Įkraunama...
Įkraunama...

Kada leisti vaiką į mokyklą?

Diskutuojam toliau 4u.gif .
Sena tema čia: My Webpage
Atsakyti
Mes ketinam eiti kitą rudenį, šiaim rudeniui jau užrašiau į paruošiamąją grupę. Bus jau šeši su puse, kai eisim į mokyklą, be to, jau dabar moka skaityt, rašyt, skaičiuot, tai bijau, kad dar po metų pasidarys viskas neįdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carvalho: 12 birželio 2007 - 10:06
na maniskei jau neuzilgo 5 metukai, bet ji jau labai daug visko moka, ir tas noras mokytis beprotiskai didelis, norisi ja mokint bet bijau kad mokykloj sedes ir nosi krpastys.. o paskui is vis nieko neismoks smile.gif ir dar labai svarstau kas geriau 6 ar 7 metu i mokykla zygiuot, is visnos puses gaila kad vaikas jau tures rimtaai mokslus kirst, o jei per velai nuvesi vel blogai..
Atsakyti
Vakar mačiau gyvą "vaikystės pratęsinėjimo" pavyzdį. Mergaitės neleido į mokyklą 6,5, nors ji mokėjo ir skaityti, ir rašyti, ir labai norėjo į mokyklą. Sakė, tegul dar metelius vaikyste pasidžiaugia. Per tuos metelius ji dar daugiau išmoko, nes mergaitė tikrai labai imli ir protinga. Išleido į mokyklą 7,5. Ir ką - ji pirmoje klasėje neturėjo ką veikti, baisiai nuobodžiavo, dabar jai mokykla - tiesiog keiksmažodis, žodžio "nuobodu" sinonimas.
Atsakyti
Pippi, tokia imlia ir protinga mergaite, galima tiesiai i antra klase priimti. Islaiko egzaminus ir pirmyn, tuomet tikrai nenuobodziaus. Toki gyva pavyzdi taip pat zinau ir jis siemet sekmingai baige antra klase tiesiai po darzelio.
Atsakyti
Mano dukrytei 6 metukai sueis birzeli, tai jei leisciau 6 metu, ji ir baigtu pirma klase 6 metu.. Todel ketinu leist suejus 7 metukams, tuo labiau, kad bent jau kolkas nera to noro mokytis... Kolkas jai per sudetinga smile.gif Bet kas ten zino, gal po kokiu metu (dabar jai 5) jau kitaip galvosiu g.gif
Atsakyti
Siūlyčiau pasikonsultuoti su pradinių klasių mokytoja. Jei yra pasirinktoje mokykloje vadinama nykštukų ar mažųjų mokyklėlė vasarą, tai galima 6metų vaiką nuvesti ir po kelių dienų pasitarti su mokytoja dėl ėjimo į pirmą klasę. Svarbu ne tik vaiko skaitymo ar skaičiavimo sugebėjimai, bet ir dar daug begalė kitų dalykų, kurie rodo brandumą mokyklai.
Atsakyti
Beda ta, kad tevai apsisprest turi ne ta vasara pries leisdami vaika i mokykla, o zymiai anksciau, nes i kai kurias pradines mokyklas reikia uzrasyti labai is anksto doh.gif , nes kitaip gali nepapulti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Augustė @ 2007 06 14, 10:33)
Beda ta, kad tevai apsisprest turi ne ta vasara pries leisdami vaika i mokykla, o zymiai anksciau, nes i kai kurias pradines mokyklas reikia uzrasyti labai is anksto  doh.gif , nes kitaip gali nepapulti  g.gif .


blink.gif nu geras, o ką man daryt, jei tikrai neapsisprendžiu schmoll.gif jei neleisiu ateinančiais metais, tai vaikinas mokyklą pradės lankyti 7,9 vos ne aštuonių metų doh.gif O dabar sunku ką ir pasakyt, nes mokslas visiškai neįdomus, kas iš to kad raides kelias ir skaičius žinome, o daugiau schmoll.gif mums svarbiau loginiai mąstymai puzles dėliojant o ne skaičiuojant unsure.gif mamtyt jaučiasi tėvo įtaka, kai 4 vaikas prievarta buvo mokinamas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
mamusiuka,2007 06 14, 12:42
jei neleisiu ateinančiais metais, tai vaikinas mokyklą pradės lankyti 7,9
... ir bus labai gerai! Juolab, kad mokymosi motyvacija dar neatsiradus mirksiukas.gif .
Atsakyti
Mano mergina siemet baige 1 klase . Pradejom eiti 7 su puse ir del to nei kiek nesigailiu nes mokytis tikrai reikia labai daug jau 1 klasej . Kruvis tikrai nemazas , todel jau geriau palaukti . Nebent vaikas ypatingai gabus ir jo noras mokytis didziulis .
Atsakyti
QUOTE(1975Neringa @ 2007 06 14, 18:30)
Nebent vaikas ypatingai gabus ir jo noras mokytis didziulis .


Zinai man atrodo kad mano mergicka labai gabi ir labai nori mokytis.. tik kazkaip abejoju ar nera tik toks dalykas, kad smagu ir t.t. kol to nereikia daryti rimtai, na ta prasme juk mokykloj viskas griezciau nei namuose ir dar viskas privaloma.. kazkaip pradedu svarstyt kad irgi leisiu kokiu7 7 metu o ne 6 kaip buvau susimasciaus anksciau smile.gif
Atsakyti