Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys sodybos aplinkoje.

QUOTE(geruta @ 2012 03 14, 08:43)
Laba diena,ieskau kas galetu patarti sklypo suformavimo klausimu:
sklypas netaisyklingos formos ,visiskas molis,kieme ,,stovi''vanduo,aplink pamata padarytas drenazas su 4 sulinukais kurie jungiasi ir suteka i lietaus surinkimo sulini .
Parasykite savo nuomone ar teisinga kryptim mastom  rolleyes.gif
turbut  reiktu daryti nuolydi (kad vanduo nubegtu) link namo pamato (drenazo vamzdziu),ka po to pilti ant molio,koki kieki,koks turetu buti juodzemio storis ant virsaus
noretusi viename kampe ir darzoviu pasisodint ir keli vaismedziai bus

Atsakyti
Tema kaip tik man. Nes kur kitur pasidalinsi mintim,kaip apipavidalinti ūkinį pastatą blush2.gif doh.gif o tai šviesiausia mano kiemelio dalis.Viską ten taikiaus sukišt -pavasario svogūnines,sidabrinį vilgdalį,bijūną,raudonas vienadienes,ramunes skarmales.Bet gaudavos tik man mielas šepškynas .Kadangi šiandien pasigavau talkos parristi akmenis,greituoju būdu įvyko perversmas.Ir smagu,ir graudu unsure.gif
Dabar vaizdelis toks
user posted image
Suprantu,kad vietoj bijuno reikia ieškoti kokio akcentinio augaliuko.Gal spygliuotuko,kad nebųtų rudenį-pavasarį tuščia.Norėčiau,kad vienadienė ir ramunė liktų.Kairej tik nedidelį raugeriškio kupstelį raudoną ar geltoną pagalvojau sodinti,tik nespejau patikrinti,ar tikrai jis nekaltai mažas,nors šiandien pirkom alpinariumui...Padekit pamąstyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 02, 22:12)
...Dabar vaizdelis toks...

Mielas vaizdelis mirksiukas.gif ...o bijūnas toks žemutis ir apsipylęs žiedais bigsmile.gif - gražu.
Atsakyti
Labutis visiems. Labai reikia patarimo,noriu aplipdyt akmenimis ir mažais akmenukais cementinę sienelę lauke. Gal yra pirkt kokio specialaus mišinio ar klijų, kad po žiemos neištrupėtų ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 02 08, 13:53)


tik va beda kaip juos is vienos vietos i kita perkelti (cia turbut bendra daugumos sios temos skaitytoju moteriskiu problema),
negi nera kokiu gudrybiu? (pvz spinta galima perstum po ja lasiniu pakisus, o ka daryt su rieduliukais?)


Pati nebandžiau, bet girdėjau, kad užridena akmenį ant linoleumo gabalo ir tempia.
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2012 07 18, 16:38)
Pati nebandžiau, bet girdėjau, kad užridena akmenį ant linoleumo gabalo ir tempia.


mes tempėm ant skardinio lakšto, "rankeną" iš storos vielos prisitaisę - tai visai neblogai gaunasi. o jau labai dideliems tai buvom arkliuką susiradę - jis su tuo lakštu ir pertempė iš vieno pašalio į kitą...
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2012 07 18, 16:15)
mes tempėm ant skardinio lakšto, "rankeną" iš storos vielos prisitaisę


ačiū, skardos lakštas jau paruoštas (pirkom už kelis litus metalo laužo supirktuvėje), artimiausiu metu išbandysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 07 18, 11:26)
Labutis visiems. Labai reikia patarimo,noriu aplipdyt akmenimis ir mažais akmenukais  cementinę sienelę lauke. Gal yra pirkt kokio specialaus mišinio ar klijų, kad po žiemos neištrupėtų ?  g.gif



gal kas patys darėt panašų darbą ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2012 07 25, 11:01)
gal kas patys darėt panašų darbą ?  blush2.gif


Man irgi aktualus šis klausimas. Susiplanavau neaukštą (apie 60 cm) atraminę sienelę ir dabar ieškau, iš ko ją daryti. Plytų ir jų mūrijimo kainos man per didelės. Galvoju, gal pačiai pavyktų iš akmenų susidėlioti. MB "pasirašo" pamatą padaryti.
Padrąsinkit kuri, pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
Aš pasiruošusi tai daryti 4u.gif Nusipirkom elastinių plytelių klijų, tinkančių lauko darbams (atsparių šalčiui). Ir dabar tik pradėti reikia. Klijuosiu mozaiką iš plytelių gabaliukų ir plokščių jūrinių akmenukų.
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2012 08 20, 09:51)
Aš pasiruošusi tai daryti  4u.gif Nusipirkom elastinių plytelių klijų, tinkančių lauko darbams (atsparių šalčiui). Ir dabar tik pradėti reikia. Klijuosiu mozaiką iš plytelių gabaliukų ir plokščių jūrinių akmenukų.

Vėliau parodykite savo darbo rezultatus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JuokInga @ 2012 08 20, 08:51)
Aš pasiruošusi tai daryti  4u.gif Nusipirkom elastinių plytelių klijų, tinkančių lauko darbams (atsparių šalčiui). Ir dabar tik pradėti reikia. Klijuosiu mozaiką iš plytelių gabaliukų ir plokščių jūrinių akmenukų.


Vauuu turėtų būt gražu smile.gif Ieškosiu ir aš klijų, gal senukuose bus. Turiu krūvą akmenų visokių, reik tik pradėt doh.gif
Atsakyti