Įkraunama...
Įkraunama...

Vąšeliu vyrams

na, kiek teko visur zhiurineti niekur nemachiau nieko.. o noretusi brangiajam ka nors sunarplioti wink.gif virbalai neturi kabliuko siului uzhkabinti - ir nieko ensigauna biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai mąstau, kad tikriausia nieko nerto vąšeliu vyrams net ir nesu mačiusi - išskyrus gal kokį šaliką, kepurę ir tas tokias retro stiliaus tarybines linines palaidines, kokias mano dėdė nešiojo biggrin.gif Čia šiaip, ne į temą smile.gif
Atsakyti
O as visai noreciau nunerti vyrui lininius marskinelius. Prie lininiu priderintu kelniu turetu buti thumbup.gif
Atsakyti
man tai atrodo,kad vyrui vašeliu ką nors nunert nelabai tinka, nevyriška, per daug jau moteriškas gaminys gautusi....va virbalai tai kas kitą....
esu mačiusi vyrą nerta linine palaidine....nelabai man.... unsure.gif
Atsakyti
o man labai grazu. ir as nunerciau vyrui, tik jis nenesiotu sad.gif
Atsakyti
skonio reikalas tai ax.gif
bet ant gerai nuaugusio vyruko nerti lininiai baltiniai atrodo ispudingai ,dar pridet geras linines kelnes ir sandalus clap_1.gif bis.gif
Atsakyti
esu amchisui du megztukus nertus vyrui [pamirshau kur doh.gif ]. tai ten patys megztukai ne itin grazhus buvo, nes spalvos negrazhios parinktos, bet shiaip atrode nieko. manishkiam butu tike wink.gif biggrin.gif

esu machius vyruka su lininiu nertiniu, nerta kiaurais langiukais - man tai visai grazhu buvo, tas vyrukas tox stilingas apskritai buvo. tik tokiam nertiniuj mano vyro svorio kategorija ne ta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
grazu jei siulai grazus ir nerimas ispudingas, o seip nepatarciau vaseliu tongue.gif vistik reiketu ko nors stilingo, nes kitaip lietuviai gan konservatyvus zmones ir kreiva akim karta paziures i tavo vyriski o tas daugiau ir nesirengs wink.gif tai didelis darbas bus kaip ir veltui sad.gif
Atsakyti
jau 10 žinučių ir nei vieno modelio blink.gif

apruser posted image
Atsakyti
labai grazu ,bet ir berniukas neblogas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
o, achiu scarlet thumbup.gif kazhin, kas gautusi, jei storais siulais pabandychiau g.gif reikia pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
user posted imageapr
dar ne vyras, bet beee.gif
user posted imageApr
Atsakyti