Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Sveiki.
Buvau nisipirkusi levandų sėklų. Pasėjau, bet neišdygo, rodos visos sąlygos buvo tinkamos.
Galbūt kas nors bandėte auginti? Turite patirties ir galite patarti? Kaip iš sėklų išauginti vis dėl to... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siemke @ 2007 06 16, 18:07)
Sveiki.
Buvau nisipirkusi levandų sėklų. Pasėjau, bet neišdygo, rodos visos sąlygos buvo tinkamos.
Galbūt kas nors bandėte auginti? Turite patirties ir galite patarti? Kaip iš sėklų išauginti vis dėl to...  blush2.gif

Jos dygsta tik antrais metais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 16, 20:37)
Jos dygsta tik antrais metais. 4u.gif

aciu,o tai buciau zeme kasus ir ieskojus lotuliukas.gif gaila kad nebuvo parasyta ant pokelio,dabar pasejau ir galvojau kitamet kitoje vietoje jas auginti,na bet bus kaip bus mirksiukas.gif pasesim ir kitoje vieteleje
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 16, 19:37)
Jos dygsta tik antrais metais. 4u.gif

Kai pasėji sudygsta antrais metais ar tik antrametės sėklos dygsta? Nes esu sėjus pirktines sėklas lietuviškas ir tais pačiais metais sudygo g.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 06 18, 15:28)
Kai pasėji sudygsta antrais metais ar tik antrametės sėklos dygsta? Nes esu sėjus pirktines sėklas lietuviškas ir tais pačiais metais sudygo  g.gif

Pirmais metais sudygsta iki 10 procentų sėklos. Nebent sėjai anksti pavasarį ir gavo šalnos, tada galėjo sudygti ir pirmais metais.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 18, 16:14)
Pirmais metais sudygsta iki 10 procentų sėklos. Nebent sėjai anksti pavasarį ir gavo šalnos, tada galėjo sudygti ir pirmais metais.


Sveikos. smile.gif Aš irgi labai susidomėjus levandomis. Sėklų dar neturiu (jei žinot, pasidalinkit informacija kur pirkti 4u.gif ), bet jau rūpinuosi kur ir kaip sėti. Pagalvojau, jei joms šalnos reikia gaut, kad dygtų, tai gal padėtų, jei prieš sėjant į šaldiklį įkištos būtų? g.gif
Atsakyti
Buvau kambary į vazoniuką sėjus. Bet gal jau pašaldytos sėklytės buvo tongue.gif

O šiaip palieku iš rudens nenukarpytus levandų žiedynstiebius, tai pavasarį pridygsta daržely pasibarsčiusios.

user posted image

Tai gal, Mėlyna, gali iš rudens lauke pasėti ir sudygs?

O mano gražuolės tuoj žydės. Labai myliu levandas wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 06 18, 17:58)
Buvau kambary į vazoniuką sėjus. Bet gal jau pašaldytos sėklytės buvo tongue.gif

O šiaip palieku iš rudens nenukarpytus levandų žiedynstiebius, tai pavasarį pridygsta daržely pasibarsčiusios.

user posted image

Tai gal, Mėlyna, gali iš rudens lauke pasėti ir sudygs?

O mano gražuolės tuoj žydės. Labai myliu levandas wub.gif

user posted image


Kokios gražios... wub.gif thumbup.gif Noriu noriu noriu! 4u.gif Kur sėklyčių būna? Jau iš rudens sėčiau ax.gif
Atsakyti
Buvau Florexlit pirkus. O dabar yra ir didelių krūmų pirkt 6-8lt. Mūsų miestely keliose vietose mačiau, kur lauko gėlių pekyba. Paskui iš jų prisidaugint galima ir daugiau.
Atsakyti
Pirkau si savaitgali nemaza krumeli levandu Aleksoto turgui. Mokejau 15 lt. Brangoka, manau. Bet pigiau ir nepasitaike...Pasodinau pusyne, sauletoj vietoj. Bus matyt, kaip jai ta vieta tiks. Visai neismanau auginimo subtilybiu blush2.gif
Atsakyti
koookia grazi levandu nuotraukyte bigsmile.gif , o jos stipriai kvepia?
Atsakyti
Va ir mane labai sudomino bigsmile.gif o cia tos vaistines ar dekoratyvines? Noreciau vaistiniu pasisodinti g.gif
Gal zino kas kur Vilniuje galima butu nusipirkti seklu g.gif
Atsakyti