Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo siūlai

Lyg tokios temos dar nebuvo. siulau pasidalinti patirtimi: kokius naudojate mezgimo siulus, ar jie geri? Ir apskritai viskas apie mezgimo siulus - kokia siulu sudetis gera, kokios geros parduotuves, kainos ir t.t.

As vat galiu pasidalinti patirtimi. Nusivyliau vienais tokiais siulais sad.gif . Vadinasi GRIGNASCO MERINOFINE 100proc. vilna, 50g - 175m, pirkau parduotuveje VERPALAI, po 10.50Lt berods. Is pradziu kaip tik buvau jais susizavejus, po ilgo laiko pradejus vel megzti ir pasidairiusi po parduotuves susizavejau, kad yra 100proc. vilnos, kuri negrauzia - man tie siulai tokie minkstuciai svelnuciai ir spalvos l.fainos. Bet gavosi istorija tokia - numezgiau dukrytei is ju megztuka, bet kadangi mezgiau isaugimui, tai jo dar ir neskalbiau ir viskas tvarkoj. Tada nutariau dar is tokiu pat numegzti ir sarafana - jau beveik pabaigiau (liko tik kakla ir ranku iskirptes apmegzti) ir sugalvojau ji isskalbti. Vandenyje man tie siulai isvis tokie skysti pasidare ir visas mezginys toks besitampantis. Issigandau, kad pakabinus tas sarafanas visai issitemps, nes apacioj kvarbatkytes del savo svorio istemps, todel dziovinau istiesta, bet vis tiek issitampe cry.gif Vilna paprastai baisu, kad nesusitrauktu, o cia - issitampe. Nesuprantu ar cia siulai per ploni, bet tokie buvo nurodyti megztinuko aprasyme. Dabar bijau ir megztinuka skalbti, ir ikvepimo nebeliko sarafana pabaigti ir bijau toliau is vilnoniu siulu megzti schmoll.gif O ir siulai atrodo brangus buvo ir geri, nesuprantu ka ne taip padariau. sad.gif

O vasariniam kostiumeliui naudojau FILATURA DI CROSA "DOLCE AMORE" siulus 100proc. medvilne 180m/50g. Jie irgi tokie minkstuciai. Tai jais kol kas esu patenkinta thumbup.gif . Irgi pirkau VERPALUOSE berods po 7.60Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetra: 04 vasario 2005 - 17:01
Niekada neperkam siūlų Verpaluose. ten tokios kainos kad šakės. blink.gif
Manau, kad geriau kad būtų ne gryna vilna, o nors kokie 10proc. akrilo, nes gryna vilna greitai susivalios.
Džn perkam Gariūnuose, arba Savanorių "Siūluose" .

beje, nekada nekabinam ką tik išskalbtų mezginių, visada dedam ant rankšluosčio kad išdžiutų "gulėdami"
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 02 04, 23:08)
Niekada neperkam siūlų Verpaluose. ten tokios kainos kad šakės.  blink.gif
Manau, kad geriau kad būtų ne gryna vilna, o nors kokie 10proc. akrilo, nes gryna vilna greitai susivalios.
Džn perkam Gariūnuose, arba Savanorių "Siūluose" .

beje, nekada nekabinam ką tik išskalbtų mezginių, visada dedam ant rankšluosčio kad išdžiutų "gulėdami"



O aš niekada nedarau nei to, neit to... biggrin.gif Išskalbiu rankom, o išdžiovinu automatinėj skalbimo mašinoj - paleidžiu tik per centrifūgą... Ištraukiu jau tik vos drėgnus - su tokiu mezginiu gali daryt ką nori - ir kabint, guldyt... Darau tai su visaisi siūlais: ir su mochera, ir su vilna, ir su akrilanu, ir su medvilne - dar nė karto nesugadinau...

