.
17val.valgome deserta bananas+obuoliukas,arba labai patinka HIPP varske su vaisiais,reikia pradeti paciai gaminti varske ,bet bijau ,kad gali netoleruoti unsure.gif
19val.kose
21-22 misinukas 220ml.
lauksiu daugiau mamyciu meniu,labai idomu wub.gif
Atsakyti
mes valgom taip.
7-8val misinukas 210-240ml. nors buna ir maziau.
12-13val darzovienes su mesa arba zuvim (snd paragavom)
15-16val varskyte, bananas arba vaisine tyrele hipp
18-18.30 kose
20.30-21.00 misinukas iki 270ml. vakar pvz atsisake naktinio valgio visai. maniau pabus nakti valgyt, bet ismiegojo iki ryto.

dar tarp maitinimu duoniukus grauziam. baronku nebeduodu, nes su 8 dantukais perkanda pusiau, tai paskui ilgai reiia kovot kol toki gabala istraukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2007 08 28, 12:37)
mes valgom taip.
7-8val misinukas 210-240ml. nors buna ir maziau.
12-13val darzovienes su mesa arba zuvim (snd paragavom)
15-16val varskyte, bananas arba vaisine tyrele hipp
18-18.30 kose
20.30-21.00 misinukas iki 270ml. vakar pvz atsisake naktinio valgio visai. maniau pabus nakti valgyt, bet ismiegojo iki ryto.

dar tarp maitinimu duoniukus grauziam. baronku nebeduodu, nes su 8 dantukais perkanda pusiau, tai paskui ilgai reiia kovot kol toki gabala istraukiu smile.gif


maniskis daugiau valgo kosiu,kad ir dabar keliasi 8ryto,tai manau pradeti duoti koses o ne misinuko ,kad sociau butu wub.gif
Atsakyti
skeikos mamytės biggrin.gif ,
o aš jau pergyvenu, kad mano labai nevalgi.
mes valgom:
apie 8h. 190ml. kruopinė košės
apie 12h. 200ml. daržovių košės su mėsa(triušiena, kalakutiena, dešrelė)
apie 16 h. 240ml. MP
apie 19h. 200ml. kruopinės košės.
ir 23h. prieš miegą nuo 140iki 190 ml.PM.
tarp valgymų bandau duot vaisius, tik nelabai noriai valgo , bandžiau ir jogurtą, bet ir nelabai patiko. baronkų, sausainių, duonos nevalgo.beje košes verdu tik iš dripsnių, nes tų specialiai vaikams košyčių nevalgo. su mano pienu irgi košės nevalgo tai verdu su karvės pieniu. iki 9 mėnesių viriau ant vandens.
man įdomu ar jūsų mažyliai noriai valgo košes. maniškė tai kol suvalgo, tai ir aš ir ji košiuota lieka. visada duodu, kažkokių daiktų ar žaislų, kas ją sudomina tik taip pamaitinu, jei nieko neturi tai muistosi toj kėdutei ir cypia
Atsakyti
Sveikos,
maniskis sloga baisia turi tai dabar nieko nevalgo, o siaip:
8.00 -MP
8.30 - "sausas davinys": duonyte , sausaineliai, dziuveseliai ar pan
11.00 - kruopu kose(avizos, ryziai, mieziai, grikiai, 5grudu ir pan
14.00 - darzoves su mwesa
17.00 - naturalus jogurtas be priedu,arba bananas\obuolys,vaisine tyrele
19.00 - kruopu kose
20.00 - likuciu pribaigimas
21.00- Mp ir miegoti
nakti MP, MPMPMPMP........

kol maitinau tik MP tai po 1,5 kg ir daugiau kas menesi priaugdavo, o pradejau primaitint ir svoris is sykio augt liovesi; na bet to svorio ir taip per akis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2007 08 28, 13:37)
mes valgom taip.
7-8val misinukas 210-240ml. nors buna ir maziau.
12-13val darzovienes su mesa arba zuvim (snd paragavom)
15-16val varskyte, bananas arba vaisine tyrele hipp
18-18.30 kose
20.30-21.00 misinukas iki 270ml. vakar pvz atsisake naktinio valgio visai. maniau pabus nakti valgyt, bet ismiegojo iki ryto.