o siūlus per ku paskutiniu metu, taip sakant, "po blatu"... tongue.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astapetra: 05 vasario 2005 - 12:17
o kur yra Savanoriu Siulai?
Atsakyti
beveik prie "Pepes" parduotuves.
Atsakyti
As visada perku "Verpaluose". Kazkaip susitaupau pinigeliu ir nusiperku. Nors ir brangus, bet man labai patinka ju vezami siulai. Zinoma yra ishimciu, bet stengiuosi vadovautis kokias prieziuras siulo gamintojai. rolleyes.gif Savanoriu pr. esu tik pora kartu pirkusi. ax.gif taip pat esu patenkinta, bet man nelabai patinka, kad ten faktishkai visa sintetika, o as jos taip nemegstu verysad.gif
Atsakyti
Vilna vilnai nelygu... Merinosu is tikruju labai issitampo, tik ji ir svelni be galo. O alpakos labai gerai laiko rasta ir mezginys gerai nesiojasi.
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 02 05, 00:08)
Manau, kad geriau kad būtų ne gryna vilna, o nors kokie 10proc. akrilo, nes gryna vilna greitai susivalios.

O man atrodo, kad kaip tik akrilas susivelia. Mezgiau is paprastesniu siulu 50proc.vilnos, 50 proc. akrilo vaikui batukus ir pirstinytes - tai panesiojus tikrai susivele. unsure.gif

QUOTE
Vilna vilnai nelygu... Merinosu is tikruju labai issitampo, tik ji ir svelni be galo. O alpakos labai gerai laiko rasta ir mezginys gerai nesiojasi.

Tai cia turbut ir bus atsakymas i mano klausima. Dekui, maniau, kad kazka ne taip padariau. doh.gif blush2.gif

O ar naudojat Vernito siulus. Kaip jie? Kai anksciau Rimi buvo tu Vernito siulu kazkokia akcija-ispardavimas, man kazkaip nepatiko jie. O dabar vienoj parduotuvej Jasinskio gatvej pamaciau Vernito siulu 50proc.vilnos, 50 proc. akrilo ir kiti 50proc.medvilnes, 50 proc. akrilo, tai man jie visai patiko ypac pastarieji, ir spalvos tokios neblogos. Kaina irgi l.gera thumbup.gif Tai nusipirkau tu medvilnes su akrilu bliuskutei, tai kai nusimegziu ir panesiosiu galesiu ir savo nuomone parasyti. smile.gif
Atsakyti
aš dažniausiai naudoju "Vernito" pusvilnonius ir vilnonius. Kol kas man patinka, visai neblogai nešiojasi. Aišku, labiausiai patinka jų kaina smile.gif Ypač tokiai pradedančiai mezgėjai kaip man...
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2005 02 07, 09:31)
As visada perku "Verpaluose". Kazkaip susitaupau pinigeliu ir nusiperku. Nors ir brangus, bet man labai patinka ju vezami siulai. Zinoma yra ishimciu, bet stengiuosi vadovautis kokias prieziuras siulo gamintojai.  rolleyes.gif  Savanoriu pr. esu tik pora kartu pirkusi.  ax.gif  taip pat esu patenkinta, bet man nelabai patinka, kad ten faktishkai visa sintetika, o  as jos taip nemegstu  verysad.gif

Man irgi Verpalu sliulai labiau patinka, nes juose maziau sintetikos. Ir casa Lana faini siulai - dabar nusipirkau pas juos siulu liemenei 82% merino vilna, 18% akrilas. Ziuresim kaip nesiosis. O Savanoriu pr. aisku pigiau ir ten kai ka neblogo irgi galima issirinkti.
Atsakyti
as perku turguje arba maximkoje perispardavima ir nieko biggrin.gif
Atsakyti
velimasis mazai priklauso nuo verpalu sudeties - tai priklauso nuo verpalu gamybos technologijos.

anksciau reklamavau prie bazes ziedo Kaune siulu parduotuve. ten pasirode svelnus matkeliuose siulai po 3,50 Lt su 50 proc akrelano. tai vat, tie siulai s.... : mezgant nukrypsta i sona, kiek nori gali tempti i visas puses ir matosi, kad velsis cry.gif . o atrode tokie grazus ir minksti blink.gif
Atsakyti