dar tarp maitinimu duoniukus grauziam. baronku nebeduodu, nes su 8 dantukais perkanda pusiau, tai paskui ilgai reiia kovot kol toki gabala istraukiu smile.gif

Mūsų meniu toks pat drinks_cheers.gif thumbup.gif tik žuvies dar nedaviau mirksiukas.gif
Atsakyti
Nors mums dar nepilnai 9 men., bet maniske suvalgo gerokai maziau:
5-6 val. misinukas iki 150 ml
8-9 val. grudine kose ~150-170 ml (neseniai pradejo tiek suvalgyti)
12-13 val. darzoves+mesa ~100 ml (geriausiu atveju, daznai ir maziau), vaisine tyrele ~50-60ml
15-16val. desertas (bananas, tyrele su varske ar pan.) ~100-120 ml
19 val. grudine kose ~150-170 ml
22-23 val. misinukas iki 150 ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasuteK: 05 rugsėjo 2007 - 10:57
sveikos mamytes,
na o musu meniu tai toks smile.gif
atsikeliam 8-8:30, tai patraukia MP;
10 val. isspaudziu morku+obuoliu sultyciu.
11 val. valgom avizine, 7 grudu, ryziai+kukuruzai, ar ryziu kose is Milupos, darau su Similac advance 2 misinuku, suvalg apie 150 ml.
13 val. hipp tyrele, ar obuoliuka su avietem arba bananu sutrinu.
15-16 val. darzoviene (morka+bulve+ziedinis kopustas, ar brokolis, arba cikinija) na pakaitalioju vis darzoves su versiena arba kalakutiena, sianden triusienos bandysim.
18-19 val. valgom Miau varskyte su zemuogem arba bananais, bet zemuogine skanesne smile.gif
ir 21-22 val, vel patraukia MP ir einam liulia.
dar ir siaip tarp tu valgymu duodu atsigerti MP.
nakti kartais dar patraukia MP, galvoju jau baigti maitinti... kazin kaip cia mum seksis kai papciaus savo nebegaus ax.gif
Atsakyti
labas, mamytes!

cia musu meniu:

09.00 MP
11.30 MPmigdomes
13.00 darzoviene su mesa/zuvyte kartais
16.30 MP
18.30 vaisiai su jogurtu arba MP migdomes
21.00 grudu kose su vaisiais
22.00 MP migdomes

nakti irgi traukia MP, bet, jauciu, tik delto, kad mamos nori salia.
tarpuose grauzia duoniukus, obuoliuka, etc.

koki jogurta, varskyte jus duodat?mes bandem tik Hipp jogurtas su vaisiais, bet noreciau duoti musu lietuvisku kokiu. o ju tiek daug. seseles pamirsau paklausti, padekit smile.gif

group.gif
Papildyta:
QUOTE(cesioniene @ 2007 09 02, 14:59)
skeikos mamytės  biggrin.gif ,
o aš jau pergyvenu, kad mano labai nevalgi.
mes valgom:
apie 8h. 190ml. kruopinė košės
apie 12h. 200ml. daržovių košės su mėsa(triušiena, kalakutiena, dešrelė)
apie 16 h. 240ml. MP
apie 19h. 200ml. kruopinės košės.
ir 23h. prieš miegą nuo 140iki 190 ml.PM.
tarp valgymų bandau duot vaisius, tik nelabai noriai valgo , bandžiau ir jogurtą, bet ir nelabai patiko. baronkų, sausainių, duonos nevalgo.beje košes verdu tik iš dripsnių, nes tų specialiai vaikams košyčių nevalgo. su mano pienu irgi košės nevalgo tai verdu su karvės pieniu. iki 9 mėnesių viriau ant vandens.
man įdomu ar jūsų mažyliai noriai valgo košes. maniškė tai kol suvalgo, tai ir aš ir ji košiuota lieka. visada duodu, kažkokių daiktų ar žaislų, kas ją sudomina tik taip pamaitinu, jei nieko neturi tai muistosi toj kėdutei ir cypia



pabandyt i koses vaisiu tyreles idet, saldesnes kokios, gal valgys?
visi mes turim megstamus ir nemegstamus patiekalus.musu sesele del koses sake taip- kadangi maitini MP, koses nereik kisti.
Atsakyti